Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sonunda bu da oldu! Ayrıldığı tesisatçı erkek arkadaşı evin tuvaletini yerinden söküp gitti..."Ayrılığın bedeli"

  Reddit'te isimsiz olarak paylaşılan bir gönderide ayrılığın sonrasında tesisatçı sevgilisinin evin tuvaletini yerinden sökerek gittiğini anlatan bir kadının hikayesine yer verildi. Genç kadın her tuvaleti geldiğinde yakınlarda bir kafeye gitmek zorunda kaldığını söylerken, "Şimdi tuvalet alabilecek bütçem yok. Tuvaleti çalmasına ağlasam mı gülsem mi bilemedim" ifadelerini kullandı.

  Erkek arkadaşıyla ilişkisini bitirmeye karar verdikten sonra ismini açıklamadığı tesisatçı sevgilisinin evde bulunan tuvaleti sökerek gittiğini söyleyen genç kadın yaşadığı şaşkınlığı Reddit'te paylaşınca viral oldu.

  1

  Reddit'ten yaptığı paylaşımında genç kadın, "Erkek arkadaşımdan dün ayrıldım. O eşyalarını toplarken uyuyakaldım ve o benim tuvaletimi çaldı. Kendisi lisanslı bir tesisatçı olduğundan ne yaptığını biliyordu. Yalan söylemeyeceğim. Ben de buna gülüyordum. Her ayrılık giderek daha ilginç hale geliyor." dedi.

  2

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü ayrılık sonrasında yaşanan durumu komik bulduğunu dile getirerek yorum yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bu çok komik. Tuvaletini kaybettiğin için üzgünüm. Ayrılığın bedeli olmuş" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Tuvaleti evden çıkartırken nasıl duymadın?" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler