Ömür Gedik'ten şoke eden paylaşım: Seks diyorum...

Kısa süre önce kısa şort mesajıyla gündeme gelen ve eleştirilerin hedefi olan Ömür Gedik son paylaşımıyla yine olay oldu. Kendince veganlık mesajı vermeye çalışan Gedik'in yaptığı seks paylaşımına yorum yağdı.

Ömür Gedik'ten şoke eden paylaşım: Seks diyorum...

Geçtiğimiz aylarda "Bazı kızların şortlarının boyu gerçekten ayıp sınırını aşmış durumda" diyerek uzun süre adından söz ettiren Ömür Gedik'ten gündem yaratacak seks açıklaması geldi.

Bir muz üzerine yazılan, "Et yemek iktidarsızlık yapabilir.

Daha iyi seks ister misiniz? Vegan olun" yazısıyla oluşturulan caps'i sosyal medya hesabından paylaşan Ömür Gedik, paylaşımının altına, "Geceye mesajım... Seks diyorum" notunu düştü.

Gedik'in bu paylaşımın altına onlarca mesaj yağdı. Bazı takipçileri paylaştığı görseli iğrenç bulurken bazı takipçileri ise "Bunu bize değil Ferhat abi'ye söyle" yorumunda bulundu.

Gedik açıklamaları gündem olunca ise ayrı fotoğrafı paylaşıp şunu yazdı:

"Gündüze de mesajım aynı... Seks diyorum... Dikkatinizi çektiğime göre ufak bir not; parası olanın etsiz sofraya oturmadığı ülkemiz bilmeli ki et yemek iktidarsızlık yapıyor... Bu akşamdan başlayın derim."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 14 yorum
Enüüzibillah din elden getti agam kızlar azdi
kadin diyorki akliniz iki bacaginizin arasinda oraya vurgu yapilinca nasilda dikkat cekiliyor .. insan haklari hayvan haklari desem umurunuzda olmayacak demek istiyor .
biri sunu nusretin eline versin.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler