Survivor'da kim elendi? Ünlüler takımında sürpriz veda! İşte Survivor'dan elenen yarışmacı

Survivor 2020'nin 2 Haziran Salı ekrana gelen son bölümünde eleme konseyi heyecanı yaşandı. Survivor'da 4 dokunulmazlığı da kaybeden ünlüler takımı yarışmacıları Elif, Sercan, Aycan ve Yunus Emre eleme adayları olmuştu. Survivor'da ünlüler takımından bir isim yarışmaya veda etti. Peki Survivor'da kim elendi? İşte Survivor'da bu hafta elenen isim .

Survivor'da kim elendi? Ünlüler takımında sürpriz veda! İşte Survivor'dan elenen yarışmacı

Survivor 2020'de bayram haftası nedeniyle eleme olmamıştı. İki haftada oynanan 4 dokunulmazlık oyununu da kaybeden ünlüler takımındaki 4 yarışmacı da eleme adayı oldu. Survivor'da elemeye kalan Elif, Aycan, Yunus Emre ve Sercan sms oylamasına çıktı.

SURVIVOR'DA ELENEN KİM OLDU?

Geçtiğimiz Pazar günü yapılan sms oylamasının sonucunu Acun Ilıcalı, Salı akşamı ekrana gelen bölümde açıkladı. Ünlüler takımı yarışmacıları oylama sonucunu el ele tutuşarak bekledi.

aycan

Survivor'da elemeye kalan 4 yarışmacı arasında sms oylamasında en az oyu alan Aycan Yanaç bu hafta elenen isim oldu. Böylece Aycan'ın Survivor macerası 95. bölümde sona erdi.

aycan3
Survivor'dan elenen Aycan Yanaç, daha önceki haftalarda sms oylamasında ilk sıralarda yer almıştı.

"GÖRDÜĞÜM EN İYİ KADIN FUTBOLCUSUN"

Aycan'ın elenmesinin ardından konuşan Acun Ilıcalı ise, "Seni Survivor'da tanıdım. Çok iyi bir insansın. Senin olumsuz hiç bir özelliğin aklıma gelmiyor. Canlı olarak gördüğüm en iyi kadın futbolcusun. İnşallah bundan sonraki hayatında kariyerinde büyük başarılar elde edersin. Seni seven çok insan var, inşallah bunun faydasını görürsün" ifadelerini kullandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
şu çirkef evrim ile sinsi sercan biran önce elensede bizde onlardan kurtulsak ada dakilerde rahat etse evrim mii evlerden ırak olsun amann amann yok böyle bi tip ne dedikodu kazanıymış be bilader aycana yazık oldu
Haftaya fazla popüler olmayan biri daha elenir. Benim fikrim yunus emre yada ardahan. Görüceez... Unutmayın programın ilk amacı reyting!
Oylamalar reytinge göre belirlenseydi Mert i göndermezlerdi.
süprizmi ne süprizi sırada bebe emre var
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler