Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Teletabiler'in (Teletubbies) 'Güneş bebeği' anne oldu! Bebeğinin adını bakın ne koydu? Gönderme yapmayı ihmal etmedi

  Dünya genelinde geniş bir hayran kitlesine sahip olan Teletabiler'in (Teletubbies), çizgi filmdeli karakterin yanında Güneş bebeğiyle de tanınıyordu. 1997 ile 2001 yılları arasında yayınlanan çizgi filmin Teletabiler'in 'Güneş bebeği' (Teletubbies Sun Baby) olarak Jess Smith üstlendi. Şimdilerde 28 yaşında olan Smith anne oldu.

  Herkesin tanıdığı bir isim olmamasına rağmen Teletabiler'in 'Güneş bebeği' sima olarak ikonik bir karakterdi. Teletabiler'in veda zamanı geldiğinde bir anda ortaya çıkan Güneş'in içindeki 9 aylık bebek yüzü 90'lı yılların en konuştuğu konulardan biriydi. 365 bölüm boyunca bebek olan isim şimdilerde 28 yaşında genç bir kadın. Üstelik ocak ayının ortasında ilk kucağına aldı. Aylar sonra bebeğiyle paylaşım yapan Smith'in isim seçimi de herkesi gülümsetti.

  1

  Poppy Rae Latham adında bir kız çocuğu olduğunu ve göbek adının Güneş Bebek rolündeki güneş ışığına bir gönderme olduğunu paylaşan Smith, küçük kızı ve sevgilisiyle ayna karşısında çekilen bir selfiesini hayranlarına gösterdi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler