Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medya fenomeni Sabrina Low, köpeğini kıyafetin uyması için pembe renge boyayınca tepkilerin odağına yerleşti! "Kıyafetime uysun istedim"

  22 yaşındaki sosyal medya fenomeni Sabrina Low, köpeğinin tüylerini pembe renge boyayınca sosyal medya kullanıcılarının hedefi haline geldi. Sosyal medyadan gelen olumsuz tepkilerin üzerine Low çareyi yorumları kapatmakta buldu. Fenomen isim kendisini "Kıyafetime uysun istedim. Onu modaya uygun hale getirdim" diyerek savundu.

  Sosyal medya fenomeni Sabrina Low hayvanının tüylerini pembeye boyadığı bir fotoğraf serisi paylaşınca kullanıcıların tepkilerinin hedefi haline geldi. Fenomen isim gönderisine, "Bu küçük hayvanı seviyorum. O benim partnerim ve yaptığım her şey onu da içeriyor. Kıyafetime uysun istedim. Onu modaya uygun hale getirdim. İnsanlar benim bir canavar olduğumu, bir suçlu olduğumu, saçma şeyler söylediğimi söyledi. O benim oğlum gibi" dedi.

  kapak1

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü boyanın evcil hayvanın sağlığı üzerinde yaratabileceği olası olumsuz etkilerin altını çizerek hayvanın sağlığıyla ilgili endişelerini dile getirdi.

  kapka2

  Sabrina Low henüz eleştirilere yanıt vermedi ancak olayla ilgili tartışmalar büyümeye devam ediyor.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler