Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medyada viral olan paylaşım! Spor salonundaki erkeklerin kendisine asıldığını söyledi... "Önüme döndüğümde kaçıyorlar"

  İçerik devam ediyor

  Sosyal medyada Mashas Peaches olarak bilinen fitness tutkunu Maria, spor salonunda bir adamın kendisine asılmaya çalıştığı ve korku içinde hızla kaçtığı anı kaydederek paylaşınca TikTok'ta ilgi çekti. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü gönderiyi yorum ve beğeni yağmuruna tuttu.

  Sosyal medyada Mashas Peaches olarak bilinen fitness tutkunu Maria, çevirimiçi fitnes koçluğu ve spor salonu ipuçları sayesinde 700 bini aşkın takipçiye ulaştı.

  3

  Fenomen isim TikTok'tan yaptığı son paylaşımında arkası kameraya dönük bir haldeyken bir adamın kendisiyle sohbet etmek için yaklaştığı anları kaydetti.
  Adamın flörtöz bir tavır içinde, "Affedersiniz hanımefendi. Buraya sık sık gelir misiniz?" diye sormasıyla birlikte Maria kameraya önünü döndü ve adam fenomen ismin ikizlere hamile olduğunu görünce arkasına bile bakmadan kaçtı. Benzer durumu sıklıkla yaşadığını ifade eden Maria'nın gönderisi kısa sürede binlerce yorum topladı.

  2

  Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Keşke hamileliğim sırasında arkadan böyle görünseydim" yorumunu ekledi. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Asla tahmin edemeyeceğim bir durumdu" yorumunu yaptı.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler