KADIN

1 -10 Nisan haftalık burç yorumları

1-10 Nisan 2016 haftalık burç yorumlarınızı Mynet Astroloji Danışmanı iremSU hazırladı.

1 -10 Nisan haftalık burç yorumları

KOÇ

/

Sevgili Koçlar, burcunuzda doğacak Yeniay, önümüzdeki iki haftalık süreç kararlarınızı ve doğru bildiklerinizi aktif bir güçle uygulamanızı sağlayıcıdır. Bu süre çok önemli. Çünkü iki hafta sonra yönetici Mars gerileyecek. Onun için 7 Nisan itibariyle yapmak istediklerinizi, işlerinizi, proje ve planlarınızı gayretli ve kendinizden emin bir şekilde ele alın. Zamanı kendinize güvenli şekilde değerlendirin. Yeniay’ın üç görünümü bulunmakta. Ay, Satürn arasındaki olumlu enerji akışı, eğitim, ticari, uzmanlık ve gelişim yolunda size kararlılık ve odaklanma gücü verir. Böylece, daha gayretli olursunuz. Kendi gücünüzün farkına vararak, bu güçle yapacaklarınızı hayata geçirmek için odaklanırsınız. Ay, Pluto görünümü, mesleki konularda veya toplumsal ilişkilerde size mücadele gücü verir. Ancak burada önemli olan kendinizle ve başkalarıyla kavga etmemenizdir. Sizin bir amacınız varsa, bu amaç için enerjinizi kullanın. Gereksiz şeylere sinirlenmeyin. Ay, Uranüs kavuşumu bu Yeniay’ın size, farklı ve sıra dışı, yeni ve heyecan verici şeylere olan ilginizi yükseltir. Problemlerinize yeni çözüm yolları bulduğunuz gibi, gayet hızlı ve aktif şekilde ilerlemenizi sağlar. Bu iki haftalık süreci bu yazdığım noktalara dikkat ederek değerlendirirseniz Yeniay’da başarılı karar verirsiniz. Her şey gönlünüzce olsun.


BOĞA

/

Sevgili Boğalar, Koç burcunda oluşacak Yeniay, geçmişe ait sorunları dert edip, sinirlenmek ya da strese girmek yerine, bunları yaşamanıza neden olan şart ve durumları göz önüne alarak enerjinizi doğru yönde kullanmanızı işaret ediyor. En ufak bir problem, gerginlik veya aşırı duygusal kişilerin gereksiz yere kendilerine yüklenmeleri, çözüm yolu varsa onu görememeleri anlamına geldiğinden lütfen bu Yeniay’da, kendinizi rahatlatacak aktivitelere yönelin. Ay, Satürn görünümü bu Yeniay’da, finansal veya duygusal ilişkilerde geçmiş tecrübeleri gözden geçirmekte yarar olduğunu gösteriyor. Başkalarının görüşleri, davranışları hakkında önyargılı düşünmeyin. Sonuçta herkes aynı olmak zorunda değil. Birileri size destek vermiyor, onaylamıyorsa kendinize güvenerek ayaklarınızın üzerinde durmayı bilmelisiniz. Böylece gücünüzün farkına varırsınız. Ay, Pluto görünümü bu Yeniay’da neleri arzu ettiğinizi, neler yapmak istediğinizi belirlemeniz halinde, isteklerinizi elde edebileceğinizi vurguluyor. Ay, Uranüs kavuşumu, sizden gizlenen bazı meseleleri öğrenmeniz anlamına gelebilir. Ancak bunu gerginlikle ele almak yerine, öğrendiğiniz gerçeklerin size yeni bir bakış açısı kazandırdığını düşünün. Böylece farklı bir açıdan durumunuzu ele alarak, zorlukları güce dönüştürebilirsiniz. Önünüzdeki iki haftalık süreç önemli! Yukarıdaki noktalara dikkat ederek, enerjinizi gayet olumlu işlere, planlamalara veya projelere yönlendirirsiniz. Her şey gönlünüzce olsun.


İKİZLER

/

Sevgili İkizler, Koç burcunda Yeniay doğacak. Önünüzdeki iki haftalık süreçte hedefiniz olan işleri gerçekleştirmek için güç kazanmış oluyorsunuz. Ayrıca dostlarınız, özel hayatınızla ilgili konularda cesaretiniz ve kararlılığınız yükseliyor. ‘Benim isteklerim bunlar, bunları elde etmek istiyorum, yolumda emin adımlarla ilerlemekten yanayım’ diyebilirsiniz. Yeniay’ın görünümleri bu iki haftalık sürecin ne gibi gelişmelere işaret olduğunu bize gösterebilir. Ay, Satürn görünümü, ilişkilerinizde duygularınızı kontrol altına almanızı sağlar. Bu sayede bilinçli şekilde hareket edebilir, doğru bir karar verebilirsiniz. Yeni bir ilişkiye başlayanlar, sizin için de iki haftalık süreç oldukça önemli. Birbirinizin hayata bakışını, yaşam felsefesini, düşüncelerini, ilişkide merkez aldığı noktaları sormaya, anlamaya ve onu tanımaya çalışırsınız. Bunlar gayet faydalıdır. Ay, Pluto görünümü bu Yeniay’da zaman zaman kendi egemenliğinizi ve gücünüzü kabul ettirmekten yana olduğunuzu gösteriyor. Ancak bunun ayarını bilelim ki, ilişki ve finansal konularda düşünmeden karar vermemiş olalım. Ay, Uranüs kavuşumu size önünüzdeki iki haftalık süreçte yepyeni yollar, fırsatlar getirebilir. Tamamlanmış projeler yürürlüğe konabilir. Yeni bir proje ilginizi çekebilir. Yeni arkadaşlıklar, yenilikler, yeni ve farklı yöntemler size heyecan katabilir. Her şey gönlünüzce olsun.


YENGEÇ

/

Sevgili Yengeçler, Koç burcunda doğacak Yeniay, gayet cesur, hırslı, kendinizden emin bir şekilde mesleki konularda atılımda bulunmanızı sağlıyor. Ancak bu hırs, gerginlik, isteklerinizi zorla kabul ettirmek, başkalarıyla anlaşmazlıklar şeklinde olmamalıdır. Akla yatkın ve atılacak adımın sorumluluklarının bilincinde olmalısınız. Yeniay’ın görünümlerinin bize işaret ettiği yol ve yöntemleri gözden geçirirsek, önümüzdeki iki haftalık süreci doğru şekilde değerlendirebiliriz. Ay, Satürn görünümü bu Yeniay’da, iş konularında akılcı düşünmenin, daha önce verilmiş kararları veya şu anki şartları yeniden gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Eğer hedefiniz büyükse o zaman yükselmek için sabırlı ve bilinçli olun. Zorluklar tabii ki olur. Ancak kişi kendinden ve yapacaklarından eminse bunlar kolaylıkla aşılabilir. Ay, Pluto görünümünde, gerek mesleki , gerekse özel ilişkinizle alakalı konularda tepkisel davranışlardan kaçınmak lazım. Gözden geçirmeden, üzerinde düşünmeden söylenen sözler gerginliğe neden olabilir. Oysaki açık, net ve ılımlı bir şekilde duygularımızı ifade edebilsek, sıkıntılarımızı dile getirebilsek hiçbir sorun çıkmaz. Ay, Uranüs kavuşumu, mesleki konularda bir değişimin, yeni bir kararın işaretçisidir. Eğer işinizden memnun değilseniz ayırabilirsiniz. Uzun zamandır beklediğiniz bir haber varsa onu alabilirsiniz. Ancak şunu belirteyim ki, yaşanması muhtemel olan yeni bir değişimdir. Bu değişim, yaşamınızda yeni bir yol açabilir. Eğer siz bir karar verip ayrılmayı düşünüyorsanız, yukarıda yazdığım noktalara lütfen dikkat edin. Her şey gönlünüzce olsun.


ASLAN

/

Sevgili Aslanlar, Yeniay Koç burcunda doğacak. Önümüzdeki iki haftalık süreç, cesaretle hedefinize varmanızı, yeni kararlar almanızı, düşüncelerinizi net bir şekilde ifade edebilmenizi sağlayıcıdır. Yolculuklar, eğitim, iş girişimleri, gelişim ve büyüme anlamında sizi destekleyicidir. Yeniay’ın görünümleri bu konularda gücünüzü nasıl yönlendirmeniz, nasıl kullanmanız gerektiğini işaret eder. Ay, Satürn görünümü bu Yeniay’da yeteneklerinizi gösterebileceğiniz fırsatların karşınıza çıkacağını, sizin de tecrübeleriniz doğrultusunda başarılı girişimlerde bulunacağınızı gösteriyor. Yeni bir aşk, yeni fakat eskisinden çok daha etkili bir ilişki yaşanabilir. Duygular daha tutarlı, seçkinlik daha ön plandadır. Bu beraberlik öyle altın tepsiyle gelmez. Emek sarf edersiniz. Mücadele edersiniz. Ancak tadı bambaşkadır. Ay, Pluto görünümü, bu Yeniay'da başlanan işler için kendinize zaman tanımalı, sabırlı olmalısınız. Bilgi ve tecrübenize güvenin. Ancak şartlara göre hareket etmeyi ihmal etmeyin. Ay, Uranüs kavuşumu bu Yeniay’da size farklı kapılar, farklı fırsatlar getirir. Bunlar hızlı ve oldukça ilgi çekicidir. Kendinden emin olan Aslanlar, kimseden etkilenmeden, plan ve projelerini başarılı şekilde sunarlar. Karşılarına çıkacak teklifleri doğru anlamda değerlendirirler. Her şey gönlünüzce olsun.


BAŞAK

/

Sevgili Başaklar, Koç burcunda doğacak Yeniay, gerek finansal, gerekse ilişkilerde her türlü paylaşımın gözden geçirilmesi, üzerinde düşünülmesi ve durum tespitinde bulunulması anlamına gelir. Eğer bir sorun varsa, bu sorunun çözümü mutlaka şarttır. Çünkü böyle gitmesi halinde sorun yaratmaya devam edecektir. Yeniay’ın görünümleri, önümüzdeki iki haftalık süreçte verilecek kararları ve bunların muhtemel sonuçlarının göstergesidir. Şimdi birlikte bunlara bakalım. Ay, Satürn görünümü, bu Yeniay’da, borç ve alacak meseleleri, cinsel hayatınız, partnerinizin mali durumu ve ailenizle ilgili meselelere ciddi şekilde odaklanmanızı sağlıyor. İster istemez bunlarla ilgili bir problem varsa, akılcı ve gerçekçi şekilde ele almalısınız. Başkaları zorluk çıkartıyorsa, tek başınıza sıkıntılarınızı aşmanın yolunu bulmak lazım. Ay, Pluto görünümü, aşkta tutkuların etkin olmasını sağlıyor. Problemli bir ilişkiniz varsa, bu Yeniay’da kopmak yerine, birbirinize daha fazla çekildiğinizi hissedersiniz. Bu durumda cinsellik bir hayli etkilidir. Kızarsınız, sıkılırsınız ancak vazgeçmeniz zordur. Ben derim ki, bu ilişkiden ne kadar eminsiniz? Kendinizi iyi tanıyorsanız, yaşadığınız ilişkinin adını net olarak koyabilirsiniz. Hem öyle hem böyle duygular bu ilişkide gerginliğe neden olabilir. Ay, Uranüs kavuşumu, anlık kararların göstergesidir. Bir anda ‘tamam’ dersiniz, sonrasında kendinizi sorgularsınız. Onun için lütfen bilinçli şekilde duruma bakın. Finansal, ilişki, aile, aşk, çocuklar gibi meseleler üzerinde hop oturup hop kalkmayın. Her şey gönlünüzce olsun.


TERAZİ

/

Sevgili Teraziler, Koç burcunda doğacak Yeniay, ilişkinin niteliği, şu sıralarda yaşananlar çerçevesinde verilecek kararın ve mücadelenin göstergesidir. En başından bu yana birbiriyle iletişimi ve paylaşımı güçlü olan çiftler çok daha fazla birbirlerine yaklaşırlar. Tam tersi durum söz konusu ise, anlaşmazlıklar söz konusu olabilir. Yeniay’ın görünümleri bize bu yönde yaşanması muhtemel gelişmelerde rehberlik edicidir. Ay, Satürn görünümü bu Yeniay’da fikirlerinizi birbirinize karşı ifade ederek, ortak bir zeminde buluşmanızı sağlayabilir. Sizler en başından beri anlaşamayan bir çiftseniz, eğer bu beraberliği sürdürmek istiyorsanız birbirinizin görüşlerine saygı duyarak, kontrol kurmaya çalışmadan fikirlerinizi ifade etmelisiniz. Bu, çözüm yolu bulmanızda faydalı bir yaklaşımdır. Boşanmaya çoktan karar vermiş çiftler önümüzdeki iki haftalık süreçte isteklerini kabul ettirmek amaçlı hukuki yollara başvurabilirler. Yeni tanışanlar bu Yeniay’da en başından görüşlerini birbirlerine dürüstçe ifade ederek, işi sıkı tutabilirler. Ay, Pluto görünümü, anlaşmazlıkları körükleyicidir. Birbirinize karşı güç ve baskı uygulamaya kalkışabilir, bu yönde kararlı olabilirsiniz. Bir daha düşünün. Ay, Uranüs kavuşumu, bu Yeniay’da partnerin beklenmedik tepkilerde bulunabileceğini, ilişkinin niteliğine göre sürpriz bir karar verebileceğini işaret ediyor. Oysaki yeni çözüm yollarınız açık. Bir daha duruma bakın. Belki de iki haftalık süreçte uygun bir yol belirlenebilir. Her şey gönlünüzce olsun.


AKREP

/

Sevgili Akrepler, Koç burcunda doğacak Yeniay, enerjinizi; çalışma hayatı, sağlık ve iş konularına yönlendirmenizi, mücadele etmenizi, emek sarf etmenizi ve iyice düşündükten sonra yeni kararlar almanızı sağlayıcıdır. Yeniay’ın görünümlerini şimdi beraberce incelediğimizde ne gibi gelişmeler yaşanacağını, nelere dikkat edilmesi gerektiğini anlarız. Ay, Satürn görünümü bu Yeniay’da, işlerinizi iyi kontrol ederek başarılı olmanın ve bu sayede maddi açıdan rahatlamanın göstergesidir. Eğer iş sorunlarınız varsa ve bunların düzelmesi mümkün değilse, uzun zamandır devam ediyor ve sizi yoruyorsa, yeni bir iş bulmadan ayrılmayın. Eğer yeni bir işe başlamışsanız, ortamdaki kişilerle belli bir mesafe ve ılımlılık çerçevesinde ilişkilerinizi sürdürünüz.
İş ve finansal konuları gergin tepkilerde bulunarak çözemeyiz. Yarım kalan işlerinize, projelerinize ağırlık verin. Bu anlamda ruhsal ve bedensel sağlığınıza önem verin. Ay, Pluto görünümü, iş konularında ve çevrenizle olan ilişkinizde mutlaka ılımlı hareket etmek gerektiğini işaret ediyor. iş girişimlerinde şartlara, alacağınız ücrete, nasıl bir konumda olacağınıza en başından dikkat edin. Ay, Uranüs kavuşumunda, önümüzdeki iki haftalık süreçte işlerinize odaklanmakta bir miktar zorlanabilirsiniz. Farklı yollar, yöntemler deneyerek problemleri atlatmak, işleri yerli yerine koymak mümkündür. Ancak bu biraz da sizin iş disiplininize, sabrınıza, işinize ve kendinize verdiğiniz öneme bağlıdır. Aceleyle değil, bilinçli şekilde tercihlerde bulunmalısınız. Her şey gönlünüzce olsun.


YAY

/

Sevgili Yaylar, Koç burcunda doğacak Yeniay, size kendinizi ifade edebileceğiniz her alanda kuvvet vericidir. Önümüzdeki iki haftalık süreçte, aşk hayatınız başta olmak üzere cesaretle ilerleyeceğiniz her konuda yüksek enerji sunuyor. Yeteneklerinizi insanlara göstermenizde yardımcı oluyor. Güven duygunuzu yükseltiyor, azim ve kararlılıkla hedefinize varmanızda destek veriyor. Yeniay’ın görünümleri bu konularda gücümüzü nasıl kullanacağımız yönünde ışıktır. Ay, Satürn görünümü, ciddi ve tutarlı, duygularınızı kontrol ederek istediğinizi elde etmeniz anlamına gelir. Çocuk sahibi olmak veya çocuklarınızla ilgili önemli kararlar vermek mümkündür. Hayatın eğlenceli ve aktif yanlarının tadına varabilirsiniz. Kimseye ihtiyaç duymadan ne yapacağınızı bilerek ilerlersiniz. Ay, Pluto görünümü, arzu ettiğiniz güzellikleri satın almak, elde etmek amaçlı girişimlerin, düzenlemelerin göstergesidir. Gücünüzün yükseldiğini hissedersiniz. Karar verdiğiniz yoldan geri dönmezsiniz. Ay, Uranüs kavuşumu, yeni bir aşk ilişkisinin veya devam eden ilişkinizde sürpriz gelişmelerin göstergesidir. Görülüyor ki, bu iki haftalık süreç hakikaten hoş gelişmelerin işaretçisi. Her şey gönlünüzce olsun.


OĞLAK

/

Sevgili Oğlaklar, Koç burcunda doğacak Yeniay, ailevi ilişkiler, yuvanızı ilgilendiren meseleler veya birlikte yaşadığınız insanlarla alakalı konularda aktif, bir hayli atak, kontrolü elde tutma ve kararlılığınızın işaretidir. Aklınıza eseni, içinizden geldiği gibi yaparak, ne kadar güçlü olduğunuzu ifade edersiniz. Önünüzde duran, sizi baskı altına alan ne varsa onunla mücadele edersiniz. Tabii ki bu tavrınızın yeri geldiğinde ayarını yapmak gerekir. Böylece tozu dumana katmamış olursunuz. Yeniay’ın görünümleri bu konularda verilecek kararları, yaşanması muhtemel gelişmeleri anlamanızda rehberlik edicidir. Ay, Satürn görünümü, bazı gizli saklı meselelerin aile içinde görüşülmesi veya bunların açığa çıkması sonucu gerginliğe neden olabilir. Duygularınızı kontrol etmekte zorlanabilirsiniz. Ölçülü, sakin ve dikkatlice durumu gözden geçirmek lazım. Çünkü farkında olmadan yanlış tepkilerde bulunabilir, sonrasında pişmanlık duyabilirsiniz. Eğer ev içinde bir sorun varsa, bunu ancak birbirinize anlayışlı olarak çözebilirsiniz. Ay, Pluto görünümü bu Yeniay’da, geçmişe ait bir konuda duygularınızı biraz sertçe ifade etmenize neden olabilir. Sizi baskı altına alabilecek hiçbir şeyden hoşlanmazsınız. Ay, Uranüs kavuşumu, iki haftalık süreçte, özel hayatınızı, ailenizi, evinizi ilgilendiren konularda verilecek hızlı kararların, değişimlerin işaretçisidir. Bunlar üzerinde iyice düşünmenizde yarar var. Hoş oturup hop kalkmamak lazım. Her şey gönlünüzce olsun.


KOVA

/

Sevgili Kovalar, Koç burcunda doğacak Yeniay, fikirlerinizi, projelerinizi, yapmak istediklerinizi dış dünyada gerçekleştirmede kararlılık ve cesaret anlamında önemlidir. Önümüzdeki iki haftalık süreçte eğitim, girişim, yeni çevre, yakınlarınız, satın alma, iletişim gibi alanlarda yeni kararlar alabilirsiniz. Yeniay’ın görünümleri bu konuda gücümüzü ve gelişmeleri anlamamızda bize yol göstericidir. Ay, Satürn görünümü, hem yakın çevrenizden hem de yaşça deneyimli kişilerden gelebilecek destekleri, toplumsal alanda güçlü kişilerle bağlantınızı, hedeflerinizi gerçekleştirme sabır ve kararlılığınızın işaretçisidir. Gayet güçlüsünüz ve kendinizden eminsiniz. Ay, Pluto görünümü, içinizde var olan ancak bir türlü cesaret edemediğiniz işlerde size kuvvet verir. Ayrıca, işlerinizi başarılı bir şekilde ortaya koyabilmeniz için mücadelenizde yardımcıdır. Ay, Uranüs kavuşumu, iki haftalık süreç içinde yeni bir girişim, hazırlık, sürpriz bir teklifle karşılaşmanız ve hızlıca girişimde bulunarak başarılı olmanız anlamına gelir. Sıradanlık size göre olmadığı için, adım attığınız konularda yenilikçi fikirler uyandırmanız mümkündür. Her şey gönlünüzce olsun.


BALIK

/

Sevgili Balıklar, Koç burcunda doğacak Yeniay, finansal, iş hayatınız ve genel anlamıyla her alanda cesaretli ve kararlı bir şekilde ilerlemenizde, kazanç elde etmenizde destekleyicidir. Bir şeylere sahip olmak, onlar üzerinde söz sahibi olmak, isteklerinizi elde ederek enerjinizi hızlı bir şekilde yönlendirmek mümkündür. Yeniay’ın görünümleri bu konuda size yol göstericidir. Böylece hangi alanda nasıl ilerlemek ve karar almak gerektiğini saptamış olursunuz. Ay, Satürn görünümünde, kazanç sağlayan işlere yönelerek, sabırlı bir şekilde yol alarak, hem iş hayatınız da hem de finansal konularda başarılı olabilirsiniz. Burada önemli olan, ne yaptığınızı bilmek, zorlukları bir atlama taşı gibi görmekten geçiyor. Geçmişteki tecrübeleri unutmayalım tabii ki. Elimize geçeni veya karşımıza çıkan bir fırsatı bilinçli şekilde değerlendirelim. Ay, Pluto görünümü, maddi ve manevi alanda gücünüzü kanıtlama arzunuzu işaret ediyor. Ancak gerektiğinde insanlarla ılımlı diyalog ve ilişkide bulunun. Bu davranış biçimi size destek olmalarını sağlar. Böylece gerekli adımı daha kolay atabilirsiniz. Tam tersine sert tavırlar, ‘illa ben haklıyım’ tarzı yaklaşımlar hoş olmayabilir. Ay, Uranüs kavuşumu, önünüzdeki iki haftalık süreçte, mali konularda hızlı, yeni, sürpriz kazançların işaretçisidir. Fakat bir yanıyla da, düşünmeden fazla para harcamaya yol açabilir. Tabii ki ölçümüzü bilmemizde yarar var. Her şey gönlünüzce olsun.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön