MAGAZİN

Özgü Namal Azra Akın'ı gösterip tepki gösterdi! 'Ben onlar gibi değilim'

Eşi Serdar Oral'ı 6 Ekim 2020 tarihinde kalp krizi sonucu kaybeden Özgü Namal, Bodrum Ortakent'teki bir otelde tatil yapıyor. Uzun süredir herhangi bir projede yer almayan ve basından uzak bir hayat yaşamayı tercih eden 43 yaşındaki Özgü Namal görüntü alan basın mensuplarına tepki gösterip, aynı plajda ailesiyle yapan Azra Akın'ı işaret etti.

Özgü Namal Azra Akın'ı gösterip tepki gösterdi! 'Ben onlar gibi değilim'

Özgü Namal 'çocuklarımı çekemezsin ben onlar gibi değilim' dedi küplere bindi oğlu Nefes, "Fotoğrafları silmeyin ben gazeteye çıkmak istiyorum" diyerek gülümsetti.

Ekran görüntüsü 2022-08-05 121814

Özgü Namal'ın eşi ve iki çocuğunun babası Ahmet Serdar Oral, iki yıl önce yaşamını yitirmişti. Kalp krizi geçiren Oral, Muğla Köyceğiz Devlet Hastanesi'nde tüm müdahalelere rağmen kurtarılamamış ve 53 yaşında hayata gözlerini yummuştu. Tarifsiz bir acı yaşayan Özgü Namal, uzun süre sonra Bodrum'da görüntülendi.

Ekran görüntüsü 2022-08-05 121824

"ÇOCUKLARIMI ÇEKEMEZSİN"

Takvim'de yer alan habere göre; şezlongunda arkadaşları ile sohbet eden Özgü Namal, basın mensuplarının kendisini görüntülediğini fark edince tadı kaçtı. Hemen üstünü giyen oyuncu, çocukları Nefes ve Elem Su'yu yanına çağırarak, plajı terk etmek üzere yürümeye başladı. Namal, fotoğraflarını çeken gazetecilere ise "Çocuklarımı çekemezsin. Hemen buraya gel, gel Buraya" diyerek sert çıktı.

Ekran görüntüsü 2022-08-05 121834

"HEMEN SİL O FOTOĞRAFLARI"

Gazetecilerin yanına gelmesine rağmen sakinleşmeyen oyuncu, "Çocuklarımı çekmeni istemiyorum. Burası özel bir alan, sen beni çekemezsin. Hemen sil o fotoğrafları" diyerek bağırdı. "Özgü Hanım, sizi yasal alanlardan çekiyoruz. Lütfen sakin olun" cevabına daha da sinirlenen 43 yaşındaki oyuncu, çok tartışılacak bir polemiğe imza attı.

Ekran görüntüsü 2022-08-05 121844

"BEN ONLAR GİBİ DEĞİLİM"

Kendisi gibi Ortakent'deki otelde tatil yapan Azra Akın, aynı gün gündüz erken saatlerde eşi ve çocuğu ile görüntülenmişti. Muhabirlere Azra Akın'ın oturduğu yeri gösteren Özgü Namal, "Buradakiler kendi çocuklarının çekilmesini isteyebilir, kendi çocuklarını çektirebilir, ben istemiyorum. Çocuğumu çekemezsin, ben onlar gibi değilim" ifadelerini kullandı.
Ekran görüntüsü 2022-08-05 121856

"GAZETEDE ÇIKMAK İSTİYORUM"

Sinirli bir şekilde plajdan ayrılan Namal'ın oğlu Nefes, gazetecilerin yanına gelerek, kısık sesle "Abi fotoğrafları bence silmeyin ünkü ben gazetede çıkmak istiyorum" diyerek herkesi tebessüm ettirdi.

Özgü Namal'ın oğlu Nefes'in, annesinin neredeyse boyuna yetişmesi dikkat çekti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
bu o kadının en doğal hakkı ve uzun zamandır bir yerlerde de görünmüyor kendi hayatını yaşıyor. kaç kere uyardı kendisini çekenleri halen daha ne uğraşıyorlar anlamıyorum bu aşırı can sıkıcı bir olay
özel hayatın gizliliği diye bir kanun var
Ama bunlar da istiyorki medya bizi meşhur etsin, parayı bulunca peşimizi bıraksın
Saygı,Saygı,Saygı...Bizde olmayan,Gazetecilerimiz de olmayan.......
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler