Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medyada tesadüfen görünce inanamadı! "Beni gizlice kaydetti ve internette video yayınladı"

  Julia Waters isimli bir kadın ilk randevusuna çıktığında bunun 9 milyon kişi tarafından izleneceğinden habersizdi. Sosyal medyada tesadüfen randevusunun detaylarını gören Julia Waters kendisinin gizlice kaydedildiğini ve daha sonra onu utandırmak amacıyla bu görüntüleri TikTok'a yüklediğini öğrendiğinde şaşkına döndü. O anlara genç kadının yorumu gecikmedi.

  Sosyal medyada tesadüfen görünce inanamadı! "Beni gizlice kaydetti ve internette video yayınladı"

  MYNET|DIŞ HABERLER TikTok'ta paylaşılan ilk buluşma görüntüleri kısa sürede kullanıcıların ilgisini çekmeyi başardı. Cailyn isimli bir kişi tarafından "Neden tüm ilk randevularım garip. Bu çok utanç vericiydi" notuyla paylaşıldı. Görüntüler TikTok'ta yaklaşık 9 milyon izlenmeye ulaşırken görüntülendiğinden habersiz olan kadın videoya tesadüfen rastladığını söyleyerek olayın detaylarını anlattı.

  2

  İkilinin flört uygulaması üzerinden tanıştıkları ilk randevusunda Cailyn gizli bir çekimle Julia Waters'i kaydetti. Genç kadının randevu sırasındaki "Gözlerinde kaybolabilirim... Ruhunun sularının derinliklerine yolculuk etmek istiyorum. Hadi yemek yiyelim, koşalım ve vahşi çocuklar gibi kaçalım." dediği duyuldu.

  3

  Sosyal medyada dolaştığı sırada tesadüfen kendisinin de olduğu gönderiyi gördüğünü dile getiren Water, "Senin sayfanda kendimi görmeyi beklemiyordum. Beni gizlice kaydetti ve internette video yayınladı. Ne kadar da ezikçe" diyerek duruma tepki gösterdi. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir kısmı görüntülerin izinsiz bir şekilde çekilmesini eleştirdi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler