SPOR

CANLI

Sergen Yalçın dönemi resmen başladı

Gaziantepspor'la prensipte anlaşan teknik direktör Sergen Yalçın, "Tecrübeli bir isim değilim ama bizim de farklı özelliklerimiz var, onları yansıtmaya çalışacağız" dedi.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Gaziantepspor ile prensipte anlaşan teknik direktör Sergen Yalçın kente geldi. Havalimanında bir grup taraftar ve yöneticiler tarafından çiçeklerle karşılanan Yalçın, gazetecilere yaptığı açıklamada, ani bir kararla anlaşmaya vardıklarını, en kısa sürede şehre ve takıma adapte olmak istediğini söyledi.

Haberin GalerisiEkip olarak farklılık oluşturmak istediklerini belirten Yalçın, "İnşallah bunu becerebiliriz ancak bunu zaman gösterecek. Tecrübeli bir isim değilim ama bizim de farklı özelliklerimiz var, onları yansıtmaya çalışacağız. Takımda iyi bir oyuncu grubu var, söylenecek çok fazla söz yok" dedi. Daha sonra Celal Doğan Tesisleri'ne geçen Yalçın'ın sözleşme imzaladıktan sonra ilk antrenmana çıkması bekleniyor.

Gaziantepspor resmi sitesinden yapılan açıklamada; "Gaziantepspor Profesyonel Futbol A Takımı Teknik Direktörlüğü görevine Sergen Yalçın getirilmiştir. Teknik Direktörümüz Sergen Yalçın ve Yardımcılarına yeni görevlerinde başarılar dileriz" denildi.

Sergen ilk antrenmanına böyle çıktı


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
SERGEN YALÇIN EĞER TV DE SÖYLEDİKLERİNİ BAŞARABİLİRSE ANTEP BİR YERLERE GELİR.EĞER ÖZEL HAYATINA DİKKAT ETMEZ, TAKIMI YARDIMCILARA BIRAKIRSA ANTEPTE 3 MAÇ SONRA SIKINTILAR BAŞLAR.TV DEN TAKİP ETTİĞİM KADARIYLA SERGENİN FUTBOL BİLGİSİ ÇOK.UYGULAMA NASIL OLUR.ZAMAN GÖSTERECEK.BAŞARILAR.SERGEN YALÇINA
Ekran başından tekrar tekrar izlediğin pozisyonlarda car car konuşmaya benzemez sergen bey..! Görelim maharetini..!
ekran başında iğneli iğneli konuşmaya benzemez teoride herşeyi çok iyi biliyorsun kimseyi konuştuyrmuyorsun bakalım antep seni kaç haftada şutlayacak
Takım
O
Av
P
Geri Dön