Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Yürüyüş yaptığı sırada bir anda üzerine yıldırım düştü! Sahilde baygın halde bulunan genç mucize şekilde hayatta kaldı... "Az önce öldüm mü?"

  Amerika Birleşik Devletleri'nin Utah eyaletinde 18 yaşındaki Jacob Johnson arkadaşlarıyla sahilde yürüyüş yaptığı sırada korkunç bir kaza yaşadı. Şiddetli yağmurun etkisiyle yıldırım çarpan Johnson bayıldı. Yetkililer olay yerine geldiğinde baygın halde bulunan Johnson hastanede tedavi altına alındı ve mucizevi bir şekilde iyileşti. Genç adam yaşadığı korku dolu anları anlattı.

  Yürüyüş yaptığı sırada bir anda üzerine yıldırım düştü! Sahilde baygın halde bulunan genç mucize şekilde hayatta kaldı... "Az önce öldüm mü?"

  MYNET|DIŞ HABERLER Amerika Birleşik Devletleri'nin Utah eyaletinde 18 yaşındaki Jacob Johnson yıldırım çarpması sonucu yürüyüş yaptığı sırada aniden bayıldı.

  Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

  1

  Şiddetli yağmur sırasında çamurlu bir yolda yürüdüklerini ve beklemediği bir anda yıldırımın üzerine düştüğünü ifade eden Johnson, "Yürümeye başladık ve yağmur oldukça sert yağmaya başladı. 'Bu biraz korkutucu' diye düşündüğümü hatırlıyorum.Beyzbol sopasının kafamın içine doğru savrulduğunu hissettiğimi hatırlıyorum. Ve öne doğru uçtum ve bayıldım" dedi.

  2

  Sersemlemiş bir şekilde uyandığını ve arkadaşlarını gördüğünde ilk sözünün "Az önce öldüm mü?" olduğunu ifade eden Johnson, "Bu dünyada yapmam gereken daha çok şey olduğunu biliyordum ve o andan itibaren iyi olacağımı biliyordum" diye konuştu.

  3

  KSL TV'nin haberine göre, Salina Kanyonu'nda yürüyüş yapan Johnson ve 6 arkadaşı hastaneye kaldırıldı.Habere göre, ıslak zemin yıldırım için iletken görevi görerek çok sayıda gencin şoku hissetmesine neden oldu. 18 yaşındaki genç hafif bir beyin sarsıntısı geçirdi ve birkaç saat sonra taburcu edildi.

  En Çok Aranan Haberler