HABER

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Yol yerle bir oldu, uçuruma dönüştü! Araçlar derin yarıklardan devrildi: Deprem sonrası Gaziantep-Adana yolunda inanılmaz görüntüler

Sarsıntıyla birlikte yer yarıldı, resmen uçurum oluştu. Gaziantep-Adana otoyolundaki yarıkları görenler gözlerine inanamadı. Yıkıcı etkileri 10 ilde hissedilen depremlerin en çok vurduğu noktalardan olan bölgede araçların da oluşan uçurumlardan yuvarlandığı görüldü.

Merkez üssü Kahramanmaraş olan, yaklaşık 9 saat arayla 7.7 ve 7.6 büyüklüğünde meydana gelen depremler Türkiye'yi yasa boğdu. AFAD tarafından bu sabaha karşı 2 bin 921 olarak açıklanan can kaybının her saat artmasından endişe edilirken sarsıntıları yol açtığı fiziksel hasarın boyutu da çok yüksek oldu. Gaziantep-Adana yolundan gelen görüntüler yıkımın boyutunu gözler önüne serdi.

Başlıksız-6

YOL UÇURUMA DÖNÜŞTÜ

Görüntülerde yolun yerle bir olduğu, yapısının değiştiği, uçurumlar oluştuğu görülüyor. Öte yandan birçok vatandaş da şok etkisi yaratan manzarayı telefonlarıyla görüntülüyor.

2

Adeta paramparça olan yolda meydana gelen derin yarıklardan araçların da devrildiği kameralara yansıdı.

3

Dondurucu kış şartlarının etkili olduğu bölgede karla kaplı olduğu yoldan çekilen video sosyal medyada da çok konuşuldu.

4

1


Youtube

En Çok Aranan Haberler