MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

TikTok fenomeni Aybüke Çangal'la büyük aşk yaşamıştı! Kısmetse Olur Tolga'nın yeni sevgilisi bakın kim çıktı

Kısmetse Olur'da tanışarak büyük aşk yaşayan Tolga Kandemir ve Aybüke Çangal aşkları için yarışmayı terk etmişlerdi. Habersiz bir şekilde çekimlere katılmadıkları gerekçe gösterilen çift programdan diskalifiye edilmişti. Dışarda bir süre daha aşklarına devam eden ünlü çift ayrılık haberiyle hayranlarını üzmüştü. Kısmetse Olur Tolga'nın yeni aşkı ortaya çıktı.

Kısmetse Olur yarışmasında tanışıp aşk yaşamaya başlayan Aybüke Çangal ve Tolga Kandemir çifti aşklarını dışarıda yaşamak istedikleri için çekimlere habersiz bir şekilde katılmayıp diskalifiye edilmişlerdi. Sosyal medyada birlikte çektikleri videolar ile büyük ilgi gören ünlü çift ayrılık haberiyle hayranlarını üzmüştü.

Ayrılığın ardından Kısmetse Olur Tolga'nın yeni sevgilisi ortaya çıktı. İddialara göre; Tolga Kandemir şimdilerde Eşim Benzerim Yok yarışmasıyla gündeme gelen fenomen Elif Filyos ile aşk yaşıyor.

tolga kandemir

Elif Filyos, TikTok platformunda çektitiği videolar ile fenomen haline gelmiş bir isim. 23 yaşında olan Elif Filyos iddialı ve cesur paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

ELİF FİLYOS


Vitrin

En Çok Aranan Haberler