Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Ücret yüzünden anlaşamayan taksici ve kadın yolcu arasında tartışma çıktı! Cebinden çıkarttığı bıçakla taksicinin boynunu kesti

  Amerika Birleşik Devletleri'nin New York şehrinde bir taksici ve kadın müşteri arasında ücret konusunda tartışma çıktı. Ücret ödemeyi reddeden müşteri cebinden çıkarttığı bıçakla taksicinin boynunu kesti. Ardından ise araçtan inerek koşarak uzaklaştı. Polisler güvenlik kamerasına takılan şüpheliyi aradıklarını söyledi.

  MYNET-DIŞ HABERLER Amerika Birleşik Devletleri'nin New York şehrinin Manhattan bölgesinden Queens bölgesine giden bir yolcu ve taksi şoförü arasında şiddetli bir tartışma çıktı. Polisler sürücünün kadını bir kilisenin önüne bıraktığında kadının ücreti ödemeyi reddettiğini ve yaşanan tartışma sırasında cebinden çıkarttığı bıçakla taksicinin boynunu kestiğini söyledi.

  1

  Yetkililer, şüphelinin taksiden inerek koşarak uzaklaştığı güvenlik kamerası görüntülerini yayınladı. Taksi şoförü, boynundaki kesikle birlikte yerel bir hastaneye götürüldü ve durumu stabil olduğu belirtildi. Saldırganın hâlâ arandığı belirtildi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler