Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Skandal görüntüler! Kıyafetinin uygun olmadığını söyledikleri 17 yaşındaki kıza onlarca erkek birden saldırdı... “Ahlaksız giyindin”

  İçerik devam ediyor

  Irak’ta düzenlenen bir motor festivalinde ismi açıklanmayan 17 yaşındaki bir kız kıyafeti uygunsuz bulunduğu için bir grup erkeğin saldırısına maruz kaldı. Hwana’da 17 yaşındaki kız yürürken arkasından öfkeli bir şekilde onu takip eden kalabalığın görüntüsü kısa sürede sosyal medyada gündem olmayı başardı. Erkeklerin genç kızın arkasından “Ahlaksız giyindin” diyerek gittiği ve ona saldırdığı ifade edildi.

  Irak’ın Hwana bölgesinde kaydedilen görüntüler dünya basınında geniş yankı uyandırdı. Geniş çaplı bir infiale neden olan görüntülerde 17 yaşındaki bir kız kıyafeti uygunsuz bulunduğu için kendisini takip eden onlarca erkek tarafından darp edildi. Yerlerde tekmelenen genç kız tedavi altına alınmak üzere hastaneye kaldırıldı ve hayati tehlikesinin bulunmadığı belirtildi.

  SOSYAL MEDYADAN TEPKİ YAĞDI

  2

  Bölgeye polis ekipleri yönlendirilirken olaya ilişkin olarak yapılan açıklamada, “Saldırıya karışan 16 kişilik çetenin bazılarında bıçak, pala ve muşta gibi eşyalara rastladık. Olaya ilişkin olarak gözaltı ve araştırmalar devam ediyor” dedi.

  3

  Görüntülerin sosyal medyada gündem olmasından sonra tepkiler de peşi sıra geldi. Bir sosyal medya kullanıcısı olaya dair, “Bu sadece utanç verici” yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, “Bu konuda bir şey yapmazsanız kim bu duruma bir ‘dur’ diyecek” yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler