Şahan Gökbakar Süleyman Soylu istifasını hatırlattı! 'Buna yanlış demekten neden korkalım?'

Ayasofya'da ilk cuma namazı sırasında Ayasofya çevresinde sosyal mesafenin uygulanmamasına Şahan Gökbakar tepki göstermişti. Şahan Gökbakar İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun istifasını hatırlatarak tepkisini yineledi.

Şahan Gökbakar Süleyman Soylu istifasını hatırlattı! 'Buna yanlış demekten neden korkalım?'

İstanbul'un fethine kadar 916 yıl kilise, 1453'ten 1934'e kadar cami olarak kullanılan, 86 yıl müze olarak kalan Ayasofya, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da katılımıyla kılınan cuma namazıyla yeniden ibadete açıldı. Ayasofya çevresinde yaşanan izdihama Şahan Gökbakar'dan tepki gelmişti.

Şahan Gökbakar, Ayasofya Camii’nde 86 yıl sonra kılınacak ilk Cuma Namazı öncesinde vatandaşların sosyal mesafe kuralına uymamasına tepki göstermişti. Bu tepkinin ardından eleştirilen Gökbakar hesabından beachleri de paylaşarak "yanlış yanlıştır" dedi.
Capture

Şahan Gökbakar ardından ise Süleyman Soylu'nın istifasını hatırlattı!

1

NEDEN KORKALIM?

Ünlü komedyen açıklamasında "E şimdi bilinçli bir organizasyon ile hatta yönetenlerin aldığı kararlar sonucunda 350 bin kişi aynı anda sokağa döküldü.

Koronavirüs ülkemizde bitti mi? Buna yanlış demekten neden korkalım çekinelim? Sizi bilmem ama bence ne olursa olsun yanlış yanlıştır" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 119 yorum
ne prim yaptın lan şahanoviç...
Doğru söyleyen insan prim mi yapmış oluyor?
Fatihin Duasına da Bedduası na da YÜZBİN KERE AMİN!
@soylemez75 reisin "şahan iyi adamdır" dese başlarsın yalamaya.. sizin gibilerin de bir gün sonu gelecek merak etmeyin
@soylemez75 Senin zihniyetine göre olabilir.İnsan kendisini düşünmüyorsa etrafını düşünür.Covit-19 biride senin haberin var da bizim mi yok.Sağlik Bakanımız neden hergün izah ediyor?Sana göre prim içinmi?Yazarken düşün.
@soylemez75 ULAN ADAM HASTALIK KONUSUNDA DOĞRU LAF ETMİŞ , NE ALAKA PRİM SENIN GİBİ SAMAN KAFALI ANLAMAZ
@tatilbanayakisiyor duasına amin denir. Bedduaya amin denir mi ? Hem bizim peygamberimiz beddua etmemiş Fatih ne alaka ??
benim siyasetle işim olmaz..burda siyasi gereksizlik yapanlar da işim olmaz..anlayan anlar zaten ne demek istediğimi...
beyaZIT doğruyu tek taraflı görme bende camiye giden birisi değilim çünkü kalbim temiz , ayasofia cami olması Türkiyenin içişleri , yok ben oraya toplanan insanları konuşuyorum diyorsan bir zahmet bir git izmir kordona bak adım atacak yer yok ama doğru olan şu yanlış her yerde yanlıştır sadece camide değil ...
sahan belliki gundemde kalmak istiyor.gundemde kal ama bu sekilde degil kardes
@selcuk2554 evet. Namaza gidip fotoğraf çektirse severdiniz
@selcuk2554 O istediği zaman gündemden iner de sen gündem olmak içinmi yazdın.Dogru söylüyor.Covit-19 bitti mi dediler sana.Bakan ve sağlık kurulu üyelerinin hergün senin gibiler için uyarılarını dinlemiyorsun herhalde.30 yıldır ezan okunan,namaz kılınan ibadethaneye hiç gittinmi?
@pekcan_omer Yinede sevilmezdi merak etme ne oldugu bilinen kişiler dediğini yapsada kanan kişiler azaldı. Ona ancak gömlek değiştirmiş beklenti ne acaba düşünülür
Belli ki sponsorlarının baskısı altın da.. Sıkıldık artık senden..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler