MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yeşilçam'ın 'Bayan Bacak'ı Serpil Örümcer fotoğraflarından sonra şimdi de şarkılarını satışa çıkardı!

1970'li yıllarda 'Bayan Bacak' lakabıyla ünlenen eski manken, oyuncu ve şarkıcı Serpil Örümcer, geçtiğimiz günlerde faturalarını ödeyemediğini söyleyerek eski fotoğraflarını 200 TL'ye satışa çıkarmıştı. 'Geçinemiyorum' diye isyan eden ünlü isim şimdi de şarkılarını satışa sundu.

Yeşilçam'ın 'Bayan Bacak'ı Serpil Örümcer fotoğraflarından sonra şimdi de şarkılarını satışa çıkardı!

1970'li yıllarda 'Bayan Bacak' lakabıyla ünlenen eski manken, oyuncu ve şarkıcı Serpil Örümcer zor günlerden geçiyor. Uzun süredir zorlu bir hayat mücadelesi veren Serpil Örümcer geçtiğimiz günlerde 'Geçinemiyorum' diyerek isyan etmişti.

örümcer 2

Faturalarını ödeyebilmek için eski fotoğraflarını 200 TL'den satışa çıkaran Örümcer şimdi de şarkılarını bir CD'de topladığını belirterek 300 liradan satışa çıkardığını duyurdu.

serpil örümcer fotoğrafları

FOTOĞRAFLARINDAN SONRA...

Sosyal medyadan bir video yayınlanan Örümcer, "1970'li yılların sanatçısı Serpil Örümcer'im. Bazı ihtiyaçlarımdan ve borçlarımdan dolayı nostalji olarak şarkılarımı bir CD'de topladım. Onları satmak istiyorum. Eğer arzu ederseniz adresinize imzalı olarak gönderirim. Şimdiden çok teşekkür ediyorum. Allah razı olsun diliyorum, sevgi ve saygılarımı sunuyorum." dedi.

Serpil örümcer şarkıları


Vitrin

En Çok Aranan Haberler