Son dakika! Erdoğan: TSK ÖSO ile İdlib'de operasyon başlattı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Erdoğan son dakika yaptığı açıklamada, TSK'nın ÖSO ile İdlib'de operasyon başlattığını duyurdu. Erdoğan, Türkiye'yi batı ve dünyadan tecrit için ellerinden geleni yapanlar beyhude uğraşıyorlar. AB serbest dolaşım hakkı vermedi de ne oldu? Dünya başımıza mı yıkıldı? Hala oyalıyorlar. Bu minderden biz değil siz kaçacaksınız" dedi."

Cumhurbaşkanı Erdoğan, belediyelerdeki istifalara ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan istifaların geleceğini "Kritik gördüğümüz birtakım yerlerde mevcut isimlerin çekilmesi konusundaki kararımızı adım adım hayata geçiriyoruz" sözleriyle duyurdu. Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin genel merkezinde Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda konuştu. Erdoğan'ın konuşmasından satır başları:

Türkiye'yi, FETÖ ve PKK gibi terör örgütleri ile köşeye sıkıştıramayanlar kendileri doğrudan araya girmeye başladılar. AB'deki serbest dolaşım hakkımızı sürekli erteliyor ve bizleri oyalıyorlar. Bunun için göçmenlerin Avrupa'ya yönelmesini engellemek amacıyla kendilerinin önerdiği yardımlar yapılmıyor. Tüm teamüller ve diplomatik kurallar yok sayılarak ABD'ye vize başvuruları askıya alınıyor.

DEAŞ'a karşı en ciddi mücadeleyi yürüten Türkiye'yi terör örgütleri ile yan yana göstermenin yolları aranıyor. Ekonomimizle ilgili olumsuz spekülasyonlar üretiliyor. Gezi olayları sırasında bir kesim çerden çöpten bahanelerle sokaklarda olay çıkarmaya başladığında milletimiz oyunu gördü ve ona göre pozisyon aldı. 17-25 Aralık'ta milletimiz bize her zamankinden çok daha fazlasıyla sahip çıktı. 7 Haziran'dan sonra hiçbir parti tek başına iktidara gelemeyince kimlerin eski Türkiye hayali ile yerinde duramadığını yine en iyi milletimiz gördü. 1 Kasım'da durumu düzeltti.

PKK terör örgütünü tekrar devreye soktular. Aynı dönemde DEAŞ terör örgütünün de canlı bomba saldırıları artmaya başladı. Bu örgütün ipini elinde tutanların hedef olarak ülkemizi gösterdiği anlaşılıyordu.

15 Temmuz gecesi yeni bir hamle yaptılar. Bu defa bambaşka bir manzara ortaya çıktı. Milletimiz tarihinde ilk defa darbecilere karşı fiilen mukavemet gösterdi.

Biz de milletimizle birlikte darbecilerin karşısına dikilerek bu teşebbüsün akamete uğratılmasını sağladık. Hemen arkasından Fırat Kalkanı ile bizi durduramayacakları mesajını darbenin arkasındaki güçlere verdik.

Türkiye'ye siyasi, sosyal, diplomatik, askeri, ekonomik, tüm alanlarda diz çöktüremeyenler yeni oyunlarla karşımıza çıkıyor. "Namert kaçar, mert direnir" diyoruz. Biz sadece direnmekle kalmıyoruz, kendi oyun planımızı adım adım uyguluyoruz. Savunmamızı güçlendirirken taarruzu da ihmal etmiyoruz.

Türkiye'yi batı ve dünyadan tecrit için ellerinden geleni yapanlar beyhude uğraşıyorlar. AB serbest dolaşım hakkı vermedi de ne oldu? Dünya başımıza mı yıkıldı?

Hala oyalıyorlar. Bu minderden biz değil siz kaçacaksınız. Eğer dürüstseniz yapın açıklamanızı. Açıklamayı yapın bitirelim işi. Bizim size ihtiyacımız yok. Karşılıklı bir ihtiyaç formülü var.

İran'da, Ukrayna'da, Sırbistan'daydım. Bu salı da Polonya'ya gidiyoruz.

Eşi benzeri olmayan ev sahipliği için sayın Vuçiç'e, Sırbistan halkına ve Sancak'taki tüm kardeşlerime şükranlarımı sunuyorum.

Müttefik dediğimiz kimi devletlerin ülkemize karşı sergiledikleri iki yüzlü tutumdan biz çok rahatsızız. Arkamızdan oynadıkları oyunların çirkinliği artık gizlenemez hale gelmiştir. Artık bu mızrak bu çuvala sığmıyor. Bize demokrasi dersi, hukuk devleti dersi, hak ve örgürlükler dersi verenlerin işlerine gelmediğinde bu kavramlardan ne kadar kolay vazgeçebildiklerini açık ve net görüyoruz.

"BİR GECE ANSIZIN GELEBİLİRİZ' DEDİK, SİLAHLI KUVVETLERİMİZ OPERASYONU BAŞLATTI"

Terör örgütüne parasız olarak bu kadar silahı vermenin gayesi ne olabilir. Burada soru işaretleri oluşmuyor mu? Bir Astana süreci başlattık. Rusya, Türkiye ve İran üçlü olarak karara vardık. 'Bir gece ansızın gelebiliriz' dedik, bu gece silahlı kuvvetlerimiz şu anda operasyonunu başlattı.

Kimse bize bunu niye böyle yaptınız diyemez. Sınırı olan biziz. Bu ülkede değil, ülkenin dışında da Kılıçdaroğlullarının sayısı çok fazla. Bir taraftan sınır ötesine çıkılmasına "evet" diyeceksin. Aynı konuşmada "Suriye'de ölenlerin sorumlusu Erdoğan'dır" diyeceksin. Yanında taşıdığı adamların her biri bir alem. Çanakkale'de hepsi, siz burada eğitime geldiniz, kendilerinin eğitime ihtiyacı var. İçmeyin de daha sonra için. Burası şehadet makamlarının oluştuğu yer.

Biz bu hassas noktada İdlib'de, oradaki kardeşlerimizin de izzetini korumanın, mağduriyetini gidermenin gayreti içindeyiz. Şu anda Afrin'de, Kürt, Türkmen vatandaşlarımız, bunun yanında da PYD ve YPG var. Bu mücadelenin altında o da var. O rejimden biz herhangi bir şey bekleyemeyiz. O rejimin böyle bir derdi yok. Strateji uygun bir şekilde devam ediyor, temennim odur ki kısa zamanda bu biter. Bununla beraber bir Irak süreci de var. Kuzey Irak'ın da bu hale gelmesinin failleri bellidir. Onları da gündeme getiririz, onları da gün yüzüne çıkarırız.

Tel Afer, 400 bin Türkmenin olduğu yer. Bu insanların hepsi, 10 bini hariç, buradan kaçtı. 100 bini bize sığındılar. Aynı şey Sincar için geçerli. Tuzhurmatu'da Türkmenler var. Bütün bunlarla da biz ilgilenmek durumundayız. "Bize ne ya" diyemeyiz. Biz Kılıçdaroğlu zihniyeti taşımıyoruz.

"TERÖRİSTLER ÖLDÜRÜLDÜ, SÖZDE MİLLETVEKİLLERİ GİTTİLER TESLİM ALDILAR"

Teröristler öldürüldü, sözde milletvekilleri onları gittiler teslim aldılar. Demek ki bunlar terör örgütü ile iç içe. Farkları yok. Bunları görmemiz lazım.

"ASLA ETNİK MİLLİYETÇİLİK YAPMAYACAĞIZ"

Biz asla etnik milliyetçilik yapmayacağız. Biz bu noktada, ırkçılık noktasında asla böyle bir yaklaşım içinde olmayacağız. Tüm etnik unsurlar, birbirimizi yaradandan ötürü seveceğiz.

Siz sadece bir etnik yapının bu ülkede egemenliği için çalışıyorsunuz, buna müsaade etmeyeceğiz. Zira biz tek vatan diyoruz, 780 bin kilometrekarede herhangi bir yeni unsur oluşturmanın gayretine girenlere de müsaade etmeyeceğiz. Varsın gelsin sizin milletvekilleriniz teröristleri o dağlardan tepelerden toplasınlar.

"UYGUN DAVRANMAZSAK İŞLERİMİZİ SIKINTIYA SOKARIZ"

Biz tembel olamayız, çok çalışacağız. Herkesin ağzına geleni söylemeye hakkı olabilir ama bizim yok. Herkesin milleti umursamadan bildiğini okumaya hakkı olabilir, bizim yok. Hesapsız kitapsız işlere kalkışmaya hakları olabilir ama bizim yok. İster ekonomisi ile ilgili ister iç siyasetle, isterse başka herhangi bir konu ile ilgili olsun tüm işlerimiz de bu kriterlere uygun davranmazsak işlerimizi sıkıntıya sokarız.

İSTİFALAR SÜRECEK MESAJI

Bir kısım arkadaşlarım görevlerine devam ediyor. Değişim ihtiyacı olan yerlerde bugüne kadar hizmet etmiş arkadaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Bizim bu kardeşlerimizle, yollarımızı kaybettik diye bir şey kesinlikle anlaşılmamalı. Biz buna sıradan, diğer partiler gibi bakmayacağız. Davada olay zaman zaman makam mevki değişikliğini gerektirebilir. Bundan dolayı da kimse üzülmemeli. Kime ne zaman hangi mevkide görev düşeceği belli olmaz. Belediyelerde de şimdiden bir takım düzenlemeler yapmaya başladık. Kritik gördüğümüz bir takım yerlerde mevcut isimlerin çekilmesi konusundaki kararımızı adım adım hayata geçiriyoruz.

En anakronik ana muhalefet partisine sahibiz. Tüm kadroları, yabancı devletlerden terör örgütlerine kadar tüm aktörlerin yanındadır. Hemen hesap yapmışlar, "50 milyar zarara girdik krizde" diye. Sözde adalet yürüyüşü yapıyorlar, terör örgütü mensupları ve onlarla beraber olanlarla birlikte. Başımıza adeta, FETÖ'nün şakirti, PKK'nın yoldaşı, AB'nin 5. kolu kesildiler.

Ey Amerika. 400 dönüm arazide böyle bir kişi besliyorsun ondan sonra da belge istiyorsun. Al sana belge. Zaten gönderdiğin bir büyükelçi var ki adeta Amerika'yı yönetiyor. Kendine göre bize bunların belgeleri verilmedi diyor. Bunun belgesini sana Dışişleri Bakanlığı vermez, yargı verir. 4'ünden beri kimse görüşme talebinde bulunmadı. Dünyaya da yalan söylüyorlar. Elbette biz ülkemizde kendini sosyal demokrat hisseden herkese saygı duyduk, duyuyoruz.

"BEN ECEVİT'İN ANLAYIŞINA SATAŞIYORUM"

Bugünkü CHP ile kitaplarda okuduğumuz bazıları arasında irtibat görmüyorum. Diyor ki, "Ecevit'e sataşma". Ben Ecevit'in anlayışına sataşıyorum. Ben bu milletin temsilcilerinin, Amerika'nın başkanının tırabzana oturup kendisinin de el pençe divan durmasını kabul edemiyorum.

ÇANAKKALE BELEDİYE BAŞKANI'NA SERT TEPKİ

Çanakkale'nin belediye başkanı ciddi bir terbiyesizlik yaptı. Bizim meclis üyemize, bir bayan, hani bunlar kadın hakları savunucusuydu, seçilmiş bir meclis üyesine, "sesini kes", "çık", diyor. Ben de talimatını verdim. Bu belediye başkanını 18 Mart'ta Çanakkale törenlerinde konuşturmayacaksınız. Oradaki düzenlemenin faili hükümettir, validir. Bu seçilmişler için de böyle bir adımı attı. Bunun hesabını verecek.

MÜFTÜLERE NİKAH YETKİSİ VEREN YASA TASARISI

Ben de buradan bununla ilgili açıklama getireyim. Bunlar milleti tanımadıkları gibi kanun da bilmiyorlar. Şu anda nikahları kim kıyıyor. Bir kamu görevlisi olan belediye başkanı veya onun yetki verdiği nikah memuru. Bizim vatandaşlarımızın kahir ekseriyeti, resmi nikah kıydığı zaman onunla yetinmiyor, hocaya gidiyor, kayıt dışı bir nikah da orada kıyıyor. Bu gerçekleri göz önüne almak lazım. "Laikliğe aykırı" diyor. Batıda kilise bu işi yapıyor. Onları da örnek gösterirken bunu kendime zul addediyorum. İsteseniz de istemeseniz de bu Meclis'ten geçecek. Senin memurlarının lafını o Anadolu'daki kız dinlemez ama bir hocaefendinin lafını Anadolu'daki kız da erkek de dinler.

Burada illa filanca caminin imamına, müftüye git diye bir şey yok. İstersen bekle belediyeyi, belediye ne zaman tarih verirse o zaman kıydırırsın. Bunlar da nikah üzerinden içlerindeki husumeti ortaya döküyorlar. Buradaki rahatsızlığın tek sebebi nikahı kıyacak kişinin din görevlisi olmasıdır.

Nikahı müftü değil de, tapu müdürü, orman müdürü kıyacak olsa bunların hiçbirinin itirazı olmaz. Veysel hoca da gülüyor, "işi ormana yükleyecek" diye. 2019 yılında yine biz kendimizle yarışacağız. Başarı çıtasını sürekli yükselttik. Zorlu bir imtihan bizleri bekliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 147 yorum
Sen olmasan Reis halimiz yaman suriyelileride hallettik mi allah’ın izniyle iyice çıldıracaklar..Dik Dur Eğilme Bu Millet Seninle
MYNET ŞAHİD BU SAYFALARDAN 6 YIL ÖNCE YAZDIK BU LİDERİN KIYMETİ 15-20 YIL SONRA ÇOK DAHA İYİ ANLAŞILACAK DİYE. BAKINIZ GELMİŞ GEÇMİŞ ÜLKEYİ YÖNETENLERDEN BİR KİŞİ ABD YE KAFA TUTAMADI YİNE AB YE KAFA TUTAMADI.SAYIN ERDOĞAN TÜM DÜNYANIN GÖZÜ ÖNÜNDE GEREKENİ YAPTI VE YAPIYOR.BİZİM ABD YE İHTİYACIMIZ YOK DEMEK GERÇEK LİDERLERE YAKIŞAN BİR SÖZDÜR.İMAM HATİP MEZUNU BİR LİDERDEN BU BEKLENİR HER ZAMAN.MİLLET ZEKAT PARALARI İLE KURDU BU OKULLARI ZAMANINDA.BAKINIZ YAKINDA TRUMP ABD BAŞKANLIĞINDAN ALINACAK.İZLEYELİM DÜNYAYI. HEP BERAĞBER BURADAN.
@ozaydin65 iyi güzelde icraatlarda hep niye kazık bizim bi tarafımıza kaçıyor lafla peynir gemisi yürüseydi bit pazarına nur yagardı biliyon dimi gerçekleri görün biraz bu kadarda saf olmayın
bu nasıl kafa tutma 40 milyarlık uçak alarak mi
@ozaydin65 o zaman niye bu kadar kandırılıyor dersin ???
@ozaydin65 yavaşat cıcvcıvlerde yesın turunp reısı alaşa etmesınde
@ozaydin65 haticeye bakma neticeye bak.çok kırılgan ekonomimiz var.ilk yumruk geldi vize kararı zarar 63 milyar döviz taban borsa tepetaklak daha iyi günler
@iby_35 safın hası sensin aynaya bak
@ozaydin65 16 yıldır koalisyonsuz tek başına hükümet kurarak devletin her ana hattında istediği gibi at koşturan bir iktidar çoğu zaman iş olsun diye meclisten geçen saçma sapan yasalar 16 yılda geldiğimiz yere bakıyorum 10 kişiden biri işsiz 6 yıl önce verilen %5 altında ki enflasyon hedefi %10 6 yıl önce söz verilen %5 faiz oranı %12 asgari ücret dolar bazında 400 dolar bu 400 dolara kendine bakmaktan ziyade ev geçindirmeye çalışanı var. durup bakıyorum hala gündemde diyanete resmi nikah kıyma yetkisi falan filan. pardon birisi hedef 2023 mü dedi? hahahah bencede kesinlikle hedef 2023 :)
NEKADAR KAN AKITIP ORTADOGUDA PETROLLE MÜSLÜMAN KANINI BİR TUTMAKLAMI
Türkiye savaşa sürükleniyor, umursamıyorsun! Barzani Kürdistan’ı kuruyor, zerre oralı değilsin. Tamam bu tablonun tartışmasız sorumlusu elbette AKP ki dün bunu bütün ayrıntıları 
@ozaydin65 GERİ ZEKALI MAYMUN AKP Yİ KURMADAN ÖNCE CÜNEYT ZAPSUYU ABD YE GÖNDERİP''BU ADAMI DELİĞE SÜPÜRMEYİN KULLANIN.O SİZİN ÇOK İŞİNİZE YARAR ''DEDİRTEN...ABD NİN PLANLADIĞI BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİNE ABD BENİ EŞBAŞKAN YAPTI DİYE SEVİNEN ADAMDIR TAYYİP..KAFA TUTUYORMUŞ..ANLADI DELİĞE SÜPÜRÜLECEĞİNİ SON SAHNEYİ OYNUYOR BENCE...
Rabbim seni başimizdan eksik etmesin. Allah sana uzun bir ömür versin senin kiymetini bilmeyenler yazik allah akil versin hidayet versin.. Öl de ölelim senin yolun bu yol oldukça canimiz feda
yağlaaaaaaaaa!
@mehmet_dervis_1986 yahu ecevitin suçu nedir.karşısındaki adam karektersisse ne yapsın.oda arkasına kanepe çekip trabzanına oturacak değilya.sixzinki 12 yaşındaki arap bebenin elini niye öpmüş.onuda bir sorun bakalım.
görüşü ne olursa olsun milli dava güden herkese hep destek tam destek. dik dur eğilme. arkandayız reis.
mobese görse konvoyu durdurup laf konuşmak icin konuşan reisimiz var cok şükür
İçerideki ve dışarıdaki hainlere rağmen bu ülkenin ekonomisi hala büyümekte dış güçlere boyun eğmeden gururla ülke ilerlemekte
ya kardeşim allah aşkına her lafınıza tamamım da ekonomi harika demeyin ya , euro oldu 4.40 a çıkmış, 5 sene önce aldığım bir malın fiyatı 3 e katlanmış , halk borç içinde ölüyor intihar ediyor , siz ekonomimiz büyüyor diyin . Ormanda mı yaşıyorsun anlayamıyorum .
@fellifelis ekmeği euroyla mı alıyosun?
@extrabilenadam herşeyin dolara endeksli saçma herif
Erdoğan, bir gece ansızın gelebiliriz sözüyle , bunu kastetmiş anlaşılan .. Bizde Kerkük'e gireceğiz sanmıştık..
Sıra orayada gelecek bekle gör
KERKÜK DEGİLMİYDİ GİDECEGİMİZ YER
bağırıyon, çağırıyon, iyi güzelde dik dur bari müsteşarlar arkada kalıp yalvarmasın
sen öyle san biz işimizi böyle görürüz düşmanla dost olmaya çalışır yolumuza bakarız heponlarmı bizi kandıracak i kandırma sırası bizde.
bizim türkler amerikaya para kacırmak ve harcamak için gidiyor ama amerikallar ülkemize kan gözyaşı ihanet getirmek için geliyor Tamamen ilişkimiz kesilse vallahi billahi ülkemiz huzur bulur
Reis coştu yine helal be. Konuştuklarının binde birini yapsan yeterdi ama o da yok. Sadece konuşuyorsun icraat yok. Az laf çok iş istiyoruz. Laf ettin ecevit ayşe yi tatile yolladı hemde yanından kazık atıp gittin Erbakan Hoca ile. Mekanları cennet olsun. Gençliğe hitaeyi hergün yüzlerce kere okuyun Mustafa Kemal in büyüklüğünü anlayın. Türk kıyamete kadar varolacaktır bu günlerde geçer. Ne Mutlu Türküm Diyene
Kardeşim açıkça oylarımız düştü çaresiz dışarı saldırarak toparlamaya çalışıyoruz desene. Bak gör ülkenin burnunu nasıl bir çıkmaz boka soktun. Bunun çok ağır bedelleri olacaktır. Bir gece ansızın gelebiliriz dediğiniz yer İdlip değildi ayrıca Musul Kerkük Kürdistan zırvası idi hatırlatmak isterim...
ADAM GİBİ DURMANIN BİR BEDEİ VARSA VERİRİZ REİS DUR DİK EĞİLME BU MİLLET SENİNLE...
@gazo1 he aynı sizin gibi adam konuşurken kaplan; icraata geldimi özür dileriz bizi kandırdılar... Süper oluyor sizleri görmek böyle, Tenecere yuvarlanmış seçmenini bulmuş. Yarın iktidardan düşse biz eski cumhur başkanımız deriz susarız , siz en başta sövenler gurubuna geçersiniz.
gazoz....gazoz olma adam ol....
saat 12 siftah yok ve aldığımz nefese bile vergi veriyoruz. 268 özel arabayla geziyor. biz kardeşiz yaradandan seviyoruz biz beraberiz ver mahteri
Sayın cumhurbaşkanım,Açılım sürecini başlatıp, şivan perverle megri megri halay çeken,Dolmabahçe bildirisini hdp ile okuyan, Barzaniyi olağanüstü kongrlere getirtip alkışlatan, peşmergeyi sınırımızdan geçiren,Esadla tatil yapıp sonra esada esed deyip katil ilan eden, sonra tekrar esad deyip idlibe beraber hareket düzenleyen,12 sene fetö ile kolkola girip devletin tüm kurumlarını fetöye teslim edip daha sonra fetö tarafından kandırılan ama okullarına çocuklarını gönderdi diye insanları ceza evlerine tıkan,Ege Adalarını Yunanlara veren, Abd den 11milyar dolar uçak alan CHP den bende şikayetçiyim
ECEVİT el pençe duruyordu, çünkü diplomasiyi biliyordu,amerikanın tüm muhalefetine rağmen 1974 de KIBRISI aldı. Amerikayıda diplomasi yoluyla susturdu. Sayın Cumhurbaşkanı Siz KERKÜK ü alın ve aynı anda da ABD yi susturun da ECEVİT i eleştirme hakkınız olsun.
@serdar_akdeniz_1983 şeyyy pardon ecevit amerikayı ne zaman susturdu ..? aydınlatırmısın bizi ..
BİZ BİR GECE ANSIZIN NEREYE GİDECEKTİK NEREYE GİTTİK
atma recep yavaş ol ruslardan özür diledin amerikalılar var sırada fazla atıp tutma
@selmanadal_2014 ne zaman özür dilendi rusyadan ordamıydın bilader ...
@selmanadal_2014 ben yazacaktım siz yazmışsınız elinize sağlık..aynen söylediğiniz gibi....
kardeşim gelipte senin ülkenden toprak almamış bu kürtler neyin savaşını veriyorsun durduk yerde
süpersin bob başkanı
senin yaptığın etnik miliyetçiliği dünyada sadece hitler yapmıştır örneği ortada kürtlere beslediğin düşmanlık kin nefret adına ne deniyorsa artık
HAHA MELİH E DİŞ GEÇİREMEDİM DEMİYOR DA.
israil e de kafa tuttun sonra noldu
sen ecevitin yüreğine o şair ruhundan anlamazsın çünkü o tam bir devlet adamıydı siyaseti para için çıkar yapmadı onca yıllık siyaset yaptı bir daireye sahip oldu sizler numan kurtulmuşun önceden söylediği gibi harun geldiler karun gibi zengin oldular lafı yani siz gittiniz bacak bacak üstüne oturdunuzda ne oldu
sira sirbistana geldi demekki, esadla da inanilmaz dostlugu vardi, trumpla gecen hafta tüm zamanlarin en büyük dostlugunu yasiyordu bir hafta gecmeden yine kandirildi. Fetöyü bu ülkede bu noktaya getiren sizsiniz. sonra da iyi bir halt etmis gibi darbe önleyici oldunuz. önce herseyin icine ediyorsunuz sonra onu düzeltmeye calisip kahraman oluyorsunuz.
bu ülkede iyi.ki akp var iyiki erdoğangibi bir cumhurbaşkanımız var 1996 senesinekadar bu ülkede mitin parasını amarika ödemiş. natoda türk subayları abd yanlısı tutum sergilemiş. yazar gazeteci medya patronları amarikancı olmuş. abd elçisinin babacanın burnunu sıktırdığı bülen ecevitin bakanının amarika büyük elçisinin aşaglaması ve intihar girişiminde bulunduğu günler geride kaldı artık erdoğan sayesinde bağımsız bir türkiye var.
devleti duşmanlara şikayet eden vatan haini milletvekili icin adalet deyip sapıtan layik deyip universitelerde ikna odalarına sahip cıkan konuşmaktan başka bi halt etmeyen kendini demkrat goren acize ragmen fatih sultan mehmetten sonra en dirayetli en asil en calışkan reisimiz başımızdan eksik olmasın allah ona guc kuvvet versin.dokunulmaz denen israile katilsiniz diyen abd ye size ihtiyacımız yok diyen şımarık ab ligine demokrasi dersi veren bu lider i cekemiyenler catlasın .alınamaz diyen pkk milleyvekilerini hapisanele tıkan guney doguyu onlara dar eden reisimize selam olsun vesselam
@tugbaa_34 kişi sevdiği ile beraberdir. inşallah ahirettede birlikte olursunuz. iyi mi yapmış kötü mü yapmış ; nasıl bir lider olduğunu o zaman anlarsınız, inşaallah onun gittiği yere sizde gidersiniz. hatta orda fatihide görürsünüz.
YALAKAAAA SENİ SİZİN ENYDEN HABRERİNİZ VAR MEMLEKET KAN AĞLIYOR BEE SENDE AKP Lİ BELEDİYELERDE İŞ ALMIŞ YADA MEMLEKT İHALALEİRNDEN PAY ALMIŞ BİRİSİN ANLAŞILAN YANDAŞ SENİ
@tugbaa_34 --işte belli şu sağlam yalayanalrdansın az daha yalarsan önce akp kadın kollarında sonra mecliste bakanlık alman içten bile değil he kariyer mi dert etme ne kariyeri ya kralına itaat et yeter tecrübe falan hikaye sende abd ye gidersin onlara posta koyarsın reisim döne demeden dönmezsin sizler nasıl insnalrsınız yaa yıllarca Atatürkçülere putlaştırmakla laf ettiniz siz haşa nerdeyse koyduğunuz noktaya bak
Biri bana Öso nun ne olduğunu söylesin . Yani koskoca Tsk adını öso koyan mevcut Suriye yönetimine baş kaldırmış terörist yapılanmayla ortak harekat mı düzenliyor ?
Bu sitede dhkp-c pkk MLKP sempatizanları kamp mı kurdu ulan gıyabında konuştuğunuz Türkiye cumhuriyeti nin seçilmiş Cumhurbaşkanı saygılı olun
@fatih_uzun_2017 --ulen gerçeği görün artık ben sapına kadar milliyetçi adamım artık akp den bıktık tamam mı tek adamlıktan bıktık ekeonmi yerle bir herkez her işletme faize düşmüş borçlu
Sürekli hedefi chp derdi koltuktta kalmak. Birde nedemek istesenizde istemesenizde. Madem zorla yada değil sadece senin dediğin olacak neden meclis var kapatın baride aç akp li vekiller boşuna hem maaaş almasın hemde ihalelerle ceplerini doldurmasın zaten cari açık açıklamanızla dahada zam geleceği kesinleşti. Vatandaşın değil kendi boğazınızdan kesinde ülke rahatlasın. Sen her bağırdığında seni haklı zanneden aç şakşakçılarda bi düşünsün artık bi nefes alsınlarda beyinlerine oksijen girsin. Fetö ile yıllarca sarmaş dolaştı, hdp ile sarmaş dolaştı, esadla sarmaş dolaştı ama hep chp kabahatli.
sonra kandırıldık diyor :D
Bir gece ansızın gelebiliriz dedik ama, sahi nereye gidecektik ? Kerkük'e değil mi sayın Erdoğan ! Kerkük yolunu mu şaşırdık ? Giriş vizesini mi alamadık ?
$ 4 te dayandi € 5 dayandı ucurumun keneranda milet halla konusuyorlar millet is yapamiyor badkan kendini kurtaracam hesebindasin koyun cok zaten sen istedigini yaparsin !!!
seçim manevralarından başka bir şey değil .
yeter artık nedir sabah akşam canlı yayın haber kanalları ya tayyibin konuşmaları ya hükümetin sözde bakanlarının konuşmaları haber kanallarını bezginlik yaratmaya başladı havuz medyası vardı şimdide havuz kanallarına döndü haber kanalları birazda muhalefetin ve halkın çektiği sıkıntıları haber yapın
son günler
DİK DUR EĞİLME REİS. SONUNA KADAR YANINDAYIZ. HERKESE SAYGI DUYDUĞUMUZ GİBİ TÜRK MİLLETİNE SAYGI DUYACAKLAR
@tokuchasan senin ailende asker yok sanirim ordah havlama
@tokuchasan iki askerimizi müslüman görünümlü iblisler cayır cayır yaktı zarrab için ortalığı ayağa kaldıranlardan çıt çıkmadı...hollanda g.başkanı ve milli savunma bakanı iki asker öldürüldü diye istifa etti...Türkün askeri yakılırkeni başına çuval geçirilirken sesi çıkmayanlar bu ülkeye itibar getiremez
öbür zübüklüklerine yorum yapmıyorum zaten malumda, kadınlara verilen saygıyı sendenmi öğrenecek bu millet, bir yere gidiyorsun heyyettekilerin hepsi erkek, karşı tarafa bakıyorsun bayanda var. sana göre kadınlar 3 çocuk doğursun çamaşır yıkasın yemek yapsın. aman bir mevkiye gelmesinler. kadınlara saldıranları önden alıp arkadan salıveriyorsun. Senmi bize kadına saygı hakkında ders vereceksin ey tayyo.
geçmiş liderlerden hangisi abd ye ab ye kafa tuttu .
bel alti siyasetçisi ölünün arkasindan at tut
Diğer Haberler