Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Şaşkına çeviren görüntüler! Balkondan sokağa doğru tuvaletini yaptı... Çevresindekilere aldırış etmedi: Hiçbir şey olmamış gibi arkasını dönüp gitti

  İspanya'nın Mayorka bölgesindeki ismi açıklanmayan Alman bir turistin yaptığı hareket görenleri şaşkına çevirdi. Alman turist birinci kattaki balkondan sokakta yürüyen kişilerin üzerine tuvaletini yaptı. O anlarda çevredekiler duruma tepki gösterdi. Alman turist ise tuvaletini bitirdikten sonra arkasını dönüp gitti.

  Şaşkına çeviren görüntüler! Balkondan sokağa doğru tuvaletini yaptı... Çevresindekilere aldırış etmedi: Hiçbir şey olmamış gibi arkasını dönüp gitti

  MYNET|DIŞ HABERLER İspanya'nın Mayorka bölgesinde ismi açıklanmayan Alman bir turist şaşkına dönen sokaktakilerin üzerine doğru tuvaletini yaptı.

  Artık bu haberi reklamsız okumak mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  2

  Olay Mayorka'nın başkenti yakınlarındaki Playa de Palma'nın doğu ucundaki parti tatil beldesi S'Arenal'de meydana geldi. Turisti gören çevredekiler durmasını istedi.

  4

  Alman turist ise sokakta bulunanların polis çağıracağını söylemesine rağmen arkasına bile bakmadan hızla uzaklaştı. Alman turistin tutuklanıp tutuklanmadığını henüz belli olmadı.

  En Çok Aranan Haberler