MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

"Sevgilinle nasıl öpüşeceksin?" diye sorulmuştu! Kadir Ezildi evlilik kararı aldı, işte sevgilisi...

"En Hamarat Benim” isimli programda sunucu olan ve temizlik hastalığıyla adından söz ettiren Kadir Ezildi evlilik kararı aldı. Kadir Ezildi sevgilisinin ailesiyle tanışmaya gitti. Ezildi'nin sevgilisine beğeni yağdı.

"Sevgilinle nasıl öpüşeceksin?" diye sorulmuştu! Kadir Ezildi evlilik kararı aldı, işte sevgilisi...

MYNET-"En Hamarat Benim” isimli gündüz kuşağı programıyla tanınan sunucu Kadir Ezildi son olarak özel hayat açıklamasıyla dikkat çekmişti.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Hülya Avşar Kadir Ezildi'ye 'Bir gün bir sevgilin olsa nasıl öpüşeceksin? Ten tene değiyor. Ter tere değiyor. İlk beraberliğinizde nasıl öpüşeceksin ne yapacaksın? Ağzının içine girip temizlik mi yapacaksın?' diye sormuştu.

uyı

Kadir Ezildi ise "Şu an bir kız arkadaşım var. Sohbet ederken günlük duş almayı sevdiğimi belirtiyorum. Ben tabii ki hayat arkadaşımın da bakımlı olmasını isterim. Nefes kokusu, saç kokusu en nefret ettiğim şey" demişti.

Ekran görüntüsü 2024-07-04 075818

AİLE İLE TANIŞMAYA GİTTİ

Ezildi aşk yaşadığı sevgisiliyle evlilik kararı aldı. Mynet'in haberine göre; annesi, kardeşi ve yakın arkadaşlarıyla müstakbel eşinin ailesiyle tanışmaya giden sunucu özel anlarını takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmedi.

tytutut

Ezildi’nin kız arkadaşıyla yakın zamanda nikah masasına oturmayı planladığı öğrenildi.

YUIY
Kadir Ezildi bir dönem Eda Özkorucuklu ile beraberdi. Sosyal medyada ise fenomenin Gamze Türkmen ile olduğu bilgileri yer aldı.

Türkmen'in bilekliği ikilinin birlikte olduğu iddialarını güçlendirdi.

En Çok Aranan Haberler