Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sonunda bu da oldu! Tıkabasa dolu trende canlı yayın yapan fenomene böyle tepki gösterdi... Bir anda üzerine oturmaya çalıştı

  Hong Konglu bir sosyal medya fenomeni Kiaraakitty, toplu taşımada seyahat ettiği sırada ilginç bir tepkiyle karşılandı. Genç kızın canlı yayın yapmasından memnun olmayan adam treninin yoğunluğundan şikayet etmeye başladı. Ardından ise fenomen ismin üzerine oturmaya çalıştı. O anlar saniye saniye kameraya yansırken sosyal medyada gündem yarattı.

  Twitch yayıncısı Kiaraakitty yoğun bir trende kendisine canlı yayın açarak hayranlarıyla iletişim kurduğu sırada önünde bulunan yolcudan hiç beklemediği bir tepki aldı. Fenomen ismin trende canlı yayın açmasına tepki gösteren adam kalçasını Kiaraakitty’e doğru yaklaştırdı ve orada hiç yokmuş gibi üzerine oturmaya çalıştı. O anları cep telefonuyla kaydetmeye devam eden Kiaraakitty’in yaşadığı şok yüzüne yansıdı.

  SOSYAL MEDYADA GÜNDEM YARATTI

  1

  Sosyal medyada paylaşılan görüntülere fenomen isim, “Ben canlı yayın yaparken yüzüme oturmaya mı çalıştı?” notunu ekledi. Görüntüler kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekmeyi başarırken adamın davranışına tepkilerde gecikmedi.

  2

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü adamın gösterdiği tepkiye anlam veremediğini ifade ederken “Ne kadar da gereksiz bir hareket?” yorumunda birleşti. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, “Hemen görüntüleri polise vermelisin” yorumunu yaptı. Bir diğer sosyal medya kullanıcısı ise “Gördüklerimi anlamam çok uzun sürdü” yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler