Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Önce annesine nereli olduğunu sordu! Ardından 3 yaşındaki Filistinli kızını gözünün önünde havuzda boğmaya çalıştı... İnfial yaratan anlar

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Teksas eyaletinde ırkçı sözlerinin ardından 42 yaşındaki Elizabeth Wolf isimli kadın ismi açıklanmayan üç yaşındaki Filistinli bir kızı apartman kompleksinin havuzunda boğmaya çalıştı. Görgü tanıklarının çok sarhoş olduğunu iddia ettiği Wolf tutuklandı.

  Önce annesine nereli olduğunu sordu! Ardından 3 yaşındaki Filistinli kızını gözünün önünde havuzda boğmaya çalıştı... İnfial yaratan anlar

  MYNET|DIŞ HABERLER Amerika Birleşik Devletleri'nin Teksas eyaletinde 42 yaşındaki Elizabeth Wolf isimli kadın Dallas'ın hemen dışındaki Euless'teki apartmanın havuzunda üç yaşındaki Filistinli bir kızı ırkçı sözlerle boğmaya çalıştı. Görgü tanıklarının çok sarhoş olduğu belirttiği Wolf, havuz başında kızın başörtülü annesine yaklaşarak aslen nereli olduklarını sordu. Ailenin Filistinli olduğunu öğrenen Wolf, küçük kız ve altı yaşındaki erkek kardeşinin oynadığı havuzun sığ kısmına atladı ve ikisini de yakalamaya çalıştı. Çocuk kurtulmayı başardı ama iddiaya göre Wolf, küçük kızı daha derine sürükledi ve kafasını suya sokmaya başladı. Polis, kızın annesi ve çevredeki diğer bir kişinin hızla havuza atlayıp kızı kurtardıklarını belirtti.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  1

  Her iki çocuk da daha sonra olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından kontrol altına alındı. Yaşadığı olayın sonrasında büyük bir korku yaşadığını dile getiren anne, "Bizler aslen Filistinli olan Amerikan vatandaşlarıyız ve çocuklarımla birlikte kendimi güvende hissetmek için nereye gideceğimi bilmiyorum. Ülkem bir savaşla karşı karşıya ve biz de burada bu nefretle karşı karşıyayız. Kızım travma geçirdi; Ne zaman apartmanın kapısını açsam, kaçıp saklanıyor ve bana kadının gelip kafasını tekrar suya sokmasından korktuğunu söylüyor” dedi.

  2

  Olay yerinden ayrılmaya çalışırken polisler tarafından yakalanan Wolf, 18 Mayıs olayının ertesi günü kefaletle serbest bırakıldı.

  En Çok Aranan Haberler