Mynet Trend

Rüyada duman görmek ne anlama gelir? Rüyada arabadan, bacadan duman çıktığını görmek ne demek?

Rüyada duman görmek, uzaktan gelecek bir haberi simgeliyor olabilir. Rüyadaki diğer detaylar rüyanın anlamını değiştirebilir. Rüyasında açık duman gören kişinin kazançlı işlere imza atacağı alamet olur. Koyu renk duman ise acı haberlerin imgesi kabul edilir. Görülen yoğun duman ise kişinin sıkıntılı bir dönem geçireceğinin dalaletidir.

Rüyada duman görmek ne anlama gelir? Rüyada arabadan, bacadan duman çıktığını görmek ne demek?

İçindekiler

 • Rüyada Duman Görmek
 • Rüyada Bacadan Duman Çıktığını Görmek
 • Rüyada Arabadan Duman Çıktığını Görmek
 • Rüyada Renkli Duman Görmek
 • Rüyada Soba Dumanı Görmek Nedir?
 • Rüyada Siyah Duman Görmek Nedir?
 • Rüyada Beyaz Duman Görmek Nedir?
 • Rüyada Açık Renkli Duman Görmek
 • Rüyada Yoğun Duman Görmek
 • Rüyada Yanık Duman Görmek
 • Rüyada Yeşil Duman Görmek
 • Rüyada Yatağında Duman Görmek

Rüyada duman görmek, rüyadaki diğer belirleyici unsurlara göre hem olumlu hem de olumsuz şekilde yorumlanabilir. Peki, rüyada bacadan duman çıktığını görmek ne anlama gelir? Rüyada renkli duman görmek nasıl ifade edilir? Rüyasında yanık duman gören kişinin hayatında ne gibi gelişmeler meydana gelir? İşte detaylar…

Rüyada Duman Görmek

Rüyada duman görmek, rüya sahibinin uzaktan bir haber alacağı anlamına gelir. Dumanın rengine göre haberin iyi veya kötü olduğu rivayet edilir. Açık renk duman iyi ve müjdeli haberleri simgelerken, koyu renkli duman üzüntü veren ve acı haberler ile tabir edilir. Rüya sahibi tutarlı yaklaşımı ve çalışkan olması sayesinde çok istediği şeylere ulaşır. Rüyasında gözüne duman kaçtığını gören kimse sıkıntılı günler yaşayabilir ve darlığa düşebilir. Rüyada göz gözü görmeyecek şekilde duman görmek, rüya sahibinin yakınları ile arasında fırtınalar eseceğine ve sorunlar olacağına işaret eder.

Rüyada Bacadan Duman Çıktığını Görmek

Rüyada bacadan duman çıktığını görmek, kişinin alım gücünün artacağına delalet eder. Rüya sahibi iyi geçime kavuşur ve sorun yaratan olaylar son bulur. Rahat edeceği bir işe girer. Büyük bir başarı elde eder. Kazançlı işlere imza atar. Böylelikle hem kendisine hem ailesine daha rahat bir hayat sunar. Kendini üzen ve kırılmasına sebep olan kişilerden uzak durur. Rüya sahibi kötülüklere denk gelmez. Düşmanlarından kurtulur ve hayırlı işlere girer. İş için çıkmak durumunda kalacağı bir yolculukta ruh eşini bulabilir.

Rüyada Arabadan Duman Çıktığını Görmek

Rüyada arabadan duman çıktığını görmek, uzak bir akrabanın bir sağlık sorunu ile ilgili güzel haber alınacağı şeklinde yorumlanır. Rüya sahibi kurtuluşa erer ve aradığı huzuru yakalar. Ayrıca gelişimi de hız kazanır. Bu sayede hayalleri ve hedefleri de gerçekleşir. Kişi maddi ve manevi zorluklar yaşayabilir. Aile hayatı ile ilgili her şey yoluna girer. Rüya sahibinin kurmuş olduğu bir ortaklık bozulabilir. Ama kişi çok daha büyük ve başarılı bir işe girer. Bu işle birlikte hayatı hızlanır.

Rüyada Renkli Duman Görmek

Rüyada renkli duman görmek, rüya sahibinin işlerinin yolunda gideceği anlamına gelir. Kişinin her alanda imkanları genişler. Birtakım sağlık sorunları yaşayabilir ve şifa arayabilir. Rüya sahibi ilerleyen yaşlarında daha rahat bir hayat sürer. Hatalarının farkına varır ve kendisine çekidüzen verir. Kişi isteklerine zorlanmadan sahip olur. Bolluk ve bereket içinde yaşar. Kendi ayakları üzerinde durmaya başlar. Rüya sahibi çevresindeki insanların etkisinde kalabilir.

Rüyada Soba Dumanı Görmek Nedir?

Rüyada soba dumanı görmek, kişinin sağlık sorunları ile uğraşacağına işaret eder. Rüya sahibi maddi anlamda tükenme noktasına gelebilir. Üst üste beklenmedik sıkıntılar ortaya çıkar. Yaptığı talihsiz bir açıklama sebebiyle çok eleştirilir. Tartıştığı bir konuda yeniden sorunlarla boğuşmaya başlar ve işler karışır.

Rüyada Siyah Duman Görmek Nedir?

Rüyada siyah duman görmek, rüya sahibinin daha aklı başında ve doğru kararlar veren bir insan olacağı anlamına gelir. Kişi en kısa zamanda yeniden ayağa kalkar. Kendisini mutlu ve keyifli hisseder. İş hayatında bilgi ve tecrübe sahibi olduğu için liderlik eder. Rüya sahibi çok istese de hayallerini gerçekleştiremez. Sırada bekleyen işlerini ertelemek zorunda kalır.

Rüyada Beyaz Duman Görmek Nedir?

Rüyada beyaz duman görmek, dargınlıkların sona ereceğine delalet eder. Küs olan kimseler yakın zamanda barışır ve ortalık sakinleşir. Kişi yeniden huzurlu bir ortama kavuşur. Karmaşadan ve çatışmalardan bunalan rüya sahibi rahat bir nefes alır. Problemlerine kolaylıkla bir çözüm bulur. Bozulmuş olan uzun vadeli planları yeniden şekillenir. Düşmanları kötülük yapmaktan vazgeçer ve köşesine çekilir. Rüyasında evin üzerinde beyaz duman gören kimse mutlu bir aile hayatına sahip olur.

Rüyada Açık Renkli Duman Görmek

Rüyada açık renkli duman görmek, rüya sahibinin bir sebepten dolayı eşi ile arasının açılacağına alamet eder. Kişi mutluluğunu istemeyen kimseler tarafından arzu etmediği durumlara düşürülür. İşiyle birlikte kurulu düzeni de bozulur. Bu sıkıntılı durumdan kurtulabilmek için çok çaba sarf eder. Sevdiği kişilerden büyük zarar görür. Rüya sahibi yaptığı bir yardım sayesinde rahat bir nefes alır ve işlerini düzene sokar.

Rüyada Yoğun Duman Görmek

Rüyada yoğun duman görmek, kişinin sıkıntı ve üzüntülü bir döneme gireceğine işaret eder. Ayrıca bu rüya, çevrede kendisini kullanmak isteyen ve parasından istifade etmeye çalışan insanların bulunduğu konusunda uyarır. Rüya sahibinin yakınlarında hile ve düzenbaz birileri olabilir. Kişi iş ve aile hayatında buhranlı zamanlar geçirebilir. Bu durumdan kurtulmak için gayret eder.

Rüyada Yanık Duman Görmek

Rüyada yanık duman görmek, toplumun her kesimi ilgilendiren bir sorunun meydana geleceğine alamet eder. Kara duman üzüntü ve keder, beyaz duman ise ortak bir sıkıntı anlamına gelir.

Rüyada Yeşil Duman Görmek

Rüyada yeşil duman görmek, son dönemlerdeki güzel gelişmelerin aile hayatına da olumlu şekilde yansıyacağına işaret eder. Rüya sahibinin tatlı dili sayesinde muhabbeti hiçbir zaman eksilmez. Hayatı boyunca hanesinden bereket ve hayır eksik olmaz. İş hayatında büyük bir prestij sahibi olur. Kişi eğer yolculuğa çıkacaksa kısa zamanda memleketine kavuşur. Büyük hastalıklar ve üzüntüler yaşasa bile dirayetli olduğundan dolayı sağlıklı bir hayat sürer. Miskinlikten kurtulur ve çalışmak için heveslenir.

Rüyada Yatağında Duman Görmek

Rüyada yatağında duman görmek, rüya sahibinin mutlu olması ve şükretmesi anlamına gelir. Kişinin aşk hayatı hareketlenir ve yaşamına renk katar. Eğer rüyayı gören kimse yaşama hevesini kaybetmiş ise yeniden neşelenir. Daha güçlü bir psikolojiye sahip olur. Rüya sahibi özlem duyduğu bir sevdiğine kavuşur. Aile içinde maddi ve manevi olarak hiçbir eksiği kalmaz. Güzel ve hayırlı haberler alır. Kişi geçim sıkıntısı çekmez. Arkadaşlarını ve komşularını da sevindirir. Bir süre kafasını dinlemek isteyebilir. Hayallerini gerçekleştirmek için mücadele eder ve biran olsun umutsuzluğa kapılarak vazgeçmez.

İlgili Rüya Tabirleri

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler