SPOR

Salih Uçan askeri kampta!

Fenerbahçe'nin sezon başında İsviçre ekibi Sion'a kiraladığı milli futbolcu Salih Uçan, takım arkadaşları ile birlikte devre arası hazırlıklarını askeri kampta gerçekleştiriyor.

Salih Uçan askeri kampta!

İsviçre Süper Ligi'nde ilk yarıyı son sırada tamamlayan Sion, ikinci devreye askeri kampta hazırlanıyor.

Sezon başında Fenerbahçe'den Sion'a giden 24 yaşındaki futbolcu Salih Uçan, devre arası hazırlıklarını askeri kampta geçiriyor. Uçan'ın forma giydiği Sion'un ligin ilk yarısını son sırada bitirmesi nedeniyle Başkan Christian Constantin, futbolcularını cezalandırarak askeri eğitime gönderdi.

Gece açık havada kalma gibi sert koşulların bulunduğu askeri kampta futbolcuların aileleriyle görüşmelerinin de kısıtlandığı belirtildi. Ayrıca bu zorlu eğitime takımdan bir kişinin dahi geç kalması halinde herkesin cezalandırılacağı da açıklandı.

Sion Başkanı Christian Constantin, takımının ligin ilk yarısını son sırada tamamlaması halinde futbolcuları askeri kampa tabi tutacağını daha önce dile getirmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
Helal olsun başkana
salih futbol oynamak dışında her şeyi yapabilir.
Rezalet
tam manyak bir başkanmış eğer lig bitiminde de sonuncu olurlarsa ne yapacak ayaklarından mı asacak
Yorum yokmu?
Başkan işini biliyor helal olsun Constantin sana.
afferin len iyi taktik iyi ceza keske burdada olsa
Bu Salihde ne çekti be bu futboldan :))
bu uygulama bizdede olmalı futbolcular canını dişine takar çalışır böylece iyi futbolcular yetişmiş olur bence ısparta yada kırkağaç bu iş için biçilmiş kaftan.
Diğer Haberler