Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sokak ortasında güpegündüz bir kadına cinsel saldırıda bulundu! Elini kolunu sallayarak uzaklaşırken kıskıvrak güvenlik kameralarına takıldı

  İngiltere'nin Manchester şehrinin Hyde bölgesinde sabah saatlerinde bir kadın cinsel saldırıya uğradı. Olay yerinden hızla uzaklaşan saldırgan ise güvenlik kameralarına yakalandı. Olaya ilişkin soruşturmanın devam ettiği ifade edildi.

  Sokak ortasında güpegündüz bir kadına cinsel saldırıda bulundu! Elini kolunu sallayarak uzaklaşırken kıskıvrak güvenlik kameralarına takıldı

  MYNET|DIŞ HABERLER İngiltere'nin kuzeybatısında yer alan Manchester şehrinde bir kadın cinsel saldırıya uğradığını dile getirerek polise haber verdi.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  1

  Polis şüphelinin kimliğini tespit etmek için olay yerinde bulunan güvenlik kamerası görüntülerini incelerken sabah 06.30 sıralarında cinsel saldırının meydana geldiği söylendi.

  2

  Polisin Tameside bölgesinden Dedektif Müfettiş Andrew Day, "Cinsel suçlara ilişkin ihbarları çok ciddiye alıyoruz ve ihbar bize ulaştığından beri kapsamlı ve detaylı soruşturmalar yürütüyoruz." ifadelerini kullandı.

  En Çok Aranan Haberler