Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Üç kişilik ilişkilerinin kolay ve zor yanlarını anlatınca sosyal medyada gündem oldu! "Biz 1 tane bulamıyoruz"

  İçerik devam ediyor
  İçerik devam ediyor

  Sosyal medyada üç kişilik ilişki yaşadıkları dile getiren 3 genç, yaşadıkları ilişkinin detaylarını paylaşınca viral oldu. Üç kişilik ilişkinin kolay ve zor anlarından söz eden gençlerin paylaşımına adeta tepki yağdı. Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü durumdan hoşlanmadıklarını dile getirdi.

  Sosyal medyada paylaşılan 3 kişilik ilişkiye dair detaylar kullanıcıların ilgisini çekerek viral oldu. "Üçlü ilişki hayatı" notu eklenerek yapılan paylaşımda ilişkin kolay ve zor yanlarından söz edildi. İlişkinin ilk maddesinde, "Partnerini öpüp hoşçakallaşmak için sıra beklemek" yer aldı. Bu maddeyi ise, "Kız arkadaşın ve erkek arkadaşını birlikte görürken kıskanmak yerine mutlu olmak, kimsenin yatağın sadece tek tarafında uyumak zorunda olmaması, yalnız ve tek partnerinle de vakit geçirmeye öncelik vermek, üzgün hissettiğinde sana destek olacak ve moralini iyileştirecek iki kişiye sahip olman" ifadeleri takip etti.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  1

  Sosyal medya kullanıcılarının büyük bir bölümü görüntülere yorumlarda tepki gösterdi. Bir sosyal medya kullanıcısı, "Biz 1 tane bulamıyoruz" yorumunu yaptı. Bir başka sosyal medya kullanıcısı ise, "Aşk-ı Memnu'nun Z kuşağı" yorumunu ekledi.

  Express

  En Çok Aranan Haberler