KADIN

1-10 Temmuz haftalık burç yorumları

1-10 Temmuz haftalık burç yorumları

1-10 Temmuz 2016 haftalık burç yorumlarınızı Mynet Astroloji Danışmanı iremSU hazırladı.

KOÇ

/

Sevgili Koçlar, 4 Temmuz tarihinde Yengeç burcunda doğacak Yeniay, geçmişle, bugün arasında yaşanılanları kendi içinizde değerlendirmek, ailevi konularda kararlar almak, korunma duygusu ve değerlerinize sahip çıkma arzunuzdur. Bütün bunlar hassasiyet içinde ancak sorumlulukların farkında bir bakış açısıyla değerlendirilir. Yeniay’ın görünümleri bu konularda nasıl bir karar alabileceğimizi işaret eder. Ay, Merkür kavuşumu, hem duygusal hem de geçmişle alakalı meseleleri gözden geçireceğimizi, doğal olarak eğer bazı problemler yaşanmışsa, bunların da etkisinde olacağımızı vurguluyor. Tabii ki mantıklı olmak, bugüne bakmak lazım! Çünkü hayat önümüzde ve eğer bir karar vereceksek, bunun sorumluluğunu almak durumundayız. Ay, Neptün görünümü bu yeniayın hissediş gücünü yükseltiyor. Neye ihtiyacımız olduğunu ve bunu elde etme, sahip olma isteğimizi gerçekçi şekilde ele alırsak doğru seçimlerde bulunmamız mümkündür. Ay, Kuzey düğüm görünümü, iş ve aile hayatımızla ilgili konularda seçici, detayların farkında ve gelişim anlamında karar vermemizi, artık geçmişi değil, geleceği düşünmenin faydalı olacağını gösteriyor. Ay, Pluto karşıtlığı, iş ve ev hayatımızla ilgili kararların derinlikli gözden geçirilmesini sağlıyor. Ancak bilinçli olmak, gerçekleri göz ardı etmemek lazım. Geçmişin etkisinde kalmamak, geleceği önemsemek bu Yeniay’da çok kıymetlidir. Ay, Jüpiter görünümü, sizin doğru ve gerçekçi bir şekilde analiz yapabilmenizi sağlıyor. Görülüyor ki, duygularımızla mantığımız çelişmediği sürece biz bugün bizim için gerekli olan doğru kararları alabiliriz. Her şey gönlünüzce olsun.


BOĞA

/

Sevgili Boğalar, 4 Temmuz tarihinde Yengeç burcunda doğacak Yeniay, hassas duyguların, yoğun hissedişlerin, geçmişle alakalı konuları tekrar gözden geçirerek, çevre, iş, eğitim ve bağlantılar kurma yönünde verilecek kararların göstergesidir. Tabii ki bu kararlar biraz da eskiyi ve bugünü karşılaştırmada önem taşıyor. Hangi alan ve meseleler üzerinde etkili olacağını Yeniay’la örtüşen görünümler çerçevesinde ele alırsak durum netleşir. Ay, Merkür kavuşumu, eski dostlarla bir araya gelmek, mantığımızla hedefimizi tayin etmek, projelerimiz için kendimize zaman tanıyıp düşünmek anlamında idealdir. Gerçekçi şekilde işlerimizi, yapacaklarımızı tespit ederiz. Ay, Kuzey düğüm görünümü gayet kıymetlidir. Hem yakın çevremiz hem de hayatı gözlemlemede size algı gücü veriyor. Neyin gerekli ve gereksiz olduğunu tespitte yardımcıdır. Gelişimden yanasınız. Müzik, sanat, çalışma hayatı, aşk, çocuklar, gelecek sizin gözbebeğiniz gibi. Ay, Pluto karşıtlığı, yolculukları, ailenizle olan bağlantınızı, işlerinizi yoluna koymak amaçlı görüşmeleri, derinlikli düşünmeyi sağlıyor. Fikirlerinizi, planlarınızı hayata geçirmek kolaylaşıyor. Ay, Jüpiter görünümü, iş görüşmelerinde size şans katıyor. Kararlarınızı bildiğiniz, tanıdığınız kişilerle paylaşabilir, yürürlüğe koyabilirsiniz. Aileniz ve yakınlarınızdan destek görürsünüz. Kendinize güvenirsiniz, hırslısınız ve yaptığınız işten zevk alırsınız. Her şey gönlünüzce olsun.


İKİZLER

/

Sevgili İkizler, 4 Temmuz tarihinde Yengeç burcunda doğacak Yeniay, maddi ve manevi değerlere sahip olma, elinizde olanı koruma yönündeki kararların işaretçisidir. Eskiye duyulan özlem aynı derecede geçmişte yaşanan sıkıntıları aklınıza getirdiği için tasarrufa yönelirsiniz. Bütçeniz konusunda hassassınız. Yeniay, Merkür ile kavuşum yaptığından, akıl ve mantıkla iç içe geçen duyarlılık, sizi maddi, manevi konular üzerinde düşünmeye sevk eder. Tüm zihninizle, kazanmanın, biriktirmenin yollarını ararsınız. Paranız olsa dahi, bunu tutmak gerektiğini düşünürsünüz. Ay, Neptün görünümü, ek kazanç elde etmek amaçlı yeteneklerinizi değerlendirmenizi, müzik, sanat, eğitmenlik gibi alanlara yönelmenizi sağlar. Aklınıza değişik fikirler gelir, bunları yürürlüğe koyup, kazanç elde etmek istersiniz. Ay, Kuzey düğüm görünümü, geleceğinizi, ailenizi, paranızı güvence altına alacak şekilde işlerinizi takip etmeniz anlamındadır. Ay, Pluto görünümü, maddi konularda tasarruf, yatırım ve derinlikli düşünmeyi sağlar. Ay, Jüpiter görünümü, güzel ve zevkli, ancak uzun ömürlü olanı tercih etmemizi sağlıyor. Paramızı nereye harcayacağımızı iyi biliriz. Sevdiğimiz ve bize faydası dokunabilecek kişilere jestler yapmamızı sağlar. Her şey gönlünüzce olsun.


YENGEÇ

/

Sevgili Yengeçler, 4 Temmuz tarihinde burcunuz üzerinde doğacak Yeniay, sizin güzel ve olumlu olan yönlerinizi dış dünyaya sunmanız ve önemli kararlar almanız için destekleyicidir. Hem çevrenize hem de kendinize karşı ılımlı hisler duyarsınız. Bu yaklaşımınız başkaları tarafından duyarlı, iyi niyetli, güvenilir kişi olarak görünmenizi sağlar. Yeniay’ın görünümleri bu konuda gayet olumlu gözüküyor. Ay, Merkür kavuşumu, kişisel kararlarınızı uygulama, kendinize güvenme, zihninizi arzu ettiğiniz konular üzerinde yoğunlaştırma yönünde faydalıdır. İletişim gücünüz, özellikle çevrenizle bağlantınız gayet güçlüdür. Yeri geldiğinde uyumlu davranmayı, bazen de isteklerinizi ifade ederek itirazda bulunmayı sağlar. Ay, Neptün görünümü, hoşunuza gidecek yolculukların, görüşmelerin işaretçisidir. Sanatsal, eğitsel ya da keyiflendirici aktivitelere yönelmede destekleyicidir. Ay, Kuzey düğüm görünümü, çevre ilişkilerinde detaylı ve gerçekçi düşünmenizi, bu çerçevede karar vermenizi sağlar. Girişim, analiz, karmaşık olanı çözerek ilerlemenizde yardımcıdır. Ay, Pluto görünümü, partnerinizle aranızdaki meseleleri farklı yönde ele almanıza, bu yüzden bazen eşinizin baskıda bulunmasına neden olsa da, her iki taraf da ilişkinin devamı yönünde kararlıysa, sorunlar aşılır. Yoksa, hafif tartışmalar yaşanabilir. Ay, Jüpiter görünümü, akıl ve mantıkla durumumuzu gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Fazla hissi düşünmek, alınganlık yerine, gerçekçi düşünmek, yapacaklarımıza odaklanmak, çözüm yolları bulmamızda etkilidir. Bu sayede doğru kararlar veririz. Her şey gönlünüzce olsun.


ASLAN

/

Sevgili Aslanlar, 4 Temmuz tarihinde Yengeç burcunda doğacak Yeniay, hassas olduğumuz konularda sevilmek, huzur bulmak ve güvenmek arzumuzu işaret etmekte. Geçmişi özlemle anıyoruz. Bizde izler bırakmış mutlu veya zorlu anılarımız aklımıza geliyor. Rüyalarımız, sezgilerimiz tümüyle güçleniyor. Yalnız kaldığımız zamanlarda özlemlerimiz daha da yoğun. Yeniay’ın görünümleri bu hissedişlerin hangi konularda etkin olacağını gösteren işaretlerdir. Ay, Merkür kavuşumu, sevdiklerimizi özlemenin, tüm zihnimizle ailevi ya da sevgiye duyulan arzunun simgesidir. Ay, Neptün görünümü, bazı insanların yaptıklarını unutmamaya, onlara olan bağlılığımızı azaltıcı veya tersine yükseltici olabilir. Eğer mutlu ve doyumlu isek geçmişi sevgiyle anarız. Eğer zorlu tecrübeler yaşadıysak unutmaya çalışırız. Menfaatlerini düşünen kişilerden ziyade, bizi gerçekten sevebilecek insanlara yöneliriz. Ay, Kuzey düğüm görünümü, maddi şartların iyileştirilmesi yönündeki incelemelerin göstergesidir. Hesabımızı iyi yaparız. Ay, Pluto görünümü, iş veya farklı bir konuda çelişki duymamıza, yönümüzü tam olarak belirlemekte zorlanmamıza yol açabilir. Ay, Jüpiter görünümü, özellikle parasal kazanç ve yatırım içeren konularda bilinçli olmak gerektiğini gösteriyor. Her şey gönlünüzce olsun.


BAŞAK

/

Sevgili Başaklar, 4 Temmuz tarihinde Yengeç burcunda doğacak Yeniay, hedeflerinizi tespit etmenizde geçmiş tecrübelerinizi gözden geçirmenin faydasını işaret eder. Bir daha tekerrür etmesin diye gerçekçi düşünmek zamanıdır. Tabii ki Yengeç Yeniay’ları insana duyarlılık, korunma arzusu verir. Ancak bunun ayarını bilmemiz yerinde olur. Böylelikle hedefimizi, planlarımızı, durumumuzu ve yapacaklarımızı ayarlarız. Yeniay’ın görünümleri bu konuda bize yol gösterir. Ay, Merkür kavuşumu, tam da bu anlamda gayet yararlıdır. Çevrenizde iş veya özel anlamda görüştüğünüz kişilerle kurulan diyalogun göstergesidir. Size eski veya yeni dostlarınızdan destek gelir. Biraz hassasiyet olabilir. Ay, Neptün görünümü, hoşunuza gidecek biriyle tanışmanın, eğer ilişkiniz varsa, sevdiğinizle romantik paylaşımların göstergesidir. Ay, Kuzey düğüm görünümü, geleceğe dönük ve amacınıza uygun şekilde hareket etmenin, gelişimden yana düşünmenin kıymetini vurguluyor. Böylece vereceğiniz kararlar, doğru ve yerinde olur. Ay, Pluto görünümü gücünüzü tecrübeli olduğunuz alanlarda göstermenizi sağlıyor. Ay, Jüpiter görünümünde ise finansal anlamda kazanç sağlayan işlere yönelebilirsiniz. Görülüyor ki, bu Yeniay’da kendine güvenen, yapacaklarından emin olan kişi doğru kararlar verecek. Her şey gönlünüzce olsun.


TERAZİ

/

Sevgili Teraziler, 4 Temmuz tarihinde Yengeç burcunda doğacak Yeniay, mesleki konularda hassasiyetimizin yükselişi nedeniyle verilecek kararların mantıklı şekilde ele alınması gereken zamandır. Bazen geçmiş bir mesele, bizde alınganlık yaratır ve yanlış bir karar verilebiliriz. Bu nedenle çelişkili durumları bir daha ele alalım. Yeniay’ın görünümleri bize hangi konularda, nasıl bir yol izlemek gerektiğini söyleyebilir. Ay, Merkür kavuşumu, iş görüşmesi, bir proje üzerinde düşünmek, daha önceki bir işin takibi, mevcut kariyer hedefimizi belirlemek yönünde önemlidir. Fakat önemli bir karar aşamasındaysak, etraflıca ele almak gerekir. Hassasiyetimiz nedeniyle yanlış yolu tercih etmemiş oluruz. İyi niyetimizin kullanılmasına izin vermeyelim. Onlar kendilerini düşünüp, bizi etkileyebilir, biz de bunu fark etmeyebiliriz. Bizim de kendimize özen göstermemiz lazım. Yetenekli olduğumuz konularda kendimize güvenelim. Ay, Kuzey düğüm görünümü, mevcut işimizin geleceği üzerinde düşünmeyi sağlar. Tabii ki büyümeden yana olmalıyız. Buna göre karar vermeliyiz. Ay, Pluto görünümünde, iş ve ev arasındaki meseleler üzerinde derinlikli düşünelim. Bazı şeyler bizde hassasiyet yaratabilir. Tartışmalardan uzak duralım. Ay, Jüpiter görünümünde, iş konularında kafamızı karıştıran meseleler varsa, bunları çözmeden karar vermeyelim. İnsanları ikna etmemiz gerekiyorsa, bunu nasıl yapacağımızı iyice belirleyelim. Her şey gönlünüzce olsun.


AKREP

/

Sevgili Akrepler, 4 Temmuz tarihinde Yengeç burcunda doğacak Yeniay, duygusal kararların ve özlemlerin, yoğunluğunu işaret ediyor. Başarılı bir yol izlemek için bu Yeniay’ı olumlu bir bakış açısıyla ele almamız doğru olur. Öncelikle, bir değişim, yeni bir adım atılacaksa, sadece kendi bakış açımıza göre değil, şartlar çerçevesinde gerçekçi olmamız gerekiyor. Ayrıca yaptığımızdan emin olmak lazım. Yeniay’ın görünümleri bu konuda bize yol göstericidir. Ay, Merkür kavuşumu, eğitim, aile, ticaret ve sizi ilgilendiren konularda bilgi sahibi olmanızı, tecrübelerinize göre bir yol belirlemenizi sağlıyor. Size destek olan aile büyükleri veya dışarıdan kişiler yol göstericidir. Daha önce denenmiş bir işi tercih edebilirsiniz. Azimli ve kararlı şekilde çalışırsınız. Ay, Neptün görünümü, ideallerinizi geleceğiniz doğrultusunda belirlemenizi sağlar. Hafızanız oldukça güçlüdür. Hayallerinizi hayata geçirebilir, tasarladıklarınızı dışarıda gösterme fırsatı yakalarsınız. Size kendinizi iyi hissettirecek dostlarla tanışabilirsiniz. Ay, Kuzey düğüm gelişimi, büyüme ve verimlilik anlamında destekleyicidir. Ay, Pluto karşıtlığı, derinlikli analiz yapmanızı, işlerinizi hırslı bir şekilde yoluna koymanızı, insanları ikna etmenizi sağlar. Ay, Jüpiter görünümü, yolculuk, iş görüşmesi, düzenleme, yeni bir proje üzerinde çalışmanın işaretçisidir. Her şey gönlünüzce olsun.


YAY

/

Sevgili Yaylar, 4 Temmuz tarihinde, Yengeç burcunda doğacak Yeniay, geleceğinizi ilgilendiren konular üzerinde hassasiyetle durmanızı sağlar. Elinizde olmadan duygusallaşır, durumları kendinize göre ele alarak karar vermeye kalkışırsınız. Oysaki, geçmiş meselelerin üzerinizdeki etkisidir bu. Onun için size tavsiyem, hangi alanda olursa olsun, bir daha düşünün. Mantıklı ve akla yatkın şekilde gözden geçirirseniz, doğru şekilde kendinizi yönlendirirsiniz. Yeniay’ın görünümleri bu konuda sizi aydınlatabilir. Ay, Merkür kavuşumunda bu Yeniay’da, bağlantınız olan kişilerle aranızda bir bölüşüm ya da meseleyi açık şekilde konuşunuz. Bu Yeniay, güvenceyi işaret ediyor. Rahat etmek istiyorsak, paramızı değerlendirmede akıllı olmalıyız. Ay, Neptün görünümü, ev satışı, aileye ait bir mülkün pay edilmesi, bir sıkıntı nedeniyle borç istenmesi gibi durumların ciddiyetle ele alınması şart. Elinize geçen parayı da piyasa durumuna göre değerlendirmelisiniz. Ay, Kuzey düğümü de, aynı şekilde bunu işaret ediyor. Geleceğimiz için, akıllı hareket etmek, hesabı bilmek lazım. Ay, Pluto görünümü, mali ödemeler, yatırım, harcama gibi konuların ciddiyetle ele alınması, gerginlikle, hassasiyetle karar verilmemesinin önemini vurguluyor. Ay, Jüpiter görünümü, karşınıza çıkacak iş veya finansal teklifleri, geleceğe dönük değerlendirilmesinin doğru olacağını vurgulamakta. Anlaşıldığı üzere, bu Yeniay güven duygusunun hem ilişkilerde hem parasal konularda hayli etkili olacağını gösteriyor. Her şey gönlünüzce olsun.


OĞLAK

/

Sevgili Oğlaklar, 4 Temmuz tarihinde Yengeç burcunda doğacak Yeniay, ilişki meselelerinde duyarlı, sevecen, sezgili ve güvence temelli düşünmenin göstergesidir. Tabii ki ilişkimizin şu anki durumu önemli. Eğer mutlu isek, bu Yeniay, geleceğe dönük, sağlam ve ciddi niyetli hareket edeceğimizi gösteriyor. Partnerimizin de düşüncesi bu doğrultuda. Evlilik kararı almak mümkün. Bazı sorunlu çiftler ise, bu Yeniay’da yukarıda saydığım olguları önemseyecek. Yeniay’ın görünümleri durumu netleştirmemizde yardımcıdır. Ay, Merkür kavuşumu, geçmiş bir ilişki veya kısa süre önce bitmiş bir aşkı canlandırır. Ne de olsa, tanıdığınız alıştığınız biri diyerek, yalnızlık duygusuyla tekrar bir araya gelmeyi düşünebilirsiniz. Tabii ki yaşanılanları unutmayalım. Ona göre karar verelim. Ay, Neptün kavuşumu, geçmişi özletir, maziyi canlandırır, ilişkide bir tarafın fazla duyarlı düşünmesini sağlar. Ancak bu duyarlılık, fazla hassasiyet nedeniyle gereksiz meseleler üzerinde durmaya da yol açar. Dikkat edelim. Ay, Kuzey düğüm görünümü, tabii ki bu Yeniay’da ilişkiyi analiz edelim. Gerçekçi ve mantıklı olalım. Ay, Pluto karşıtlığı, aranızda tartışmalara yol açabilir. Biriniz başka diğeri başka düşünür. Ortaklaşa düşünmek zor olur. Ay, Jüpiter görünümü, meseleleri aklımız başımızda, olgun, mantıklı şekilde gözden geçirmenin yararlı olacağını vurguluyor. Her şey gönlünüzce olsun.


KOVA

/

Sevgili Kovalar, 4 Temmuz tarihinde, Yengeç burcunda doğacak Yeniay, bizim için önem taşıyan konulardaki gereksinimlerimizi hassasiyetle ele alarak, yoğunlaşmamızı sağlıyor. Bunlardan vazgeçmemiz mümkün değil. Güven altında yaşamak istiyoruz. Kendimizi iyi hissettirecek güzelliklere, gelişmelere ihtiyaç duyuyoruz. Kararlarımızı bunlara göre ele alacağız. Yeniay’ın görünümleri bu konuda bize yol gösterici olabilir. Ay, Merkür kavuşumu, parasal konulardaki hassasiyetimizi işaret ediyor. İsteklerimizi dile getireceğiz ve durumumuzu iyileştirme anlamında kararlar vereceğiz. Ay, Neptün görünümü, maddi ve manevi anlamda kendimizi güvende hissettirecek işlere eğilmemizi sağlıyor. Ailemize oldukça düşkünüz. Onların rahatı ve emniyeti bizim için önemli. Hayallerimizde mutlu bir hayat, sağlıklı bir yaşam sürme arzusu yoğunlaşıyor. Zaman zaman hassas düşünebiliriz. Ay, Kuzey düğümü, başkalarına muhtaç olmadan yaşamak için geleceğimizi garanti altına almamızı sağlayan analizin göstergesidir. ‘Şuna gereksinim duyuyorum, bunları elde etmeliyim’ tarzında düşünmek güven duygunuzu yükseltir. Ay, Pluto karşıtlığı, duygusal derinlik ve bazen kontrolünüzü yitiriyormuş gibi hissetmemize neden olabilir. Benim tavsiyem böyle anlarda yeni bir karar vermeyin. Önünüzde iki haftalık süreç var. Kaygılanmayın. Ay, Jüpiter görünümü, çalışma hayatınızla ilgili konularda iyi bir analiz yapmanın önemini vurguluyor. Kendi aklınıza, gücünüze, tecrübenize güveniniz. Her şey gönlünüzce olsun.


BALIK

/

Sevgili Balıklar, 4 Temmuz tarihinde Yengeç burcunda doğacak Yeniay, duygusal enerji terapisi gibi bir etki yaratır. Sevgiyle kucaklaşmayı sağlayıcı, aşkla yeniden buluşmayı kolaylaştırıcıdır. Böyle bir Yeniay etkisi, aradaki pürüzleri ayıklar, sevgilileri bir araya getirir, iç dünyamızı temizler, arındırır ve bizim duygularımızı kolaylıkla ifade etmemizde yardımcıdır. Yeniay’ın görünümlerini gayet olumlu buluyorum. Ay, Merkür kavuşumu, sevgiliye söylenen anlamlı ve duygulu sözlerin işaretçisidir. Aile kurma, çocuk sahibi olma arzusudur. Aşk, öyle gelir geçer bir olgu değil, bilakis ilerisi adına anlamlı kararlar alınmasında etkin bir güçtür. Ay, Neptün görünümü, romantizm, ılımlı, sevgi dolu paylaşımları güçlendiricidir. Şiir, söz, şarkı, mimikler oldukça etkileyicidir. Hissi duygularımız karşılık bulur. Sevdiğimiz tarafından korunuruz, sahipleniriz. Ay, Kuzey düğüm görünümü, kararlarımızı ciddi anlamda ele almamızı, ileriye taşımamızı sağlar. Ay, Pluto karşıtlığı, güçlü duyguların, derinlemesine düşünerek verilen kararlar işaretçisidir. Hislerimizden eminiz. Partnerimize inanmakta haklıyız ve bunun doğruluğundan eminiz. Ay, Jüpiter görünümü, ilişkinin geleceği hakkında planlar yapmamızı sağlar. Aşk daha ciddi seviyelere taşınır. Her şey gönlünüzce olsun.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön