Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Rüyada yeşil yılan görmek ne anlama gelir? Rüyada ağaçta, çıngıraklı yeşil yılan görmek ne demek?

  Rüyada yeşil yılan görmek, rüyadaki detaylara göre yorumlanır. Genelde boşa harcanan zamanla ilişkilendirilir. Ayrıca arkasından çok konuşulduğunun ve hayal ettiği hayata hiçbir zaman kavuşamayacağının alameti kabul edilir. Rüyada yer alan diğer detaylar rüyanın anlamını değiştirebilir. Mesela devlet büyüğüne yeşil yılan hediye ettiğini görmek maddi rahatlama yaşanacağının simgesidir. İşte yeşil yılan görülen rüyalarla alakalı farklı yorumlar...

  Rüyada yeşil yılan görmek ne anlama gelir? Rüyada ağaçta, çıngıraklı yeşil yılan görmek ne demek?

  İçindekiler

  • Rüyada Yeşil Yılan Görmek
  • Rüyada Büyük Yeşil Yılan Görmek
  • Rüyada Yeşil Siyah Yılan Görmek
  • Rüyada Yeşil Çıngıraklı Yılan Görmek
  • Rüyada Sarı ve Yeşil Yılan Görmek
  • Rüyada Ağaçta Yeşil Yılan Görmek
  • Rüyada Mavi Yeşil Yılan Görmek
  • Rüyada Yeşil Turuncu Yılan Görmek
  • Rüyada 2 Yeşil Yılan Görmek

  Rüyada yeşil yılan görmek, birden fazla anlama gelebiliyor. Rüyadaki diğer detaylar, işin uzmanları tarafından yapılan tabirlerin de çeşitlenmesine sebep olabiliyor. Rüya tabircilerinin bu rüya ile ilgili her bir yorumunu araştırdık ve sizler için özenle derledik. Keyifli okumalar.

  Rüyada Yeşil Yılan Görmek

  Rüyada yeşil yılan görmek, rüya sahibinin sıkıntıya gireceği bir durum yaşayacağına delalet eder. Rüyada görülen yeşil yılanın yüzü tanıdık bir yüzse, rüya sahibinin arkasından çok konuşulduğu yönünde yorum yapılır. Bir kişi, rüyasında yeşil bir yılanla boğuşuyorsa bu rüya, rüya sahibinin hayal ettiği bir şeye ebediyen kavuşamayacağına işaret eder. Bu rüya aynı zamanda manevi zorlukların yaşanacağının haberini verir. Rüyada birini yeşil bir yılandan korumak ve kurtarmak ise kişinin bir hayır işine gireceğine delalet eder. Bir devlet büyüğüne yeşil yılan hediye ettiğini görmek, kişinin maddi anlamda büyük bir rahatlama yaşayacağına delalet eder.

  Rüyada Büyük Yeşil Yılan Görmek

  Rüyada büyük yeşil yılan görmek, ailevi bir konuda sorunlar yaşanacağına işaret eder. Bu konunun ise maddi bir şeyle alakalı olacağı yönünde yorum yapılır. Rüyada devasa yeşil bir yılanla dans etmek, kişinin bir sağlık sorunundan kurtulacağına delalet eder. Rüyasında büyük ve yeşil bir yılanla konuşan rüya sahibinin yeni bir iş bulacağı söylenir. Büyük ve yeşil bir yılanla yemek yemek, kişinin manevi yüklerinden kurtulacağına delalet eder. Rüyada büyük yeşil bir yılanı bir atın öldürdüğünü görmek, manevi anlamda gelecek desteğin haberini verir.

  Rüyada Yeşil Siyah Yılan Görmek

  Rüyada yeşil siyah yılan görmek, hayallere giden yolda engellere takılmadan ilerleneceğine yorulur. Yeşil siyah bir yılan tarafından ısırılmak ise kişinin manevi bir konuda önemli bir durumun farkına varacağı şeklinde yorumlanır. Rüyada yataktan yeşil siyah bir yılanın çıkıp rüya sahibini bacağından sokması ise, hayırsız biri ile tanışılacağını simgeler. Yeşil siyah yılan bir kuğu kadar güzel görünüyorsa, kişinin bir sıkıntısından kurtulacağı söylenir. Yılanın siyah kısmı göz alıcı bir siyahlıktaysa, rüya sahibinin er ya da geç sevdiği kişiye kavuşacağına dair yorum yapılır.

  Rüyada Yeşil Çıngıraklı Yılan Görmek

  Rüyada yeşil çıngıraklı yılan görmek, dedikodu yapan komşuyu simgeler. Rüyasında yeşil çıngıraklı bir yılanla boğuştuğunu gören kişinin iftiraya uğrayacağı şeklinde yorum yapılır. Çıngıraklı yılan garip sesler çıkarıyorsa bu rüya çoğunlukla, rüya sahibinin birinin kalbini kıracağına delalet eder. Çıngıraklı yılan ağaçtan düşüyorsa, rüya sahibinin sevdiği bir arkadaşı ile arasının açılacağı söylenir. Çıngıraklı bir yılanı uçuruma doğru fırlatmak, bir konuda pişman olunacağına işaret eder. Rüyada çıngıraklı yeşil bir yılanla dans ettiğini görmek, yeni bir iş kapısı bulunacağına delalet eder. Yeşil çıngıraklı bir yılanı suya atıp kaçmak ise rüya sahibinin kararsızlığa düşeceği bir durum yaşayacağı biçiminde yorumlanır.

  Rüyada Sarı ve Yeşil Yılan Görmek

  Rüyada sarı ve yeşil yılan görmek, rüya sahibinin ailesinden bir kişinin ciddi bir sağlık sorunu ile mücadele edeceğine yorulur. Rüyada görülen sarı ve yeşil yılan konuşuyorsa, rüya sahibinin yeni bir yere taşınacağına dair yorum yapılır. Sarı ve yeşil yılan, ufak yaşlarda bir çocuğa saldırıyorsa bu rüya, kişinin haber beklediği bir yerden üzücü haber geleceğine delalet eder. Sarı ve yeşil yılanı çantaya koymak, rüya sahibinin çok huzurlu hissedeceği bir sene geçireceğine işaret eder.

  Rüyada Ağaçta Yeşil Yılan Görmek

  Rüyada ağaçta yeşil yılan görmek, rüya sahibinin mal varlığını kaybedeceğine yorulur. Eğer kişi, yeşil bir yılan tarafından saldırıya uğruyorsa ve o esnada ağaç yıkılıyorsa, manevi anlamda her şeyin yerle bir olacağı döneme girileceği söylenir. Rüyadaki ağaç bir çam ağacıysa ve yeşil renkteki yılan ağacın üzerinden sarkıyorsa, rüya sahibinin her işinin yoluna gireceğine dair yorum yapılır. Ağaç, erik ağacıysa ve yılan çok küçükse kişiye bir yerden ufak bir meblağ geleceği söylenir. Ağaç kısa boylu bir ağaçsa, kişinin bir hedefine yaklaştığı yönünde yorum yapılır.

  Rüyada Mavi Yeşil Yılan Görmek

  Rüyada mavi yeşil yılan görmek, rüya sahibinin tüm iç sıkıntılarını geçirecek bir şey yaşayacağına delalet eder. Mavi yeşil bir yılanla uyuduğunu gören bir kişinin yaşam boyu kendini huzurlu hissedeceği söylenir. Mavi yeşil bir yılanı öldürmek, kişinin çevresinde yer alan kötü birinin varlığına delalet eder. Yılan ölürken kırmızı kan çıkıyorsa rüyanın kötü etkisinin bozulacağı söylenir. Tam aksine siyah bir kan çıkıyorsa rüyanın kötü etkisinin asla bozulmayacağı yönünde yorum yapılır. Yılanın mavisi açık bir maviyse, rüya sahibinin tez zamanda istediği şeye kavuşacağı söylenir. Mavi yeşil bir yılanı atkı gibi boynuna takmak, kişinin yeni bir iş projesinde yer alacağı şeklinde yorumlanır.

  Rüyada Yeşil Turuncu Yılan Görmek

  Rüyada yeşil turuncu yılan görmek, rüya sahibinin uzun zamandır kafa karışıklıkları ile boğuştuğunu gösterir. Turuncu eğer keskin bir parlaklığa sahipse bu rüya, kişinin pişman olacağı bir şey yapacağına delalet eder. Soluk bir turuncuysa rüya sahibinin manevi anlamda birine yardım edeceği söylenir. Yılan eğer devasa boyutlardaysa, rüya sahibinin hayırlı bir kısmet ile yuva kuracağına dair yorum yapılır. Rüya sahibi evliyse bu rüya, evliliğinin daha da kuvvetleneceğine işaret eder. Yeşil turuncu bir yılanı av tüfeği ile öldürmek, emek verilen bir konudan iyi sonuç alınacağı şeklinde yorumlanır.

  Rüyada 2 Yeşil Yılan Görmek

  Rüyada 2 yeşil yılan görmek, rüya sahibinin kararsız kaldığı bir konuda yanlış seçim yapacağını gösterir. Yılanlar birbirinin aynısıysa ve kişi kendini rüya boyunca huzursuz hissediyorsa, pes edeceği bir durumun içerisine gireceği söylenir. Yılanlar rüya sahibi ile yabancı bir dilde konuşmaya başladıysa, iş konusunda önemli bir gelişme yaşanacağı yönünde yorum yapılır. Rüya sahibi, 2 yeşil yılanı aynı anda öldürüyor ve kaçıyorsa bu rüya, kısa zamanda iyi bir işe gireceğine delalet eder. İnsan başlı 2 yeşil yılan görmek, kişinin uzaklaşması gereken kişileri çevresinde tuttuğunu gösterir. Biri büyük biri küçük 2 yeşil yılan görmek, iş ya da eğitim konusunda kişinin çok iyi yerlere geleceğine işaret eder.

  Mynet Youtube


  İlgili Rüya Tabirleri

  Geri Dön

  En Çok Aranan Haberler