SPOR

CANLI

'Galatasaray sokak, Fenerbahçe ev kedisi...'

Rıdvan Dilmen, NTVSpor'da yayınlanan %100 Futbol programında Başakşehir-Fenerbahçe maçını değerlendirdi.

'Galatasaray sokak, Fenerbahçe ev kedisi...'

*MAÇIN CANLI ANLATIMI İÇİN TIKLAYINIZ

NTVSpor'da yayınlanan %100 Futbol programında Başakşehir ile Fenerbahçe'nin 2-2 berabare kaldığı ve Galatasaray'ın şampiyonluğunu ilan ettiği maçın ardından değerlendirmede bulunan Rıdvan Dilmen, "Yöneticiler Prandelli'yi gönderip Hamza Hamzaoğlu kardeşimizi getirmekle doğru karar verdiler.

[Maçtan kareler-![Başakşehir - Fenerbahçe maçından kareler](https://imgrosetta.mynet.com.tr/file/1951991/640xauto.jpg)](http://spor.mynet.com/galeri/turkiyeden-futbol/4684-basaksehir-fenerbahce-macindan-kareler.html)

Galatasaray camiasına şampiyonluk hayırlı olsun. Sonuna kadar hakettiler. Galatasaray, 2 başkan ve 2 teknik adam değiştirerek, büyük özveriyle kenetlenerek şampiyon oldu. Galatasaray gibi kulüpler en zayıf dönemlerde yerden kalkmasını bilirler. Galatasaray sokak kedisi, rızkını aradı. Mücadele etti, yattı, kalktı, zıpladı. Fenerbahçe birden bire ev kedisine dönüştü." dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Len yürü git sende Rıdvan futboldan konuş Alvesin pozizyonunda mac bitmedimi onu anlat laga luga yapma
@celikbilek_28 Ş a m p i y o n G a l a t a s a r a y Hatırlatmak istedim
@celikbilek_28 MAÇ 2-0 OLANA KADAR FENERİNİZ NERELERDEYDİ AKHİSAR MAÇINDA K.ERCİYES MAÇINDA FENERİNİZ NERDEYDİ NAIL OLSA YENERİZ ODA OLMADI HAKEM İKİ PENALTI UYDURUR YİNE YENERİZ AYAKLARI İLE BUKADAR OLUYO
İnsanlar uyuyor kardeşim seninde uyandırman gerekirken sende korkuyorsun suz kimse uyanmasın diyorsun yazık sana
MAÇ 2-0 OLANA KADAR FENERİNİZ NERELERDEYDİ AKHİSAR MAÇINDA K.ERCİYES MAÇINDA FENERİNİZ NERDEYDİ NAIL OLSA YENERİZ ODA OLMADI HAKEM İKİ PENALTI UYDURUR YİNE YENERİZ AYAKLARI İLE BUKADAR OLUYO...ÇALIŞIP ÇABALAMA EV KEDİSİ GİBİ HAZIR UYDURMA PENALTI YEMEGİYLE KARNINI DOYURMAK İSTE DOGRU DEMİŞ RIDVAN
Takım
O
Av
P
Geri Dön