SPOR

CANLI

Terim: 'Hayatımız risk almak'

Galatasaray'da üçüncü kez teknik direktörlük görevine getirilen Fatih Terim, geçmişten gerekli dersleri aldıklarını ifade ederek, "inşallah onları güzel tarafa çevireceğiz" dedi.

Terim: 'Hayatımız risk almak'

Habertürk'e konuşan Terim, "kazanılan başarılardan, kazanılmayan başarılardan, başarısızlıklardan dersleri alarak, yapabileceğimizin en maksimumunu yapmayı istiyoruz" dedi.

[

MYNETSPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

[

SPOR TOTO SÜPER LİG'DEN SON GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYIN](http://spor.mynet.com/sportv/)

Terim, "hedef Galatasaray'da en yüksekler olmuştur. Alınacak dersleri aldık, inşallah onları daha güzel tarafa çevireceğiz" diye konuştu.

Galatasaray'ın en kısa sürede yeniden yarışmaya ihtiyacının olduğunu vurgulayan Terim, "Ancak, bir yandan yarışmayı en iyi yerde bitirmek isterken, altyapıdan yeni Arda'ları bulmaya çalışmak, en önemli meziyetimiz bizim. Orası Galatasaray'ın geleceği. Birtakım şeyleri beraber götürmek zorundayız" dedi.

Fatih Terim, yeni seçilen yönetimin üç yılının olduğunu hatırlatarak, "biz de üç senelik anlaşma yaptık. Ama her sene oturarak tekrar analiz yapmayı planladık. Uzun vadeli düşünmekte yarar var" dedi.

"Bizim hayatımız hep risk almaktır"

İlk yıl sonunda başarılı olunmaması halinde eleştirilerin gelebileceğinin belirtilmesi üzerine Terim, "bunlara alışkınım. Doğru, düzgün, güzel, öğretici eleştirilerden her şeyi alırız. Ama ileride ben başarısız olursam ne olur kaygısıyla yola çıkılmaz. Bizim hayatımız hep risk almaktır" diye konuştu.

Terim, "Galatasaray'ı özlediniz mi?" sorusuna, "Galatasaray özlenmez mi özlenir tabii. Galatasaray da bizi özlemiştir. Hatamızla sevabımızla bizi affederler. Bizim her zaman kredimiz vardır. O yüzden olacak, ileride muhtemel başarısızlıklarda da korkmadan, her zaman gibi olduğu çıkıp neyse doğruyu söyleriz" diye yanıtladı.

Fatih Terim, "ileride Fatih Terim ekolünü devam ettirebilecek bir antrenör ortaya çıkarmayı hedefliyor musunuz?" sorusu üzerine, "muhakkak ki bunu istiyorum. Bunu Galatasaray'ın içinden gelmiş, efsanevi kadrosunda hizmet etmiş arkadaşlarımızla çalışmak istiyorum" dedi.

**İMPARATOR FATİH TERİM

**

**terim-player.jpg

**

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
SONUÇ NE OLURSA OLSUN FATİH TERİM HARBİ GALATASARAYLIDIR. İŞ ZATEN ORADA BİYİYOR. SAĞLAM GALATASARAYLI KÖTÜ GİŞİŞATI İSTEMEZ. BU ŞANS OYUNUDUR DİLİYORUZ BAŞARILI OLSUN HOCAMIZ. FATİH TERİM' İ KİMSE KÖTÜ ANMASIN O HOCALARIN HOCASIDIR.
SEN RİSK ALIRKEN CEBİN DOLUYOR CİMBOM DİBE VURUYOR KİM RİSK ALIYOR ANLAMADIM
BURADA GALATASARAYLI OLMAYIPTA YORUM YAPANLAR SİZ GİDİN KENDİ İŞİNİZE BAKIN FATİH TERİMİN GALATASARAYDA HER ZAMAN KREDİSİ VARDIR BAŞIMIZDA YERİ VARDIR
ALLAHIN ARZULUSU DAHA DÜN TERİMDEN KURTULMAK İÇİN ÇABALIYOR GİDİNCE KINA YAKAN SİZ DEĞİLMİSİNİZ.HAYIRLI OLSUN SİZ BİR ONSENE DAHA GERİDE KALIN EMİ
Takım
O
Av
P
Geri Dön