Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yaşayan Nostradamus Athos Salome 2024 tahminlerini savundu! 3 Dünya Savaşı'na işaret etmişti.... "İlginç şekillerde ortaya çıktı"

  Brezilyalı kahin Athos Salome, 2024 yılı için potansiyel olarak ABD, Çin ve Rusya gibi güçlerin dahil olduğu bir dünya krizine dönüşebilecek bir olayı öngördüğünü dile getirmişti. 2023 yılının son günlerde yaptığı 3 Dünya Savaşı tahminlerinin gerçekliliğini koruduğunu dile getiren kahin şimdi tahminlerinin ilginç şekillerde ortaya çıktığını iddia etti.

  'Yaşayan Nostradamus' olarak adlandırılan 36 yaşındaki Brezilyalı kahin Salome, koronavirüs, Elon Musk'un Twitter'ı satın almasını ve hatta Kraliçe Elizabeth'in ölümünü öngördüğünü söylemişti. Daily Star'la yakın zamanda yaptığı bir sohbette Salome, 3. Dünya Savaşı'nın anlaşmazlıklardan değil, öngörülemeyen olaylardan kaynaklanabileceği ihtimalini ima etti. Ayrıca Güney Çin Denizi'ndeki gerilimin artacağını da söyledi.

  1

  2024 kehanetlerinin hâlâ arkasında durduğunu ifade eden Salome, "İlginç şekillerde ortaya çıktı. Yıllar önce bilim kurgu gibi görünen şey, bir zamanlar doğaüstü sayılan şeyleri normalleştirerek günlük yaşamın bir parçası haline gelmenin eşiğinde" dedi.


  Mynet Youtube

  En Çok Aranan Haberler