Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Telefondaki flört uygulamasını gerçek hayata uyarladılar! Sosyal medyadan yorum yağdı: "5 dakika sohbet et sonra sağdakine geç"

  İçerik devam ediyor
  İçerik devam ediyor

  Tanışma uygulamalarının gerçek hayata uyarlandığı Amerika'daki bir kafe kısa sürede sosyal medyanın gündemine yerleşti. Bir Türk girişimci tarafından hayata geçirilen konsept kafe kısa sürede sosyal medya kullanıcılarının ilgisini çekti. Katılımcıların 5'er dakika boyunca sohbet etmesinin ardından zil sesiyle masalarını değiştirdiği uygulamanın sonunda ise kişiler eşleşiyor.

  Sosyal medyadan yapılan bir paylaşımda Amerika'da tanışma uygulamasının gerçek hayata uyarlanmış hali gösterildi.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  2

  Genç kadın uygulamayı anlatırken, "Amerika'daki buluşma appleri gerçek hayata uyarlanmış desem. Bunu düzenleyen Türk girişimci mühendis İTÜ'den arkadaşımız. Girişte numaralar dağıtılıyor. Sonra insanların 5 dakikası var. Bayağı bildiğin muhabbet ediyor. Kim kimden elektrik aldı, rüzgar aldı bakılıyor. 5 dakika dolunca ne oluyor mu diyorsunuz? Çın çın başlıyor ziller havada çınlamaya. 'Herkes sağına geçsin' diyor. Herkes yavaş yavaş sağına sağına geçmeye başlıyor. '5 dakika çok kısa ya' falan diye üzülenler de var tabi aralarında. Sağa geçtikçe bu sefer yeni insanlarla konuşuyorlar. Onlarla muhabbet ediyorlar. Böyle böyle bütün bir turu tamamlıyorlar. Herke herkesi görmüş oluyor. Sonra da uygun bulduklarını kağıtlara yazıyorlar. En sonunda da kim kiminle eşleşmiş bir araya getiriyorlar" ifadelerini kullandı.

  23

  Sosyal medya kullanıcıları konsept kafeye büyük ilgi gösterdi. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bana göre değil ben kıskanırım" yorumunu ekledi.Başka bir sosyal medya kullanıcısı ise, "Speed dating bu. Senelerdir olan bir olay" yorumunu yaptı.

  Express

  En Çok Aranan Haberler