Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Rüyada çok yılan görmek ne anlama gelir? Rüya çok siyah, çok renkli yılan görmek ne demek?

  Rüyada çok yılan görmek, kötü gibi bir olay gibi görünse de rüyanın diğer detayları rüya tabirinde önemli rol oynar. Rüyada yılan gören kişinin düşmanlarını alt edeceği alamet olur. İyi gibi görünen kişilerin de yaptığı kötülükler kısa süre içinde simgelenir. İşte yılan rüyaları hakkında merak edilen tüm tabirler…

  Rüyada çok yılan görmek ne anlama gelir? Rüya çok siyah, çok renkli yılan görmek ne demek?

  İçindekiler

  • Rüyada Çok Yılan Görmek
  • Rüyada Çok Yılan Görmek ve Öldürmek
  • Rüyada Çok Yılan Görmek ve Korkmak
  • Rüyada Çok Siyah Yılan Görmek
  • Rüyada Çok Beyaz Yılan Görmek
  • Rüyada Çok Renkli Yılan Görmek
  • Rüyada Çok Yeşil Yılan Görmek
  • Rüyada Çok Sarı Yılan Görmek
  • Rüyada Çok Kırmızı Yılan Görmek
  • Rüyada Çok Büyük Yılan Görmek
  • Rüyada Çok Ölü Yılan Görmek

  Rüyada çok yılan görmek, farklı şekillerde yorumlanabilir. Elbette rüyanın detaylarına göre anlamı olumlu veya olumsuz yönde değişebilir. Peki, rüyada çok yılan görmek ve öldürmek ne demek? Rüyada çok siyah yılan görmek ne anlama gelir? Rüyasında çok renkli yılan gören kişiyi neler bekler? İşte detaylar…

  Rüyada Çok Yılan Görmek

  Rüyada çok yılan görmek, rüya sahibinin bir düşmanı olduğuna işaret eder. Bu düşman kendisini gizliyor olabilir. Bu rüya, kişinin düşmanları ile savaşacağına ve galip geleceğine delalet eder. Ayrıca bu rüyayı gören kişinin kazanç elde ettiği kapılar bir süre sonra kapanabilir. Kişi bir anda sadakatini kaybederek başarısızlığa uğrayabilir. Aniden bir bereketsizlik gelebilir ve çalışma hayatı sıkıntıya girebilir. Rüyasında çok yılan gören kimsenin hanesinde, iş yerinde veya yakın çevresinde olan bu düşman yavaş yavaş sıkıntı verir. İyi gibi görünen birinin yaptığı kötülükler yakın zamanda ortaya çıkar.

  Rüyada Çok Yılan Görmek ve Öldürmek

  Rüyada çok yılan görmek ve öldürmek, iyi olaylara işaret eder. Çünkü bu rüyayı gören kişinin düşmanlarını yeneceği rivayet edilir. Rüya sahibi kötü durumlardan galip çıkar. Bu kötü durumlardan ve kişilerden zarar görmeden kurtulur. Bu rüya, rüyayı gören kimse erkek ise iş hayatıyla ilgili, kadın ise yaşadığı birliktelik ile ilgili olabilir. Erkek rüya sahibi kısa zaman içinde işiyle ilgili sıkıntılarından kurtulur. Kadın rüya sahibinin ise evlilik hayatında yaşadığı sorunlar çözüme kavuşur.

  Rüyada Çok Yılan Görmek ve Korkmak

  Rüyada çok yılan görmek ve korkmak, rüya sahibinin düşmanları tarafından zulme uğrayacağı ve maddi anlamda zarar göreceği anlamına gelir. Kişi sıkılacağı bir döneme girer. Bir kadından kötü bir söz işitebilir. Ancak rüyayı gören kimse sorunlar karşısında kendisini bırakmaz ve yılmadan gayret eder. Bu rüya, kişinin verdiği sözleri yerine getiren biri olduğunu gösterir. Böylelikle çevresinde saygınlık kazanır. Rüya sahibi iyi yerlere gelir. Rüyasında yılandan ürperdiğini gören kimsenin kazancı zamanla değerlenir ve mal mülk sahibi olur. Kişinin başı dertte ise sorunlarından kurtulur.

  Rüyada Çok Siyah Yılan Görmek

  Rüyada çok siyah yılan görmek, kişinin zorlu bir olayla mücadele edeceğine delalet eder. Ancak bu olayla başa çıkmak rüya sahibi için hiç kolay olmaz ve bir anda düşmanları çoğalabilir. Rüyasında çok siyah yılan gören kimse düşmanına karşı yenilgiye uğrar. Düşman, kişiye çok yakın olan birisi olabilir. Bu düşman rüya sahibinin zaaflarını bilir. Bu sebeple de bu düşmanla başa çıkmak çok zor olur. Rüyada çok büyük siyah yılan görmek korkuya işaret eder. Bu rüya özellikle aile içindeki bireylerden birinin hainliğine yorulur. Aynı zamanda dedikodu yapan ve arkadan iş çeviren bir komşunun varlığını da haber verir.

  Rüyada Çok Beyaz Yılan Görmek

  Rüyada çok beyaz yılan görmek, iyi başlayan ama kötü sonuçlanan bir olayı işaret eder. Bu rüya haneye girecek olan bir kişiyi temsil eder. Bu kimse evlilik veya nişan sonrasında haneye giren kötü niyetli bir kadın olabilir. Kadın hane içindeki pek çok kişiye zarar verir ve onlara maddi anlamda kayıp yaşatır. Özellikle bekar kimselerin bu rüyayı görmesi çok tehlikeli olarak yorumlanır. Çünkü kişinin hayırlı bir işi hüsranla sonuçlanır.

  Rüyada Çok Renkli Yılan Görmek

  Rüyada çok renkli yılan görmek, o yılın çok yağmurlu geçeceğini haber verir. Bu rüya bol yağmur ve bereket anlamına gelir. Rüyada çok renkli yılanların etrafından geçmek kişinin çevresinde düşmanları olduğunu gösterir. Renkli yılanlarla dövüştüğünü görmek, gerçekte de bir düşmanla karşılaşmak ve mücadele etmek şeklinde yorumlanır. Yılanı yendiğini gören kimse gerçek hayatında da düşmanına karşı galip gelir. Yılanların kendisini alt ettiğini gören kişi ise düşmanları tarafından zarar görür ve kötülüğe uğrar.

  Rüyada Çok Yeşil Yılan Görmek

  Rüyada çok yeşil yılan görmek, olağan bir durumun olumsuz sonuçlanacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayrına beklediği bir olay bir anda şerrine sonuçlanır. Rüya sahibi iyi görünen birinden zarar görebilir. İyi bir sonuç beklediği sınavdan geçemeyebilir. Hayırlı gibi görünen olaylar kendi kendine veya bir yabancının yardımıyla kötü sonuçlanabilir.

  Rüyada Çok Sarı Yılan Görmek

  Rüyada çok sarı yılan görmek, rüya sahibinin düşmanlarından gelen kötü haberlere alamet eder. Kişi düşmanın iftirasına uğrayabilir. Kötü sözler ve hakaretler duyabilir. Rüyayı gören kimse bu söylemlerin üzerine üzüntü duyar. Bu rüya sözlü tartışma şeklinde yorumlanır. Kişi yakın zamanda kötü bir haber alabilir. Sağlık veya iş ile ilgili beklentileri boşa çıkabilir. Rüya sahibi hayal kırıklığı yaşayabilir. Bu rüya dedikodu, kıskançlık yaşanacağı anlamına gelir.

  Rüyada Çok Kırmızı Yılan Görmek

  Rüyada çok kırmızı yılan görmek, rüya sahibinin malına ortak olan düşmanlara işaret eder. Eğer kişinin beklediği bir miras veya para var ise düşmanları harekete geçebilir. Rüyayı gören kimsenin malı düşmanlarının eline geçebilir. Kırmızı yılanları evinde gören kişi bir malını düşmanları yüzünden satmak zorunda kalabilir. Bu rüya eve haciz geleceğini haber verir.

  Rüyada Çok Büyük Yılan Görmek

  Rüyada çok büyük yılan görmek, beklenen olayların büyük ses getireceğine işaret eder. Bu rüya genellikle hüsran, mutsuzluk ve maddi kayıp olarak tabir edilir. Rüyayı gören kimse bu olaylardan çok etkilenir. Kötü sonuçlanan olaylar hanede büyük bir yankıya sebep olur. Kişinin maddi kayıpları bir anda artar. Ayrıca rüya sahibi hiç ummadığı birinden büyük bir zarar görebilir.

  Rüyada Çok Ölü Yılan Görmek

  Rüyada ölü yılan görmek, düşmanlıkların sona ereceğine delalet eder. Bu rüya kişi için hayırlı ve olumlu olarak yorumlanır. Çünkü bu rüyayı gören kişi düşmanlarından zarar görmeden kurtulur, maddi kayıplarını kurtarır ve sıkıntılarını atlatır. Rüya sahibi düşmanlarını yener. Kişi kısa zamanda yaptığı hataların farkına varır ve yaşadığı zorlukların üstesinden gelir.

  Mynet Youtube


  İlgili Rüya Tabirleri

  Geri Dön

  En Çok Aranan Haberler