Mynet Trend

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Rüyada sigara görmek ne anlama gelir? Rüyada sigara aldığını, dumanı görmek ne demek?

  Rüyada sigara görmek, farklı çıkarımlarda bulunulan rüyalardandır. Bu noktada rüyanın detaylarına bakmak gerekir. Rüyada sigara paketi görmek, rüya sahibinin hatasından dönmesini alamet eder. Sağ elde sigara görmek bereket anlamı taşırken sol elde sigara görmek zorlanılacak dönemi simgeler. Rüyada renkli sigara görmek ise mal varlığının ve gelirin artacağının simgesi olarak değerlendirilir.

  Rüyada sigara görmek ne anlama gelir? Rüyada sigara aldığını, dumanı görmek ne demek?

  İçindekiler

  • Rüyada Sigara Görmek
  • Rüyada Sigara Aldığını Görmek
  • Rüyada Sigara Görmek Ama İçmemek
  • Rüyada Sigara Paketi Görmek
  • Rüyada Renkli Sigara Görmek
  • Rüyada Sigara Parçaladığını Görmek
  • Rüyada Sigara Kartonu Görmek
  • Rüyada Sigara Sattığını Görmek
  • Rüyada Sigara İçmek
  • Rüyada Sigara Dumanı Görmek

  Rüyada sigara görmek, bazen güzel olaylara bazen de birtakım sıkıntılara işaret eder. Peki, rüyada sigara aldığını görmek ne demek? Rüyasında sigara parçaladığını gören kimseyi neler bekler? Rüyada sigara sattığını görmek ne anlama gelir? İşte detaylar…

  Rüyada Sigara Görmek

  Rüyada sigara görmek, hem iyi hem de kötü olarak tabir edilir. Bu rüyayı gören kişi hayatındaki bazı şeylerden vazgeçebilir ve birtakım sorunlarla karşı karşıya kalabilir. Bu rüya, güzel işlerin son bulacağına ve sıkıntıların gün yüzüne çıkacağı anlamına gelir. Bir yandan da bu rüyayı gören kişinin hayatının daha iyiye gideceği şeklinde yorumlanır. Rüya sahibinin eli bollaşır. Kişi hayatından memnun ise bu şekilde devam eder. Eğer rüyasında sigara gören kimsenin sıkıntıları varsa aynı şekilde gider. Bir başka tabire göre ise rüyada sağ elde sigara görmek bereketin artacağına, sol elde sigara görmek ise işlerin zora gireceğine işaret eder.

  Rüyada Sigara Aldığını Görmek

  Rüyada sigara almak, rüya sahibinin istediği yere gideceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin taşınmak istediği bir yer var ise bu durum gerçekleşir. Bu rüya, borçların ödeneceğine işaret eder. Rüyayı gören kimse borçlarını tamamen kapattıktan sonra taşınır veya huzur içinde bir yolculuk yapar. Kişinin malı mülkü çoğalır. Rüyasında sigara alıp parasını veren kişi için bu rüya her şeyin yolunda olduğuna işaret eder. Sigara alıp para vermediğini görmek, olumsuz şekilde yorumlanır. Rüya sahibi birtakım sorunlar ve sıkıntılar yaşayabilir. Bu rüya, kişinin hayatında bazı değişikliklerin meydana geleceğine alamet eder.

  Rüyada Sigara Görmek Ama İçmemek

  Rüyada sigara görmek ama içmemek, rüya sahibinin güçlü, kuvvetli ve iradeli biri olduğunu gösterir. Bu rüyayı gören kimsenin her şeyi başarabileceği rivayet edilir. Kişi sigarayı içmemek için kendisini zor tutuyor ise başarının çok yakın olduğuna inanılır. Ancak rüya sahibi elinde tuttuğu sigarayı içmemek için çırpındığını gördüyse birtakım sorunlar doğabilir ve büyüyebilir. Kişi tuttuğu sigarayı hiç içmiyorsa onun adaletli bir yapıya sahip olduğuna işaret eder. Bu rüyayı gören kimse yakında ders çıkaracağı birtakım olaylarla karşılaşabilir. Rüya sahibi için güzel günler gelir. Er geç de olsa barış galip gelir.

  Rüyada Sigara Paketi Görmek

  Rüyada sigara paketi görmek, rüya sahibinin elinde ne varsa kaybedeceğine işaret eder. Kişi büyük sorunlar yaşayabilir. Bir boşluğa düşebilir. Bu rüya kişiyi dini vazifelerini daha çok yerine getirmesi konusunda uyarır. Rüyayı gören kimsenin yaptığı hatalardan dönmesi gerektiğinin haberini verir. Rüyasında sigara paketinin yırtıldığını gören kişinin iradeli ve hikmetli biri olduğu rivayet edilir. Eğer rüyadaki sigara paketi boş ise mutluluk artar ve huzur yerine gelir. Rüya sahibinin aklı her zaman en iyisini yapmak için çalışır. Sigara paketi dolu ise kişi bazı kayıplar yaşayabilir, sıkıntılar ve sorunlar yüzünden yorgun düşebilir.

  Rüyada Renkli Sigara Görmek

  Rüyada renkli sigara görmek, kişinin bir gönül ilişkisi yaşaması ile birlikte hayatının daha da güzel olacağına işaret eder. Rüya sahibi daha fazla gelir elde eder ve mal varlığı artar. Rüyayı gören kimse başkalarının laflarına bakarak sevdiği birinin kalbini kırabilir. Rüyasında renkli sigara içtiğini gören kişinin dertleri sona erer. Kişi mutsuz ve kötü hissettiği günler geçirebilir. Ancak hayalini kurduğu her şey kısa sürede ve kolaylıkla gerçekleşir. Yaşadığı sıkıntıları ve üzüntüleri çözer. Özellikle iş hayatıyla ilgili yaşadığı problemleri çok hızlı ve kolay bir şekilde ortadan kaldırır. Rüya sahibinin ticaretten yana şansı açılır.

  Rüyada Sigara Parçaladığını Görmek

  Rüyada sigara parçaladığını görmek, rüya sahibinin hiçbir kötülüğe uğramadan yaşamını sürdüreceğine delalet eder. Kişi baş ağrısı, grip ve nezle dışında hiçbir hastalığa yakalanmaz. Bu rüya, kişinin alın teri ile hak ettiği her şeyi sorunsuz bir şekilde elde edeceğine alamet eder. Kendi işini kurabilir ve büyük atılımlar gerçekleştirebilir. Rüya sahibi hayırlı olaylarla karşılaşır. Gelirini daha kolay bir şekilde elde etmenin bir yolunu bulur. Kişinin yapacağı her çalışma başarı ile sonuçlanır. Keyfi ve geçimi yerinde olacağı için insanlarla muhabbeti artar. Rüya sahibi ailesinden her zaman sevgi ve saygı görür. Kendisine haksızlık yapan kişileri yenilgiye uğratır.

  Rüyada Sigara Kartonu Görmek

  Rüyada sigara kartonu görmek, kişinin sıkıntılarının ve sorunlarının kalmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin sevdiği insanlarla gireceği bir iş sayesinde öz güveni yerine gelir ve daha büyük işler yapar. Rüyayı gören kimse evlatlarından ve çevresindeki insanlardan hayır bulur. Kişi kendisini ilgilendiren işlerini yoluna soktuktan sonra etrafındaki ihtiyacı olan insanlara da yardımcı olur. Aile içinde bazı kırgınlıklar yaşanabilir ama bu durum zamanla düzelir.

  Rüyada Sigara Sattığını Görmek

  Rüyada sigara satmak, rüya sahibinin yapacağı bir ortaklıktan zararlı çıkacağına işaret eder. Kişi bulunduğu mevkide yaptığı çalışmalar ve kazandığı başarılar sayesinde terfi alır. Rüyayı gören kimsenin gözyaşı kurur ve geçim derdi yaşamaz. Hayatına bolluk, neşe ve mutluluk gelir. Yapacağı bir hatadan dolayı ufak bir zarar edebilir. Kişinin monoton bir şekilde devam eden hayatına renk, farklılık, lezzet, heyecan ve güzellik gelir. Rüya sahibi uğursuz ve yalancı insanlardan uzak durur.

  Rüyada Sigara İçmek

  Rüyada sigara içtiğini gören kişi erkek ise dar zamanları sona erer. Eğer bu rüyayı bir kadın gördüyse yeni bir işe başlar. Başka birinin sigara içtiğini görmek ise başkalarının hayatına imrenmek olarak yorumlanır. Bu rüya, kişinin kendi hayatından memnun olmadığına ve başkalarının hayatına özendiğine işaret eder.

  Rüyada Sigara Dumanı Görmek

  Rüyada sigara dumanı gören kişi istenmeyen durumlara tanık olur. Rüya sahibi gördüğü şeylerden nefret eder. Bu durum onun mutsuz olmasına sebep olur. Rüyayı gören kimsenin çevresindeki insanlarla arası açılabilir, anlaşmazlıklar yaşanabilir. Kişinin bazı işleri ters gidebilir. Rüya sahibi ilim arayışına girebilir, cahillikten kurtulmak isteyebilir.

  Kesfet


  İlgili Rüya Tabirleri

  Geri Dön

  En Çok Aranan Haberler