Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Patronuna hasta olduğunu söyleyerek işe gitmedi! Yaşadığını anlatınca 'pes' dedirtti..."Onu yatağımın baş ucunda görünce şoke oldum"

  TikTok'ta 'mishyymbabyy' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın, hasta olduğunu söyleyip işe gitmediği bir gün patronunun beklemedik ziyareti karşısında şaşkına döndüğünü anlattı. Gözlerini açtığında yatağının baş ucunda patronun dikilerek ona baktığını gördüğünü dile getiren Mish, "Huzur içinde uyuyordum ki bir anda onu gördüm. Beni almaya geldiğini söyledi" dedi.

  MYNET|DIŞ HABERLER TikTok'ta 7 milyon izlenmeye ulaşan paylaşımında Mish, hastayken patronunun beklenmedik ziyaretinin kendisinde yarattığı şaşkınlığı anlatınca viral oldu.

  56

  Yerel bir restoranda çalıştığını ve evinin bir üst katta bulunduğunu dile getiren Mish, "Mide rahatsızlığım nedeniyle işe gitmedim. Büyük ihtimalle ev arkadaşım bahçeye çıkarken kapıyı aralık bıraktı. Patronumun o kapıdan içeri girdiğini düşünüyorum. Gözümü açtığımda başucumda bekliyordu" diye konuştu.

  2

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü beklenmedik bir şekilde ve izinsiz olarak evine gelmesinin uygunsuz olduğunu söyleyerek duruma tepki gösterdi.

  1

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Lütfen hemen bir avukatla konuşarak bu durumu şikayet edin. Gerçekten bu bir taciz" yorumunu ekledi.

  3

  Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçekten bunun sorun olmayacağını mı düşündü??? Umarım polisi aramışsındır." yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler