Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Nişanlısı “fazla kilolusun” diyerek terk etmişti! Göğüs estetiği olan kadın kabusu yaşadı, implantları patladı

  Nişanlısı tarafından fazla kilolu olduğu için terk edildiğini dile getiren Jen Atkin isimli bir kadın, kilolarından kurtulduktan sonra göğüs estetiği yaptırmaya karar verdi. Estetik ameliyatın sonrasında göğüslerinin bir yanardağ gibi patladığını ifade eden Atkin, travmatik plastik cerrahi deneyimini anlattı.

  Nişanlısı “fazla kilolusun” diyerek terk etmişti! Göğüs estetiği olan kadın kabusu yaşadı, implantları patladı

  Nişanlısı tarafından "fazla şişman" olduğu için terk edildikten sonra, Jen Atkin, kendisini adeta baştan yaratmak istedi. Kilo verdikten sonra göğüslerini yaptırmak isteyen Atkin, İngiltere’de bir klinikte bıçak altına yattı. Tam 7 bin sterlin ( yaklaşık 151 bin TL) harcadıktan sonra göğüslerinin istediği görüntüye ulaştığını ifade eden Atkin, ameliyatından birkaç gün sonra ise vücudunda değişimlerin olduğunu fark etti. Sol göğsünde dayanılmaz bir ağrı olduğunu anlatan Atkin, bir süre sonrasında ise implantının patladığını itiraf etti.

  “NE YAPACAĞIMI BİLEMEDİM”

  1

  Ameliyattan sonraki 72 saatte olabilen bir hematomun oluştuğunu söyleyen Atkin, “Sol göğsümde ameliyattan 72 saat sonra olabilen bir hematom vardı. Kan göğsümde toplandı ve basınç arttığında patladı.Bir yanardağ gibi patladı ve içinden sıvı akmaya başladı. Ne yapacağımı bilemedim.” dedi.

  2

  Doktorlar Atkin’e göğsünün yırtıldığını ve implantın kas yuvasında düştüğü için başka bir göğüs ameliyatına ihtiyacı olduğunu söyledi. İki ay sonra yeniden bıçak altına yatan Atkin, hasarı düzeltmek için başka bir göğüs ameliyatı geçirdi. Daha fazla komplikasyon meydana geldi.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler