Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Sosyal medyada gündem yaratan itiraf! “Babam yetişkin film yıldızı olduğumu öğrendiğinde çok ağladı ama onun sırrını biliyorum”

  Son dört yılını yetişkin film sektöründe geçirdikten sonra emekli olan Sarai Minx isimli bir kadın ailesinin kariyerini öğrendiklerinde verdikleri tepkileri anlatarak dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Babasının kariyerini öğrendiğinde çok ağladığını ve eve dönmesi için yalvardığını söyleyen Minx, “Onun yetişkin film koleksiyonunu gördüm. Sırrını biliyorum. Bu kadar duygusal yaklaşmamalı” dedi.

  Yetişkin film sektöründe sört yılını geçirdikten sonra kendi isteğiyle emekli olduğunu açıklayan Sarai Minx isimli bir kadın ailesinin kariyerini ilk öğrendiğinde verdiği tepkilere dair samimi itiraflarda bulundu.

  “BİR KOLEKSİYONER”

  1

  28 yaşında yetişkin film kariyerinden emekli olan Minx, yetişkin film yıldızı olmak için üniversite okumayı bırakmasının ailesi tarafından tepkiyle karşılandığını anlattı. Başlangıçta durumu sadece annesiyle paylaşan Mix, “Onlara haber vermek benim için çok zordu. Sadece anneme söyledim. Babam ilk filmim çıktıktan sonra öğrendi. Çünkü kendisi zaten görmüştü.Babam yetişkin film yıldızı olduğumu öğrendiğinde çok ağladı ama onun sırrını biliyorum. O bir porno koleksiyoneri” dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler