Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  TikTok fenomeni Mikaela Testa fazla kilolarından kurtulmak için yemeden içmeden kesildi! Su orucu tutan fenomen hastanelik oldu

  TikTok ve Instagram fenomeni Mikaela Testa fazla kilolarından kurtulmak için sadece su içerek ve hiçbir şey yemeyerek uyguladığı bir diyet yöntemi olan su orucunu denedikten sonra hastaneye kaldırıldı. Sosyal medyadan hastanedeki görüntülerini paylaşan fenomen isim takipçilerini su orucu konusunda uyardı.

  TikTok fenomeni Mikaela Testa fazla kilolarından kurtulmak için yemeden içmeden kesildi! Su orucu tutan fenomen hastanelik oldu

  Avustralyalı sosyal medya fenomeni Mikaela Testa 935 bin takipçili Instagram hesabından hastanede çekilen pozlarını paylaşarak hayranlarına su orucu tutmamaları konusunda uyarıda bulundu. Fenomen isim, "Açlıktan ölüyorum ve tek istediğim birazcık tavuk eti" notunu ekledi.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  1

  Ayrıca kolunda damar içi damla ile kendisinin bir fotoğrafını paylaştı. Başka bir fotoğrafta TikToker, hastane yatağında oturmuş, sarı sıvıyla dolu beyaz bir bardak tutuyor. "0 kalorili akşam yemeğim," diye yazdı.

  Express

  En Çok Aranan Haberler