Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sonunda bu konuda tartışmaya açıldı! Tuvaletini yaptıktan sonra ellerini yıkamadığınıs söyledi... Sosyal medya ikiye bölündü

  TikTok'ta 'sophiashattersonxoxo' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın tuvaletini yaptıktan sonra ellerini yıkamadığını söyleyerek sosyal medyada yeni bir hijyen tartışmasının fitilini ateşledi. 'Kendimi ifşa ediyorum' başlıklı paylaşımında genç kadın ellerini yıkamak yerine kendisine özel bir strateji geliştirdiğini söyledi.

  Sonunda bu konuda tartışmaya açıldı! Tuvaletini yaptıktan sonra ellerini yıkamadığınıs söyledi... Sosyal medya ikiye bölündü

  TikTok'ta 'sophiashattersonxoxo' kullanıcı adıyla paylaşım yapan bir kadın tuvalette bir adımı atladığını söyleyerek sosyal medyanın gündemine yerleşti. Sophia isimli kadın tuvaletten yaptığı paylaşımında hijyen, temizlik ve tuvaletini yapmakla ilgili konulardaki konuşmaları sayesinde internette viral olmayı başardı.

  1

  'Kendimi ifşa edeceğim' başlıklı paylaşımında Sofia, "Bunu yapmamın gerçekten tuhaf olduğunu hissediyorum. Ve bunu başka insanların yapıp yapmadığını bilmiyorum. Çişten sonra her zaman ellerimi yıkamam, özellikle de kendi evimdeysem. Bu kötü mü? Kendimi rahatsız etmeyecek şekilde nasıl işeyeceğimi biliyorum" dedi.

  SOSYAL MEDYADAN YORUM YAĞDI

  2

  Evde yalnız başına olmadığında ise ellerini yıkıyormuş gibi yaptığını dile getiren Sofia, "Misafirlerim gelirse lavaboyu açarım ve ellerimi yıkıyormuş gibi yaparak biraz zaman öldürürüm. Böylece ellerimi yıkadığımı düşünürler. El yıkamanın boşuna zaman ve su kaybı olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.

  TikTok kullanıcılarının büyük bir bölümü görüntülere tepki gösterdi. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Ama bu kadar çapraz bulaşmayı kabul ettikten sonra tuvalet sifonuna ve lavabonun kollarına dokunuyorsunuz?" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçekten yapabilecekken neden ellerini yıkıyormuş gibi yaparsın ki?" yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler