Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Anneannesi duruma müdahale etti! Torununun arkadaşına eski sevgilisine yazmaması için Kur'an'a el bastırttı... "Bir daha yazmayacağım"

  Sosyal medyadan paylaşılan bir görüntü kullanıcılar arasında viral olurken eğlenceli anlar da yaşattı. Torununun arkadaşının eski sevgilisiyle sorunları olduğunu fark eden anneanne duruma kendi yöntemlerine göre el attı. Torunun arkadaşına eski sevgilisiyle iletişime geçmemesi için Kur'an'a el bastırtan kadının o anları viral oldu.

  Sosyal medyada kullanıcıların birbirinden ilginç görüntüleri viral olmaya devam ediyor. Son olarak torununun arkadaşının toksik ilişkisine müdahale eden bir anneannenin yöntemi gündem oldu. Sosyal medyada o anlar, "Exe yazmamam için arkadaşımın anneannesi nasıl Kur'an'a el bastırıyor. Oynat bakalım" notuyla paylaşıldı.

  3

  Arkadaşının anneannesinin eski sevgilisine yazmaması ve aramaması için kendisine uygulattığı yöntemi sosyal medyadan paylaşan genç kız viral oldu. O anlarda anneannenin, "Sağ elini ver konuşma. Bir daha Arda'ya yazmayacaksın. O sana yazmadığı müddetçe sen ona yazmayacaksın. Yemin ediyor musun? Aramayacaksın. Yazmak ne aramak ne aynı kapıya çıkıyor. Bir daha Arda'ya ne yazacaksın ne arayacaksın. Bir daha bunu yaparsan hiçbir işin rast gitmesin" sözleri gündem oldu.

  4

  O anlar sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekerken yorum ve beğeniler de peşi sıra geldi. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bana uygulanması gereken tarife" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Arkadaşlarımın anneannelerinden beklediğim perfomans" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler