Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Apollonia Llewellyn doğum gününü için cesur pozuyla mest etti! Şeffaf tulumundaki derin göğüs dekoltesi gündem oldu

  Sosyal medyada 'Barbi' lakabıyla tanınan ve yarım milyonu aşkın takipçisi bulunan Apollonia Llewellyn limitleri zorlayan bir pozuyla hayranlarını mest etti. Fenomen ismin 34. yaş gününe özel dantel detaylardan oluşan beyaz tulumuyla çekilen pozu sosyal medyanın gündemine yerleşti.

  Sosyal medyadan yaptığı paylaşımları sayesinde kısa sürede tüm dünyaya yayılan geniş bir hayran kitlesine ulaşan Apollonia Llewellyn yeni pozuyla sevenlerinin beğenisini kazandı. Fenomen isim derin göğüs dekoltesinden oluşan beyaz tulumuyla poz vererek gönderisine, "34. doğum günüm" notunu ekledi. Fenomen ismin pozu kısa sürede hayranlarının beğenisini kazandı.

  SOSYAL MEDYADA BEĞENİ TOPLADI

  APOLLONİA

  Sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çeken pozuyla Llewellyn beğeni toplamayı başardı. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Muhteşem görünüyorsun" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçekten çok güzelsin" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler