Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medyada gündem yaratan sözler! Kendi isteğiyle çocuk sahibi olmadığını söyledi... "Hayattaki tek derdim alışveriş yapmak"

  TikTok'ta 'iamstephanienoble' kullanıcı adıyla paylaşım yapan Stephanie Noble isimli bir kadın çocuk sahibi olmak istememesinin nedenlerini anlatınca bir anda sosyal medyada gündem oldu. Sürekli olarak ağlayan ve çığlık atan bir çocukla uğraşmak istemediğini dile getiren Noble, "Anne olmak çok güzel. Ancak her kadının bunu yapması gerekmiyor" dedi.

  TikTok'ta 'iamstephanienoble' kullanıcı adıyla paylaşım yapan Stephanie Noble isimli bir kadın son gönderisiyle 3 milyon izlenmeye ulaştı.

  kapak2

  Çocuk sahibi olmak istemediğini ve çocuksuz hayatın kendisini mutlu ettiğini ifade eden Noble, bu durumu söylediğinde ise çevresinden tepki aldığını dile getirdi. Genç kadın, "Çocuk istemediğimi söylediğimde insanlarda çoğunlukla şaşkınlıkla birlikte 'Neden?' cevabını alıyorum.

  2

  Çocuk sahibi olmak istemediğini ve bu süreçte kendisiyle ilgilenmek istediğini dile getiren Noble, "Amacım tırnaklarımı yaptırmak, alışverişe gitmek, kendimi tedavi etmek. Şekerleme yapmaktan çok keyif alıyorum. Çocuğum olmadığı için bir amacım olmadığını söylüyorlar. Bu ne cüret!" dedi.

  3

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü duruma tepki gösterirken Noble'yi destekleyenlerin sayısı da azımsanmayacak kadar çoktu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "İnsanların bunu söylemesi çok acı verici. Çocuksuz olmam kendi seçimim değil, bu yüzden çocuğum olmadığı için hiçbir amacımın olmadığının söylenmesi çok incitici" yorumunu ekledi.

  kapak1

  Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "63 yaşındayım ve kendi isteğimle çocuk sahibi olmadım, özgürüm. Harika bir hayattı!!! Evliyim, çiftliği var, seyahat ediyorum" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler