O Ses Türkiye'ye Emre Çanayaz damga vurdu! Jüri bloklama butonu ortalığı karıştırdı!

O Ses Türkiye yeni sezon 4. bölümüyle ekrana geldi. O Ses Türkiye'nin Pazar akşamı yayınlanan son bölümünde, bloklama butonu yine ortalığı karıştırdı. Sahneye çıkan Emre Çanayaz'ın performansına tüm jüri üyeleri döndü. Seda Sayan ise blok hakkını kullanınca jüri ayağa kalktı! Peki Emre Çanayaz kimin takımına katıldı?

Acun Ilıcalı'nın sunduğu, Murat Boz, Beyazıt Öztürk, Hadise ve Seda Sayan'ın jüri üyeliklerini yaptığı O Ses Türkiye'nin yeni bölümü 13 Ekim Pazar akşamı ekrana geldi.

O Ses Türkiye'de sahneye çıkarak performansını sergileyen Emre Çanayaz, Time is Running Out şarkısını seslendirdi. Emre Çanayaz, performansıyla tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Emre'yi takımına kazandırmak isteyen Seda Sayan blok hakkını kullandı olanlar oldu. Seda Sayan yarışmacının seçme ihtimalini göz önünde bulundurarak Murat Boz'u blokladı. Jüri üyelerinin kendi takımlarına katmak istediği başarılı yarışmacı Emre Çanayaz ise Seda Sayan'ı seçti.

Untitled-5


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Ya bu ne yaaa!..11 çocuk babasıyım..8 kedi 3 köpek..tüh be!..Ne hale gelmişiz?..Kedi-köpek sevgine kimse birşey diyemez..ama böyle bir cümle iğrendirdi bizleri..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler