Şeyma Subaşı'nın sevgilisinden takipçisine sert cevap

Sevgilisi Şeyma Subaşı ile Miami'de tatil yapan İtalyan DJ Guido Senia, bir Türk takipçisinin "Eski koca parası mı yiyorsun?" sorusuna "Aptal olma" cevabını verdi.

Şeyma Subaşı'nın sevgilisinden takipçisine sert cevap

Geçtiğimiz günlerde kendi kanalı TV8'de yayınlanan Gel Konuşalım'a konuk olan Acun Ilıcalı'ya canlı yayın esnasından eski eşi Şeyma Subaşı'ndan mesaj gelmişti. Ilıcalı'nın yayında donup kalmasına neden olan söz konusu mesajda "Acun selam, ne zaman görüşebiliriz? Tarihleri konuşmamız lazım Miami Oteli ve parayla ilgili bir şey de konuşacağım" yazıyordu.

Olaydan kısa bir süre sonra Miami tatiline çıkan Şeyma Subaşı, sevgilisi Guido Senia ile buluşunca olanlar oldu.

"ACUN'UN PARASINI MI YİYORSUNUZ?"

Sosyal medya kullanıcıları Şeyma ve sevgilisine "Acun'un parasını mı yiyorsunuz?" gibi yorumlar yaptı. Guido Senia'nın bir yoruma verdiği cevap ise olay oldu.

Miami tatilinden paylaşımlar yapan sevgililerden Guido Senia, Türk takipçisinin "Guido Acun'un parasıyla mı Miami'leri geziyorsun?" yorumuna, "Aptal olma ben Seniagillerdenim. Boş yapma" karşılığını verdi.

Senia'nın takipçiye cevap verdiğini gören Şeyma'dan da tepki gecikmedi. Subaşı polemiğe emojilerle dahil oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
acil nafaka yasası çıkmalı.zengin avcısı kadınların şerrinden Allah herkesi korusun.
Zoruna gitmiş????????????????
haydan gelen seymaya gider acun da sirtinda taş taşıması o da milletin sırtından kazndi milyoncuklari tabiki elin oğlu hem karısını hem parasını yiyecek
kedi ulasamayacaği cigere misali yapabilirsen sende yap o mali mulku ama sen zaten fakir olarak yasamaya layik gorulmussun Allah katinda.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler