Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Rüyada ayna görmek ne anlama gelir? Rüyada aynaya baktığını, sildiğini görmek ne demek?

  Rüyada ayna görmek, olumlu yorumlanan rüyalardandır. Rüya sahibinin hedeflerine çok kısa sürede ulaşılacağına ve büyük başarılar yakalayacağına yorulur. Ancak rüyadaki simgeler ve nasıl görüldüğü rüyanın anlamını değiştirebilir. Rüyada kırılan ayna üzüntü ve şanssızlık olarak yorumlanır. Rüyada altın rengi ayna görmek ise bolluk ve berekete yorulur. İşte rüyada ayna çatlaması görmek ve rüyada ayna taşıdığını görmek vb. farklı diğer yorumlar...

  Rüyada ayna görmek ne anlama gelir? Rüyada aynaya baktığını, sildiğini görmek ne demek?

  İçindekiler

  • Rüyada Ayna Görmek
  • Rüyada Aynaya Baktığını Görmek
  • Rüyada Ayna Kırıkları Görmek
  • Rüyada Tuvalette Ayna Görmek
  • Rüyada Ayna Çatlaması Görmek
  • Rüyada Altın Rengi Ayna Görmek
  • Rüyada Ayna Sildiğini Görmek
  • Rüyada Ayna Almak
  • Rüyada Aynaya Bakarak Saç Taramak
  • Rüyada Ayna Taşıdığını Görmek
  • Rüyada Ayna İstemek
  • Rüyada Ayna Karşısında Tıraş Olmak
  • Rüyada Yuvarlak Ayna Görmek
  • Rüyada Çerçeveli Ayna Görmek
  • Rüyada Ayna Bulmak

  Rüyada ayna görmek, çoğu zaman iyi şeylerin habercisi olarak yorumlanır. Elbette rüyadaki diğer detaylar da dikkate alındığında rüya tabiri farklı bir yöne evrilebilir. Dolayısıyla rüya tabirini belirleyen asıl etmenin rüyadaki detaylar olduğunu söylemek mümkündür. Dilerseniz bu rüyanın tüm tabirlerini inceleyelim.

  Rüyada Ayna Görmek

  Rüyada ayna görmek, genel anlamda olumlu yorumlanır. Rüyasında ayna gören kişinin bütün dileklerinin yakın zamanda gerçekleşeceğine işaret eder. Rüyada ayna görülmesi, kötü olması beklenen işlerin iyi sonuçlanacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin gördüğü ayna temiz ve parlak ise üzüntüden kurtulacağına alamet eder. Eğer ayna kirli ve paslı ise rüyayı gören kişinin kötü bir ruh hali içinde olduğu anlamını taşır.

  Rüyada Aynaya Baktığını Görmek

  Rüyada aynaya bakmak, rüya sahibinin son zamanlarda aksi bir insana dönüşerek kimseyi yanına yaklaştırmamasına tabir edilir. Bu rüya, kişinin hayal aleminde yaşadığının habercisi olarak yorumlanır. Rüyasında aynaya bakan kişinin bir kadın olması, hamile ise bir kız çocuğu sahibi olacağına, hamile değilse dedikodusunun yapıldığına işaret eder. Bir erkek rüyasında aynaya bakıyor ve kendisini sakallı olmadığı halde aynada sakallı görüyorsa işlerinin düzeleceğine, para kazanacağına ve saygınlık kazanacağına alamet eder.

  Rüyada Ayna Kırıkları Görmek

  Rüyada ayna kırıkları görmek, rüya sahibinin bazı şanssızlıklara uğrayacağına ve geleceğe yönelik hayallerini biraz daha ertelemek zorunda kalacağına işaret eder. Yerlerde ayna kırıkları görmek, farklı zamanlarda yaşanacak küçük üzüntü ve şanssızlıklara tabir edilir. Ayrıca bu rüya, kişinin güvendiği biri tarafından ihanete uğrayacağına ve ailesiyle ilgili birtakım sorunlar yaşayacağına delalet eder. Kişinin rüyasında kendini aynayı kırarken görmesi, rüya sahibinin kendi beceriksizliği yüzünden istediği şeyleri gerçekleştiremeyeceğine işaret eder. Bu sebeple rüyayı gören kişinin kendisine küseceği ve insanların düşüncelerini kafasına takacağı anlamını taşır.

  Rüyada Tuvalette Ayna Görmek

  Rüyada tuvalette ayna görmek, sonradan atılacak adımlar sayesinde ortaya çıkan fırsatları değerlendirerek çok büyük kazançlar elde edileceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin gürültüden uzak yaşayacağı anlamına gelir. Bu rüya, kişinin iletişim sorunları yaşayacağına ve sorunları çözebilmek için elinden gelen her şeyi yapacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi kısa zamanda hayal ettiklerine kavuşur ve daha çok kazanç elde eder. Rüya sahibi, sevdiklerinin ve ihtiyacı olan kişilerin yardımına koşar. Rüyasında tuvalette aynaya baktığını görmek, kişinin sorunlarını kısa zamanda çözeceğine ve yakın zamanda büyük başarılar elde edeceğine alamet eder.

  Rüyada Ayna Çatlaması Görmek

  Rüyada aynanın çatladığını görmek, uzun zaman sonra darlıktan kurtulmaya işaret eder. Rüya sahibinin kötü işlere girişeceğine ancak bunlardan kısa süre içinde kurtulacağına tabir edilir. Ayrıca bu rüya, el emeği ile kazanılan bir paranın kaybedileceği anlamına da gelebilir. Aynı zamanda rüyada ayna çatlaması, kişinin aile huzurunu kıskanan birilerinin olduğuna işaret eder.

  Rüyada Altın Rengi Ayna Görmek

  Rüyada altın rengi ayna görmek, rüya sahibinin sıkıntılarından kurtulacağını haber verir. Rüyayı gören kişinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamet eder. Bu rüya, kişinin dini yönlerini geliştireceği ve hayırlı işlerle uğraşacağı anlamına gelir. Ayrıca rüyasında altın rengi ayna gören kişinin manevi olarak ödüllendirileceği rivayet edilir. Başka tabirlere göre ise bu rüya evlilik olarak yorumlanır.

  Rüyada Ayna Sildiğini Görmek

  Rüyada ayna sildiğini görmek, rüya sahibi için kısmet, başarı ve güzellik dolu bir dönemin başlayacağına işaret eder. Rüya sahibinin iyi, sevecen ve ahlaklı bir kişi olduğu için çevresi tarafından sevildiği şeklinde yorumlanır. Rüyada silinen ayna, bekar rüya sahiplerinin kısa zamanda evleneceğine tabir edilir.

  Rüyada Ayna Almak

  Bir kişinin rüyasında ayna aldığını görmesi, evinin bereketinin kaçacağına alamet eder. Bu rüyayı gören kişinin evinin bereketinin geri gelebilmesi için hayırlı işler yapması gerektiği söylenir. Rüyada ayna satın almak, kişinin girdiği işlerden zarar ederek çıkacağına ve sorunlarının artacağına işaret eder. Rüyada bir ayna hediye aldığını görmek, aile ve sosyal hayatının çok farklı olacağı anlamına gelir. Ayrıca ayna hediye almak, rüya sahibinin sevdiği ile evleneceğine delalet eder.

  Rüyada Aynaya Bakarak Saç Taramak

  Rüyada ayna karşısında saç taradığını görmek, rüya sahibinin müjdeli bir haber alacağına tabir edilir. Bu rüyayı gören kişi bekar ise birkaç ay içinde dünyaevine gireceği şeklinde yorumlanır. Evli kişiler için ise bu rüya, mutlu bir aile hayatına delalet eder.

  Rüyada Ayna Taşıdığını Görmek

  Rüyada ayna taşıdığını görmek, rüya sahibine iftira atıldığına ancak bu iftiraların ortaya çıkacağına işaret eder. Rüya ayna taşıyan kişinin gerçek hayatında çok çalışkan olduğuna ve duygularını çok yoğun yaşadığına alamet eder. Bu rüya, kişinin başına gelen kötülüklerden kurtulacağı anlamına gelir.

  Rüyada Ayna İstemek

  Rüyada ayna istemek, rüya sahibinin arkadaşlarından birinin onu yarı yolda bırakacağına delalet eder. Bu rüya, kişinin kazancını artırabilmek adına çok çalışacağı, akrabalarından bu konuyla ilgili yardım göreceği ve bunun sayesinde rahata kavuşacağı anlamına gelir. Rüyada ayna istediğini görmek, karşılaşılan zorlukların kişiyi olgunlaştırdığına ve olaylar karşısında karar almasını kolaylaştırmasına alamet eder.

  Rüyada Ayna Karşısında Tıraş Olmak

  Rüyada ayna karşısında tıraş olmak, kişinin gireceği bir toplantıda olumlu yanıtlar alacağına işaret eder. Rüya sahibinin çok büyük adımlar atarak övgüler toplayacağı anlamına gelir.

  Rüyada Yuvarlak Ayna Görmek

  Rüyada yuvarlak bir ayna görmek, rüya sahibinin arkasından dedikodu yapıldığına işaret eder. Bu rüya, kişinin hayatında güzel gelişmeler olacağı ve kariyerinde önemli adımlar atacağı anlamına gelir.

  Rüyada Çerçeveli Ayna Görmek

  Rüyada çerçeveli ayna görmek, rüya sahibinin maddi ve manevi zarara uğrayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişinin aile hayatında çeşitli tartışmaların olacağına ve dertlerin artacağına tabir edilir.

  Rüyada Ayna Bulmak

  Rüyada ayna bulduğunu görmek, rüya sahibinin kısa süre içinde iş hayatına atılacağı anlamına gelir. Kişinin rüyasında ayna bulması, hayatında güzel gelişmelerin olacağına ve hayatının geri kalanında olumsuz hiçbir şey ile karşılaşmayacağına tabir edilir.

  Mynet Youtube


  İlgili Rüya Tabirleri

  Geri Dön

  En Çok Aranan Haberler