Mynet Trend

         

Rüyada sevmediğin birini görmek ne demek, ne anlama gelir?

Rüyada sevmediğin birini görmek ne demek, ne anlama gelir?

İçindekiler

 • Rüyada Sevmediğin Birini Görmek
 • Rüyada Sevmediğin Birini Sürekli Görmek
 • Rüyada Sevmediğin Birini Hamile Görmek
 • Rüyada Sevmediğin Birini Gülerken Görmek
 • Rüyada Sevmediğin Birini Hasta Görmek
 • Rüyada Sevmediğin Birini Sinirli Görmek
 • Rüyada Sevmediği Birini Sarhoş Görmek
 • Rüyada Sevmediği Biriyle Kavga Ettiğini Görmek
 • Rüyada Sevdiğin Birini Görmek
 • Rüyada Sevdiğin Birinin Resmini Görmek
 • Rüyada Sevdiğin Birini Ölmüş Görmek
 • Rüyada Sevdiğin Birinin Ruhunu Görmek

Gerçek hayatımızda belki görmekten kaçındığımız ya da tahammül ettiğimiz birini gece rüyalarımızda görmek can sıkıcıdır. Ancak bazı rüya tabiri alimlerine göre rüyada sevmediğin birini görmek güzel şeylerin de habercisi olabilir!

Rüyalar insanlığın her döneminde kafa kurcalayan, sırları çözülmeye çalışılan bulmacalar olmuştur. Kimileri rüyalara ulvi bir işlev yüklemiş, kimileri bilimsel açıklama getirmeye çalışmış ancak hiç kimse kesin sonuca ulaşamamıştır. Doğruluğu kanıtlanmış olmasa da rüya tabirleri bir ilim olarak yaşadığımız coğrafyada yüzyıllardır geçerliliğini koruyor. Rüya tabirleriyle ilgilenen alimlere göre rüyada sevmediğin birini görmek olumlu ve olumsuz pek çok farklı şekilde yorumlanabilir. Rüyada görülen kişinin hareketleri, görüldüğü durum gibi farklı unsurlar rüya tabirlerindeki bu farklılığa yol açıyor.

Rüyada Sevmediğin Birini Görmek

Rüyada sevmediğin birini görmek, büyük başarılara ve başta rüyada görülen kişi olmak üzere rüyayı görenin sevmediği insanların üzerinde kuracağı hakimiyete işarettir. Bu hakimiyet ekonomik ya da iş hayatını ilgilendiren kelimenin tam anlamıyla bir hakimiyet ya da sosyal ilişkiler bağlamında manevi bir hakimiyet de olabilir.

Eğer rüyada görülen kişiyle yaşanmış herhangi bir anlaşmazlık ya da kavga söz konusuysa bu kavganın rüyayı gören kişinin lehine çözüleceği anlamına gelir. Eğer rüyada görülen kişiyle aynı iş yerinde çalışma durumu varsa rüyayı gören kişi yakın zamanda bir terfi alarak üst makama gelebilir, bu sayede sevmediği kişi istemsiz olarak ast üst konumunu korumak zorunda kalır.

Rüyada Sevmediğin Birini Sürekli Görmek

Rüyalarda sürekli olarak sevmediğin birini görmek rüya tabirlerinden bağımsız olarak bu kişiyi gündelik hayatınızda çok fazla kafaya taktığınızı, gerekenden fazla önem verdiğinizi işaret ediyor olabilir. Böyle bir durumda günlük rutinlerinizi tekrar düzenlemeye çalışıp belki biraz sakinleşmek iyi gelebilir. Rüya tabirleri anlamında ise rüyada sevmediğin birini sürekli görmek genelde büyük makamların habercisidir, rüyayı gören kişi kısa sürede iş yaşamında büyük başarılara imza atarak prestijli bir makama terfi edebilir.

Rüyada Sevmediğin Birini Hamile Görmek

Rüyada sevmediğin birini hamile görmek, alimler tarafından rüyaya konu olan sevilmeyen kişi ile bir iş yapılacağına yorulur. Bu iş anlamında bir proje ya da ortaklık veya başka bir konuda zorunlu bir iş birliği de olabilir. Her durumda rüyayı gören kişinin diğerine duyduğu hoşnutsuzluğa rağmen bu işin hayırlı sonuçlanacağı ve büyük başarılar kazanılacağına işarettir.

Rüyada Sevmediğin Birini Gülerken Görmek

Rüyada sevmediğin birini gülerken görmek konusunda bazı farklı yorumlar mevcut. Bazı alimlere göre bu oldukça olumlu bir mesaj içeren, güzel bir rüyadır. Rüyayı gören kişinin maddi anlamda çok büyük kazançlar elde edeceğine, yaptığı yatırımların çok iyi değerleneceğine yorulur. Ayrıca hayatına çok iyi yürekli, vefalı insanların gireceğinin işaretidir. Bazı alimler ise rüyada sevmediğin birini gülerken görmeyi maddi ve manevi kayıplara yorar. Maddi kayıplar kişinin hayatını zora sokacak, ağır kayıplardır. Ayrıca bu rüyayı tüm ülkede tanınan resmi makamlardan birinin vefatının habercisi olarak gören alimler de vardır.

Rüyada Sevmediğin Birini Hasta Görmek

Rüyada sevmediğin birini hasta görmek huzur ve ferahlık habercisidir. Bu rüya, rüyada görülen kişiden bağımsız olarak uzun süredir çözülmeyen sorunların çözüleceğinin işaretidir. Rüyayı gören kişinin bir süredir boğuştuğu maddi manevi meselelerin birer birer açığa kavuşacağına ve iç huzura ereceğine yorulur. Rüyaya konu olan, sevilmeyen kişinin bu sorunların çözülmesinde kilit bir rolü olacağının işareti olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Sevmediğin Birini Sinirli Görmek

Rüyada sevmediğin birini sinirli görmek ne yazık ki kötü şeylerin habercisidir. Rüyayı gören kişinin bilerek ya da bilmeyerek bazı sıkıntılı işlere bulaşacağına, bunlardan kurtulmaya çalışırken maddi manevi kayıplar yaşayacağını işaret eder. Yaptığı yatırımlar kötü sonuçlanabilir, dolandırılabilir ya da günlük hayatında güvendiği insanlardan biri tarafından ihanete uğrayabilir.

Rüyada Sevmediği Birini Sarhoş Görmek

Rüyada sarhoş birini görmek genel olarak haram mala ve kötü tecrübelere yorulur. Rüyada sevmediği birini görmek ise rüyayı gören kişinin başkalarının müdahalesi olmadan tamamen kendi hataları ve kötü seçimleri sonucu bu tip işlere bulaşacağının işaretidir. Ayrıca yatırım ya da işle alakalı projeler dolayısıyla alınacak büyük risklerin sonucunun kötü olacağına da yorulur.

Rüyada Sevmediği Biriyle Kavga Ettiğini Görmek

Rüyada sevmediği biriyle kavga ettiğini görmek gerçek hayatta da yaklaşan bir kavganın habercisi olabilir. Bu kavga fiziksel güç kullanılarak da sözlü olarak da gerçekleşebilir. Rüyayı gören kişi, rüyasında kavgadan kimin galip çıktığını gördüyse gerçek hayatta da o kişinin kazanacağının işareti olarak yorumlanabilir. Kişinin kendisi galip çıktıysa, bu aynı zamanda yaklaşan maddi kazancın işareti de olabilir.

Rüyada Sevdiğin Birini Görmek

Rüyada sevdiğin birini görmek kişinin yakın zamanda radikal değişiklikler yapacağına ve bu değişikliklerin hayatını çok güzel olarak etkileyeceğine işaret eder. Rüyada görülen kişi bu değişiklikler için maddi manevi destekte bulunabilir ya da bu yolda karşılaşacakları güçlüklerin çözülmesine vesile olabilir.

Ayrıca rüyayı gören kişi ile rüyaya konu olan kişi birbirlerinden ayrıysa ve özlem söz konusuysa bu rüya yakın zamanda gerçekleşecek buluşmanın habercisi olarak da yorumlanabilir. Rüyada sevdiğin birini görmek vuslat işaretidir.

Rüyada Sevdiğin Birinin Resmini Görmek

Rüya tabirleriyle ilgilenen alimler, rüyada sevdiğinin birinin resmini görmeyi rüyayı gören kişinin çevresindeki kötü niyetli insanların bir işareti olarak yorumlarlar. Rüyayı gören kişi bu kişilerin bazılarının farkında olabilir ancak bazı kişilerin yüz yüze iletişimde normal görünen hareketlerinin altında yatan başka hesaplar, kötü niyetler olabilir ve rüyayı gören kişi bunların farkında olmayabilir. Rüyada sevdiğin birinin resmini görmek bu tip kişiler için bir uyarı niteliğindedir.

Rüyada Sevdiğin Birini Ölmüş Görmek

Rüyada ölüm görmek genelde tam tersine, rüyayı gören kişinin ya da rüyaya konu olan kişinin uzun bir ömür yaşayacağına yorulur. Rüyada sevdiğin birini ölmüş görmek de benzer şekilde sevilen kişinin uzun, sağlıklı bir ömür yaşayacağının işaretidir. Bu kişinin gerçek yaşamında yaşadığı kronik olmayan sağlık sorunları varsa yakın bir zaman diliminde bu sorunların da düzeleceğine yorulabilir.

Rüyada Sevdiğin Birinin Ruhunu Görmek

Rüyada sevdiğinin birinin ruhunu görmek kişinin çocukluğundan kalan bir isteğini, gerçekleşememiş bir arzusunu gerçekleştireceğini işaret eder. Bu hayalin gerçekleşmesinde rüyada görülen kişi kilit bir rol oynayabilir, bir şeylere vesile olabilir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön