Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Rüyada arı sokması ne anlama gelir? Rüyada gözünü, parmağını arı sokması ne demek?

  Rüyalar, kimi zaman bilinçaltının dışa vurumu kimi zamansa geleceğin habercisi olarak değerlendirilir. Gerçek hayatta endişe yaratan arı sokması da rüyalarda yer aldığında aynı şekilde yorumlanır. Rüyada arı sokması ile ilgili yorumcular çok olumlu çıkarımlarda bulunur. Rüyada bir kişiyi arı sokması durumunda kişini bollukla karşılaşacağı ya da kısa zaman içinde çocuk sahibi olacağı yönünde yorumlar yapılır.

  Rüyada arı sokması ne anlama gelir? Rüyada gözünü, parmağını arı sokması ne demek?

  İçindekiler

  • Rüyada Arı Sokması
  • Rüyada Arı Sokması ve Şişmesi
  • Rüyada Arı Sokması ve İğnesini Çıkarmak
  • Rüyada Elini Arı Sokması
  • Rüyada Gözünü Arı Sokması
  • Rüyada Bal Arısı Sokması
  • Rüyada Parmağını Arı Sokması
  • Rüyada Sırtından Arı Sokması
  • Rüyada Siyah Arı Sokması
  • Rüyada Arkadaşını Arı Sokması
  • Rüyada Arı Sokması ve Kanaması

  Çalışkanlık ve bereket simgesi olan arıyı rüyanızda görmek genel anlamda bolluk, bereket ve kazanç olarak yorumlanır. Arılarla ilgili en sık araştırılan rüya tabirlerinden biri ise rüyada arı sokmasının ne anlama geldiğidir. Rüya tabircileri arı sokmasını yorumlarken rüyada görülen arının cinsini ve diğer detayları da önemseyerek farklı yorumlarda bulunmuşlardır. Peki, rüyada arı sokması ne demektir, ne anlama gelir?

  Rüyada Arı Sokması

  Rüyada kendisini arı soktuğunu gören kişinin yakın zamanda bolluk ve bereket elde edeceğine, varsa maddi sıkıntılarından kurtulacağına ve servetine servet katacağına inanılır. Edineceği servet, tamamen kendi çabalarıyla kazandığı helal kazanç olacaktır. Hanesine girecek olan bereket, sadece maddi konularda olmayacak ve her alanda kendini gösterecektir. Bu rüyayı gören kişi evli değilse karşısına hayırlı bir kısmet çıkar. Eğer çocuğu yoksa yakın zamanda çocuk sahibi olacağının işaretidir. Eğer kendisi veya haneden biri bir hastalığa sahipse yakın zamanda eski sağlıklı günlerine kavuşur.

  Rüyada Arı Sokması ve Şişmesi

  Rüyada arı soktuktan sonra şişmesi, rüyada arı sokması görmek ile benzer yoruma sahip olup rüya sahibinin maddi sıkıntılarından kurtularak refaha erdikten sonra aynı zamanda manevi huzuru da bulacağına, küs ve kavgalı olduğu aile bireyleri varsa barışacağına, evindeki huzursuzluklardan kurtulacağına, kendisini kıskanan ve fesatlık yapan arkadaşlarından uzaklaşacağına işarettir.

  Rüyada Arı Sokması ve İğnesini Çıkarmak

  Rüyada arı soktuktan sonra iğnesini çıkardığını görmek uzun zamandır devam kötü olayların son bulacağı ve rüya sahibinin artık rahata ereceğine işarettir. Kötü günleri atlatmak için büyük uğraşlar vermiş olan kişi için güzel günler başlıyor demektir. Rüya sahibinin hedeflerine ulaşacağına ve girdiği ortak bir iş varsa sonucunun hayırlı olacağına işarettir.

  Rüyada Elini Arı Sokması

  Rüyada elinizi arı sokması miras anlamına gelir. Aile bireylerinden kalacak yüklü miktarda bir mirasa sahip olacağınızın işaretidir. Fakat bu miras akrabalarınız arasında tartışmalara ve gerginliklere sebebiyet verebilir. Yine rüyada elinizi arı sokması, aile bireylerinizin ve akrabalarınızın başka bir sebepten dolayı bir araya geleceğine işarettir. Bu toplanma düğün ve kız isteme gibi hayırlı bir sebepten dolayı olabilir.

  Rüyada Gözünü Arı Sokması

  Rüyada gözünüzü arı soktuğunu görmek, çevrenizde maddi durumunuzu ve kazancınızı görerek kıskançlık duyan kişilerin varlığına işarettir. Bazı yorumculara göre rüyada arının gözünüzü sokması kötü niyetli kimselerle karşılaşacağınız ve bu kişilerin arkanızdan iftiraya varabilecek söylemlerle dedikodu yapabileceği anlamına gelir.

  Rüyada Bal Arısı Sokması

  Rüyada kendisini bal arısının soktuğunu görmek, kişinin yeni bir ortama gireceğine işaret eder. Girdiği bu yeni ortamda bütün dikkatleri üzerine çekecektir. Bu ortam yeni bir okul veya iş ortamı olabilir. Herkes tarafından sevilen ve sayılan bir izlenim edineceği bu yeni yerde oldukça mutlu günler geçirecektir. Ayrıca rüyada bal arısının sokması, işinde başarılı ve çalışkan bir kimsenin size yol göstereceğine ve yardım edeceğine işarettir.

  Rüyada Parmağını Arı Sokması

  Rüyanızda arının parmağınızdan soktuğunu görmek, kötü kalpli ve kıskanç bir kadının göstergesidir. Acımasız ve merhametsiz kişilerle karşılaşma ihtimaliniz olduğunu işaret eden bu rüya, haberci rüyalardan biri olabilir. Sürekli etrafınızda olan ve kıskançlığıyla sizin enerjinizi sömüren bu insanı fark edip derhal hayatınızdan uzaklaştırmanız gereklidir. Aksi halde yüksek olasılıkla bir kadın olan bu kişi sizi felaketlere sürükleyebilir ve size maddi ya da manevi kayıplar yaşatabilir.

  Rüyada Sırtından Arı Sokması

  Rüyada arı ve arı sokması görmek her ne kadar olumlu rüya yorumları arasında yerini alsa da, rüyada sırtınızdan arı sokması arkanızdan konuşan bir arkadaş çevresinin işaretidir. Size daha yakın olan ve iyiliğinizi isteyen bir kişi tarafından ortaya çıkarılacak bu olay karşısında yakın çevrenizi tamamen değiştirmek ve sizi kötü etkileyen insanlardan uzaklaşmak isteyebilirsiniz.

  Rüyada Siyah Arı Sokması

  Rüyada siyah arı sokması, bir badireyi kolayca atlatmaya işaret eder. Evde oluşacak herhangi bir ev kazası, trafikte yaşanacak aksilikler, iş yerinde yaşanacak iş kazası gibi olaylar söz konusu olabilir. Kişi bu dönemde ihmalkar davranmadan etrafına karşı daha dikkatli olmalı ve dikkatsizce yapılan hareketlerden sakınmalıdır. Yaşanacak olaylar sadece maddi açıdan küçük zararlara sebep olsa bile rüyayı gören kişi bu olaydan sonra mutlaka kendine bir ders çıkararak daha dikkatli olmaya gayret etmelidir.

  Rüyada Arkadaşını Arı Sokması

  Rüyada arkadaşını arı soktuğunu gören biri uzun zamandır zahmetini çektiği olayların sonucuna ulaşır. Rüyada arı soktuğu görülen arkadaşın çok yakın çevrenizden olması veya pek de yakın olmadığınız ve sevmediğiniz bir arkadaşınız olması rüya tabirini etkiler. Sevdiğiniz bir insanı arı sokması uzun zamandır beklediğiniz haberlerin hayırlı olması, zahmetten sonra gelen mutluluk ve bol kazanç, hastalıkların atlatılmasıyla sağlıklı günlere kavuşmayı delalet ederken; sevmediğiniz bir kimseyi arı soktuğunu görmeniz etrafınızda arkanızdan iş çeviren fazla sayıda insanın varlığına işarettir. Ayrıca bu rüya boşa zaman ve mal kaybına işaret eder.

  Rüyada Arı Sokması ve Kanaması

  Rüyada arı soktuktan sonra kan aktığını gören bir kimse için tüm kötü enerjilerden ve kötü niyetli kişilerden kurtulmaya işarettir. Kişi kendini yenilediği ve manevi hayata daha fazla ağırlık verdiği bir sürece girerek huzuru bulma yolunda arayış içerisine girecektir. Aynı zamanda karşısına çıkan yaşça büyük bir kişiden alacağı tavsiyeye uyarsa hayatını değiştirecek bir döneme gireceğinin göstergesi olabilir.

  Mynet Youtube


  İlgili Rüya Tabirleri

  Geri Dön

  En Çok Aranan Haberler