Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Uzaylılarla cinsel ilişkiyi merak ettiğini söyleyen yetişkin film yıldızı Angela White tepki çekti! “Bir onlar kalmıştı”

  Yetişkin film yıldızı Angela White yaptığı açıklamalarla gündeme gelmeye devam ediyor. Kendisiyle cinsel ilişkiye girmeyi kabul eden bir uzaylıyla birliktelik yaşamaya açık olduğunu ifade eden White’ın “Onlarla cinsel ilişkiyi merak ediyorum” sözleri sosyal medyada gündem yarattı.

  Yetişkin film sektörünün en popüler isimlerinden biri olan Angela White sunuculuğunu Glenny Balls’un yaptığ OnlyStans podcastine konuk olarak gündem yaratan açıklamalara imza attı. 38 yaşındaki yetişkin film yıldızı bir uzaylıyla cinsel ilişki deneyimi yaşamak istediğini söyledi.

  SOSYAL MEDYADAN TEPKİ ÇEKTİ

  1

  Yetişkin film yıldızı uzaylılarla birlikteliğin nasıl olacağını merak ettiğini ve bunu yaşamaya açık olduğunu dile getirerek, “Bu hayatta yapabileceğim her şeyi deneyimlemeyi çok merak ediyorum. Benimle birliktelik yaşamaya rıza gösteren zeki bir uzaylı ile bu durumu değerlendirebilirim” diye konuştu.

  White'in açıklamalarına sosyal medya kullanıcıları yoğun ilgi göstererek adeta yorum yağmuruna tuttu. Bir sosyal medya kullanıcısı gönderiye, "Bir onlar kalmıştı" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Gerçekten ben de bunu merak ediyorum. Sonuçları mutlaka paylaş" yorumunu ekledi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler