Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medyayı sarsan iddia! Mars'tan gelen görüntülerdeki o surat tüyler ürpertti

  Uzaya ilişkin ortaya attığı komplo teorileriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Scott C. Waring'den bir iddia daha geldi. NASA tarafından yayınlanan Mars görüntülerinden birinde, devrilmiş bir kayanın dikkatini çekmesi üzerine görsele yakınlaşan ve burada eski bir uzaylı heykeli olabileceğini iddia eden Waring, bu iddiasıyla sık sık gündeme gelen Kızıl Gezegen'de yaşam iddialarını güçlendirdi.

  NASA tarafından yayınlanan Mars görüntülerini inceleyen komplo teorisyeni ve UFO avcısı Scott C.Waring, Kızıl Gezegen fotoğraflarından birine ilişkin ilginç bir iddiada bulundu. Gezegendeki dağlık bir alanı gösteren fotoğrafa yakınlaşan Waring, görüntüyü inceledikten sonra gözleri, burnu, ağzı ve tacı ya da şapkası varmış gibi görünen ve devrilmiş gibi görünen bir kaya gördü.

  NASA'IN TEORİSİYLE ÖRTÜŞÜYOR

  Waring, yüzün hiç insansı görünmediğini söyledi. Daha ziyade sürüngen özelliklere sahip olduğunu iddia etti ve suda yaşayan bir canlıdan ilham almış olabileceğini öne sürdü. Bu da, Mars'ın bir zamanlar yüzeyinde su olduğu şeklindeki NASA teorisini tasdikler nitelikteydi. Heykeldeki gözlerden birinin yerinde değilmiş gibi göründüğünü söyleyen Waring, bunun düştüğünde çarpma sonucu oluşmuş olabileceğini söyledi.

  DİKKAT ÇEKTİ

  Scott C.Waring, bu heykelin gezegendeki antik medeniyetin geride bıraktığı parçalardan biri olabileceğini düşündü. Diğer Mars meraklıları da bulgudan etkilendiler. Hatta bazıları onu Paskalya Adası'nda bulunan ikonik heykellerle karşılaştırdı ve baızları da bunun Brezilya'da Rio de Janeiro'nun üzerinde duran İsa heykeline benzediğini öne sürdü .


  youtube

  En Çok Aranan Haberler