KADIN

1-8 Kasım 2015 haftalık burç yorumları

1-8 Kasım 2015 haftalık burç yorumları

Bu hafta burçları neler bekliyor?

KOÇ

Aşk ve İlişkiler

1-8 Kasım arası: İlişkiler anlamında haftanın en önemli geçiş etkinliği, 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında devam edecek olan Venüs-Terazi seyridir. Venüs karşıt burcunuzda ilerlese dahi yönettiği bir burçta ve kuvvetli olduğu bir alanda seyrettiği için, faydalı özellikleriyle sizi sarıp sarmalar. Bu süreçte uyum ve güzellik arzunuz yükselir. Hayatın genelinde huzur aranır. İlişkide partnerinizin size karşı anlayışlı ve nazik tavırları, beraberlikte problem varsa da, çözüme kavuşturur. İlişkisi olmayanlar açısından bir partnerde aranan en önemli kriter, ortaklaşa hareket etmeyi bilmesidir. Dönemin nasıl geçeceği öncelikle ilişkinin niteliği veya bir ilişkiden ne beklediğiniz sorusuna cevap bulunmasıyla mümkündür.

İş ve Kariyer

1-8 Kasım arası: 3 Kasım tarihindeki Venüs-Mars kavuşumu-Başak burcunda gerçekleşecek. Çalışma hayatımızı ilgilendiren konular üzerinde incelemede bulunacağız. Aksaklıklar varsa hemen gözümüze çarpabilir, düzenlemede bulunabiliriz. Sağlığımız tabii ki önemlidir. Rutin iş hayatı birçoğumuzu yoruyor. Doğaldır ki, kendimize özen göstermemiz lazım. Bu tarih, kişisel bakımımız, estetik görüntümüz, giyimimiz, psikolojik anlamda rahatlamamız yönündeki aktiviteleri destekleyicidir. 7 Kasım tarihindeki görünüm, iş arkadaşlarımızla veya çevremizde bulunan kişilerle ilişkilerimizi güçlendirmek, iş hayatında bize güzel faydalar olarak geri dönebilir.

Finansal Durum

1-8 Kasım arası: 2-20 Kasım tarihleri arasında Merkür-Akrep süresince, başkalarıyla ilişkili olan parasal meseleleri derinlikli gözden geçireceğiz. Miras bölüşümü, hisseli paralar, eş ve iş ortağınızın mali durumu, borçlarımız, ödememiz gereken vergiler, yükümlü olduğumuz ve altına imza attığımız belgeler, kredi başvurularımızı ele alacağız, çıkarlarımızı gözeteceğiz.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


BOĞA

Aşk ve İlişkiler

1-8 Kasım arası: 2 Kasım-20 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda seyrini sürdürecek Merkür, evlilik, uzun süren ilişkiler, bizden farklı görüşte olan kişilerle ilişkilerimizin önemi üzerinde düşüneceğiz. Biz ilişkilerimize nasıl yaklaşmaktayız, ortaklaşa bir hayat sürdürüyorsak, uyum ve uyumsuzluklarımız nelerdir? Veyahut bir ilişkiden neler bekliyoruz, neye göre seçimlerde bulunuyoruz? Bunlara bakmamız gereken zamandayız. Eğer beraberliğimizde problemler varsa, bu süreçte zorlanabiliriz. Karşı taraf kendi bakış açısıyla durumları ele alırken bizim buna anlayış göstermemiz zor olabilir. İster istemez bu beraberliği sorgulama ihtiyacı duyabiliriz.

7 Kasım tarihindeki Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, aşk hayatınızda önemli bir dönümün, gelişimin işaretçisidir. Öyle ki, şimdiye kadar bir can, bir yaren, bir insan arayıp da bulamadıysanız, şimdi kader karşınıza böyle birini çıkartabilir. Öyle bir zamanda gelir ki, hani şairin dediği gibi vazgeçmek mümkün dahi değildir. Devam eden ilişkileri düzenleyen, problemli ilişkileri pürüzlerinden ayıklayan gelişim yolunda ilerlemenizi sağlayan bu görünüm, şefkatle, sevgiyle ilerleyenlere, güzel bir niyetle aşkı çağıranlara cevap veren bir ses ve nefestir.

İş ve Kariyer

1-8 Kasım arası: 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında Terazi burcunda seyrini sürdürecek Venüs, çalışma hayatında rahatlık, seçkinlik, iş ilişkilerinde uyum ve paylaşımı gözeteceğimiz bir dönemi işaret eder. Elimizden geldiğince çevremizdeki insanlara güzellik sunmaya, onları anlamaya ve nazik şekilde davranmaya çalışırız. Ne de olsa iş ortamındaki huzursuzluk bizi de yoracaktır çünkü. Bu süreçte düzenlilik esastır. Temizliğimize önem veririz. Giydiklerimize, yediklerimize dikkat ederiz. Nabza göre şerbet vermeyi biliriz. Adil davranmayı benimseriz. Aynı şekilde bize davranılmasından hoşlanırız. Kişisel anlamda güzelliğimiz veya karizmamız bay ve bayan Boğalar için çok önemlidir.

Finansal Durum

1-8 Kasım arası: 2 Kasım tarihinde başlayacak Merkür-Akrep burcu seyri, kazanç ortaklıklarındaki paylaşımların, başkalarından finans anlamında beklediğimiz desteklerin işaretçisi olup, bu haftaki görünümlere baktığımızda bu yönde olumlu gelişmeleri müjdeliyor.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


İKİZLER

Aşk ve İlişkiler

1-8 Kasım arası: 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında Terazi burcunda ilerleyecek Venüs süresince, öne çıkan en önemli olgu, aşk hayatınızdır. Ayrıca fiziksel ve ruhsal anlamda kaliteye, konfora, uyuma bir hayli önem verirsiniz. Eğer aşkta mutlu iseniz, huzurlusunuzdur. Tam tersi durumda hemen duygusallaşır, şöyle iç dünyanıza çekilerek geçmişi anarsınız. Aşk anlamında yılın güzel enerjilerinden biri olarak Venüs geçişi, şans verir. Sürpriz aşkları işaret eder. İlişkinizi güzelleştirir. Bekar İkizler için, yeni bir tanışmanın göstergesidir. Kendinizi huzurlu, mutlu ve uyumlu şekilde dışa yansıttığınız zamandır.

İş ve Kariyer

1-8 Kasım arası: 2 Kasım-20 Kasım tarihleri arasında Akrep burcunda seyrini sürdürecek Merkür-Akrep burcunda ilerleyecek. Çalışma hayatında, özellikle pürüzleri, problemleri en kısa yoldan çözmek isteyeceğiz. İşimize geleni çok iyi bileceğiz. Bir şeyi kafamıza takmaya görelim. Onu halletmeden pek rahat etmeyeceğiz. Biraz çıkarlarımıza düşkün olabiliriz. Gerektiğinde kimlerle iş birliği yapmamız gerektiğini biliriz. Kimseye pek bir şey anlatmayız. Çünkü bunun bize karşı koz olarak kullanılmasını istemeyiz.

Finansal Durum

1-8 Kasım arası: 6 Kasım tarihinde, sağlığımızla alakalı parasal konular, işimizle ilgili sigorta, vergi, ödemelerimiz üzerinde duracağız. Özellikle gecikmiş borçların, ödenmesi gerekiyor. Ev yatırımı düşünenlerin, kiralama gibi meselelerin de ele alınacağı bir hafta olacak.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


YENGEÇ

Aşk ve İlişkiler

1-8 Kasım arası: 2 Kasım-20 Kasım tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda ilerleyecek. Aşk hayatımız başta olmak üzere çocuklarımızla ilgili durumlar, fiziksel ve ruhsal güvenliğimiz, yakın çevremizle ilgili meseleler bir hayli önem taşır. Düşüncelerimizi kimi zaman gizlediğimiz, içten içe muhasebede bulunduğumuz bu dönemde, aşkta duygular bir hayli güçlü ve yoğundur. Bu dönemde, çiftlerin, ilişkideki sorunları mutlaka gerçekçi bir şekilde ele almaları gerekir. Denetimde bulunmak, her şeyin bizim istediğimiz şekilde olması için ısrar etmek bu süreçte sakıncalıdır.

İş ve Kariyer

1-8 Kasım arası: 3 ve 7 Kasım tarihindeki görünümler, gerek iş gerekse yakın çevremizde bulunan kişilerle ilişkilerimizi dikkatli bir şekilde gözden geçirmemizi sağlıyor. Biraz titizlenmemiz, duygularımızı tam olarak belli etmememiz, hatta bazen endişeli davranışlarda bulunmamız mümkündür. Risk içeren konularda bilhassa çekiniriz. Her işin düzgün, mükemmel, bir saat gibi işlemesinden yanayız. İşlerimizde başarılı olmak isteriz. Başkalarına göre sıkı çalıştığımızı biliriz. İnce eleyip sık dokuduğumuz için insanlar bizi biraz endişeli kişi olarak değerlendirirler. 6 Kasım tarihindeki görünüm, odaklandığımız bir işi başarılı şekilde yerine getirmemizde yardımcıdır.

Finansal Durum

1-8 Kasım arası: Bu hafta maddi konularda başkalarını etkileme gücünüz 6 Kasım tarihindeki görünümle kolaylaşıyor. Bu güçlenme, eş veya iş ortakları kanalıyla olabilir. Sevdiklerinizi memnun edeceğiniz ve yenilikler yapabileceksiniz.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


ASLAN

Aşk ve İlişkiler

1-8 Kasım arası: 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında Terazi burcunda seyrini sürdürecek Venüs, sosyal ilişkilerin canlanmasını, güzellik ve seçkinlik olgularının yükselişini sağlar. İnsanlarla uyumlu ve hoş bağlantılarda bulunuruz. Kısa bir seyahat, sevdiklerimizle beraber olmak için, bu dönemi tercih etmenizde yarar var. Hem gittiğiniz yerden hem birlikte olduğunuz kişilerden memnun kalırsınız. Venüs burcunuzla uyumlu bir görünüm yapacağı için, fiziksel ve ruhsal anlamda sizi ışıklandırır.

2 Kasım-20 Kasım tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda ilerleyecek. Eğer ailede bir sorun yaşanıyorsa bu dönemde Aslanlar, düşüncelerini, hislerini pek belli etmezler. İçe yönelerek muhasebede bulunurlar. Güçlü olmak, kontrolü elde tutmak arzunuz ön plandadır. Eğer üzerinizde baskı uygulayan bir eş, anne-baba-kardeş-evlat varsa bu kişilerle aranızda inatlaşma, keskin sözler sarf etme, kendimiz gibi düşünmelerini beklemek gibi durumlar oluşabilir. Oysaki her türlü paylaşımın, meselenin mutlaka birlikte ele alınması gereken zamandır.

6 Kasım tarihindeki görünüm, enerjimizi toplamamız, üstümüzdeki ağırlıktan kurtulmamız yönünde hem bedenen hem ruhen sağlığımıza önem vermenin göstergesidir. Meditasyon ve yoga, ritüeller bu anlamda gayet olumludur. Gereksiz meseleleri kafamıza takmayalım.

İş ve Kariyer

1-8 Kasım arası: Venüs-Terazi geçişinin, mesleki konularda da etkisi çok önemlidir. Eğer işinizde başarı, huzur ve rahatlık hissediyorsanız bu dönemde verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. İş girişimi düşünüyorsanız hem yeteneklerinize göre hem de maddi açıdan doyurucu olmasına önem vereceksiniz.

Finansal Durum

1-8 Kasım arası: 2 Kasım-20 Kasım tarihleri arasındaki Merkür-Akrep geçişi, finansal konularda bir hayli etkilidir. Öncelikle bu süreçte kişi ailesini ilgilendiren meseleler üzerinde bir hayli derinlikli düşünür. Problemler, yapılacaklar, maddi ve manevi anlamdaki paylaşımlar, köklü değişimler gözden geçirilir.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


BAŞAK

Aşk ve İlişkiler

1-8 Kasım arası: 6 Kasım tarihinde, hem çevrenizle güçlü bir iletişimde bulunabilir hem de aşk hayatınızla ilgili konularda köklü bir değişimin startını verebilirsiniz. 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında etkili olacak Venüs Terazi burcu geçişinde ilişkilerimizde maddi ve manevi anlamda seçkinliğe önem veririz. Partnerimizin durumuna bir bakarız. Olanaklarını da göz önüne alırız.

7 Kasım tarihinde burcunuz üzerinde kavuşum yapacak Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, hem dışarıyla olan temasınızda hem ilişkilerinizde hem de gelecekle alakalı konular üzerinde kadersel anlamda geliştirici, şefkatle sarıp sarmalayıcı bir görünümdür.

İş ve Kariyer

1-8 Kasım arası: 2 Kasım-20 Kasım tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda ilerleyecek. Bu dönem özellikle danışmanlar, astrolojiyle alakalı işlerde çalışanlar veya öğrenmek isteyenler, araştırmacılar, psikologlar, siyasetle uğraşanlar veya bu konularda gazete, internet üzerinden paylaşımda bulunanlar açısında faydalıdır. İnsanlar sizi yeteneklerinize birebir şahit olurlar. Genel olarak işinize odaklı olduğunuz ve başarılı olmak için bilhassa sıkı çalıştığınız zamanlardır. Görünenden ziyade, bilhassa görerek, duyarak, araştırarak elde ettiğimiz bilgilere daha fazla önem veririz. Sezgilerimiz de bilhassa güçlüdür.

Finansal Durum

1-8 Kasım arası: 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında Terazi burcunda seyrini sürdürecek Venüs, parasal anlamda kazanç konuları başta olmak üzere, maddi ve manevi anlamda kaliteli yaşamak arzunuzun göstergesidir. Kişi böyle bir dönemde, uyum, huzur, seçkinlik ilkesi çerçevesinde ilişkiler kurmak ister. Bu ilişkiler hem kazandırıcı olmalı hem de gönlünüzü hoşnut etmelidir. Girdiğimiz ortamların, birlikte olduğumuz insanların nazik, paylaşımcı kişiler olmasına dikkat ederiz.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


TERAZİ

Aşk ve İlişkiler

1-8 Kasım arası: 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında burcunuz üzerinde seyrini sürdürecek Venüs, seyrini sürdürecek. Bu tabii ki gayet olumlu, keyifli ve özlenen bir enerjidir. İhtiyacımız olan huzuru, uyumu, seçkinliği ve arzularımızı tatmin edici gelişmeleri beraberinde müjdeliyor. Her yıl olduğu gibi, Venüs burcumuzda ilerlediğinde, hayatı güzel yönleriyle görmek, yaşamak isteriz. Bu enerji etkili olmaya başladığı andan itibaren, günlük aktivitemizde onun parlak ve güçlü ışığını üzerimizde hissederiz. İlişkilerimizde nezaket, çevremizde uyumluluk, fiziksel görüntümüzde güzellik oluşur. Sorunlarımızı mantıklı bir şekilde ve tabii ki kendimizi merkezde görerek çözebilmemiz kolaylaşır. Ancak uzlaşmaya da bir o kadar açık oluruz. Bizi güzel görmelerini, değerli bulmalarını isteriz. Göz önünde olmaktan hoşlanırız. Dengemizi bozabilecek kişi ve olaylardan otomatik olarak uzaklaşırız. Sanki bir kalkan bizi tuhaflıklardan koruyor gibidir. Bize yarar sağlayan ilişkilere yöneliriz.

İş ve Kariyer

1-8 Kasım arası: 3 ve 7 Kasım tarihlerindeki görünümler bilinçaltınızdaki endişelerin sizi rahatsız edebileceğini gösteriyor. Her şeyi belli bir düzene koyamadığınızı, hiçbir şeyin mükemmel gitmediğini düşünürsünüz. Zihniniz sanki sürekli her durumu en olumsuz yanıyla görmeye müsait olduğu için ruhsal anlamda rahatsız edicidir. Bu da verimsiz çalışmanıza neden olabilir. 8 Kasım tarihinde Venüs burcunuzda seyrine başladığında, huzur ve hayatla barışık olma hali oluşacaktır. Onun için verdiğim bu tarihlerde her şeyi çok fazla didiklemeyiniz.

Finansal Durum

1-8 Kasım arası: 2 Kasım-20 Kasım tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda ilerleyecek. Çıkarlarımızı gözetiriz. Hesabımızı iyi biliriz. Risk altına girmekten çekiniriz. Çünkü kaybetmek istemeyiz. Uzağı görür gözlerimiz ve gayet akıllı bir şekilde olan bitene bakarız. Ne kazanıyorum, ne kaybediyorum diyerek ilişkilerimizi gözden geçiririz. Bir adım atmadan önce, bu adımın her anlamda analizini yaparız. Hele değerlerimize biri laf etsin veya bizi zor duruma düşürsün, hemen gardımızı alır, gerekeni yaparız. İş anlamında kazanç ortaklıkları kurabiliriz. Bir iş veya yatırım için görüşmelerde bulunabiliriz.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


AKREP

Aşk ve İlişkiler

1-8 Kasım arası: 7 Kasım tarihindeki Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, sosyal hayatınızı düzenleyen, şefkatle, sevgiyle ve dikkatli biçimde ilişkilerinizi geliştirmenizde yardımcı bir enerjidir. Kadersel anlamdaki karşılaşmaları da işaret etmektedir.
8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında Venüs, Terazi burcunda ilerleyecek. Bu süre içinde, ilişkimizi gözden geçireceğiz. Hayatımızı, sorunlarımızı, arzularımızı, isteklerimizi ve isteyip de henüz ulaşamadıklarımızı gözden geçireceğiz. Kendimize göre düşüneceğiz, durumları ele alacağız ve problemlerimizle yüzleşeceğiz. Bize göre bir ilişkide olması gerekenleri, seçimlerimizi, devam eden beraberliğimizi ele alacağız. Her anlamda hem dünü hem bugünkü durumu ele alacağız ve dengeli ve sağlıklı bir paylaşım için biz de elimizden geleni yapacağız.

İş ve Kariyer

1-8 Kasım arası: 2 Kasım-20 Kasım tarihleri arasında Merkür, burcunuz üzerinde ilerleyecek. Düşünce gücünüzün bilhassa yüksek olduğu bu dönemde, kullandığınız sözcükler insanların fazlasıyla etkilenmesini sağlar. İstediğiniz bir konuda odaklandığınızda başarılı tespitlerde bulunarak her türlü bilgiye sahip olursunuz. Bu size girişimlerinizde ve iş hayatında hatırı sayılır pozisyona getirebilir. Çünkü başarı hırsınız bir hayli yüksektir. Araştırmalarda, ayıklanması, düzeltilmesi ve işe yarar hale getirilmesi gereken konularda zihniniz mükemmel çalışır. İstediğiniz bir şey olduğunda kolaylıkla insanları ikna edebildiğiniz için, zor durumlarda nasıl konuşacağınızı gayet iyi bilirsiniz. 6 Kasım tarihindeki görünüm, bir işin sunumu, ilgili kişilerle ortak bir çalışmada bulunulması yönünde kuvvetlendiricidir.

Finansal Durum

1-8 Kasım arası: Merkürün burcunuzda ilerlemesi, başkaları üzerinde mali yönde etkin olmanızı sağlıyor. İstediğiniz şekilde yönlendirmelerde bulunabilir, isteklerinizi elde edebilirsiniz. 6 Kasım tarihindeki görünüm, bir işin sonuçlanması ve elinize geçen paranın işaretçisidir.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


YAY

Aşk ve İlişkiler

1-8 Kasım arası: 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında Venüs-Terazi burcunda transit geçiş yapacak. Bu dönem, gerek sosyal ilişkilerin canlanması gerek hedefimize göre bir yolun belirlenmesi gerekse çalışma hayatımızla ilgili meseleler üzerinde tespitte bulunulması yönünde önem taşıyor. Venüs Terazide yönetici ve burcunuzla uyumlu bir görünüm yapacağı için gayet olumludur. Yılın faydalı enerji geçişlerinden biridir. Bu sayede ilişkilerimiz güçlenir, yeni sürpriz tanışmalar gündeme gelir.

İş ve Kariyer

1-8 Kasım arası: 3 ve 7 Kasım tarihlerindeki iki görünüm, işlerinizi dikkatli ve özenli yapılmasında mükemmelliğin simgesidir. Hiçbir şey şansa bırakılmamalı ve tekrar kontrolden geçirilmelidir. Zaten bu görünümler ister istemez titizlenmenizi sağlar. Planlı bir şekilde olunursa ne kısa sürede bitirilir. Genel olarak bu tarihlerde çok samimi olmayız. Görüşmelere belli bir mesafeyi korumaya çalışırız. İş başvurularında ortama, şartlara, temizliğe, güvence olgusuna önem veririz. Giyimimize dikkat ederiz. Çevremizdeki kişilerin de mantıklı yaklaşımları hoşumuza gider.

Finansal Durum

1-8 Kasım arası: Bu hafta maddi konularda çok etkin enerjilere sahip değiliz. Gereksinimlerini belli bir bütçe çerçevesinde yapmanız gerekecek. Fazla açılmamakta yarar var.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


OĞLAK

Aşk ve İlişkiler

1-8 Kasım arası: 7 Kasım tarihindeki Venüs-Kuzey düğüm kavuşumu, hayata bakış açınızı, insanlarla olan her türlü temasınızı geliştiren kadersel planda yer alan hakikaten kıymetli bir oluşumdur. Kişi o güne dek neler yaşamış olursa olsun, bu kavuşum yeni bir sayfayı önünüzde açar. Gelecekle alakalı konularda umudunuzu yükseltir. Yaptığınız seçim, karşınıza çıkan kişi ve kişilerle bir bütün oluşturmanız mümkün olur.

İş ve Kariyer

1-8 Kasım arası: 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında yönettiği burç Terazide ilerleyecek Venüs dönemi sizler açısından hem mesleki ve toplumsal hem de aşk hayatınızla ilgili konularda etkilidir. Mesleki konularda en önemli yansıması, kişinin kendi yeteneklerini değerlendireceği bir alanda sorumluluk alması halidir. İnsan, çalıştığı yerde ve otoritelerle olan ilişkisinde huzur, uyum, hakkaniyet ve paylaşım isteyecektir. Eğer böyle bir işe sahipse, bu süreçte tatmin olur, kendini mutlu hisseder. Çünkü bir işten, beklentisi olanları elde ettiği için, geleceğine de umutla bakar. Tam tersi durumda, hayatın sadece iş ve sorumluluklar üzerine kurulduğu düşünerek sıkılır. Bu süreçte sanatsal, sosyal paylaşım, ortaklaşa işbirliği gibi alanlarda çalışabilir. Toplumsal açıdan bu süreçte, kişiler arası ilişkilerde eşitlik ilkesi gözetilir.

Finansal Durum

1-8 Kasım arası: 6 Kasım tarihindeki görünüm, yapılan görüşmelerin, girişimlerin mali açıdan sizi rahatlatması anlamına gelecek. Dış destekler yönünden etkin bir gün. Haftanın genelinde güzel bir akış var. Maddi yönden olumlu enerjileriniz var.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


KOVA

Aşk ve İlişkiler

1-8 Kasım arası: 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında Terazi burcunda seyrini sürdürecek Venüs dönemi, görüşleri, dili, inancı bizden farklı olsa da, nezaket ve uzlaşıya açık bir bakış açısıyla ilişki kurduğumuz zaman dilimidir. Bu bakış açısı sizin gibi hümanist özellikte olan burç mensupları için daima kolay olmuştur. İşte bu dönemde, hem kültürel hem özel anlamda yakınlaşmalar meydana gelir. Yeni insanlarla tanışmak, onlarla paylaşımda bulunmak, birbirimizi tanımak hoşumuza gider ve bizi mutlu eder. Bazen karşımıza çıkan kişi özel bir yakınlaşmanın işaretçisi olurken bazen de sürpriz bir aşkın kahramanıdır.

İş ve Kariyer

1-8 Kasım arası: 2 Kasım-20 Kasım tarihleri arasında Merkür-Akrep burcunda seyrini sürdürecek. Bu süreçte, çalıştığımız ortamdaki insanlara biraz kuşkulu, kimi zaman kaygılı bir şekilde yanaşabilirsiniz. Kimseye güven olmaz sözünü kendinize ilke edindiğiniz için, bu kişilerle aranızda belli bir mesafe oluşabilir. Rekabet bazen öylesine keskindir ki, en yakın bildiğimiz insanların bile, yeri geldiğinde oyunlar oynadığını fark edebiliriz. Meseleleri derinlikli bir şekilde gözden geçirmek lazımdır. Bizim hedefimiz nedir, arzumuz ne yöndedir, bu işimiz veya toplum içindeki yerimiz, bizce yeterli midir? Tatmin edici midir? Diye düşünülmesinde yarar vardır.

Finansal Durum

1-8 Kasım arası: 3 Kasım tarihinde ortaklaşa paralar evinizde oluşacak Venüs-Mars kavuşumu, hesaplarınızı gözden geçirmenin önemini vurguluyor. Bütçenizin düzgün ve işler hale getirilmesi lazım. İş hayatından elde edilen gelir veya elinize geçen para, mevcut ödemelerde zorlanmanıza neden olabilir.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


BALIK

Aşk ve İlişkiler

1-8 Kasım arası: 7 Kasım tarihindeki Venüs-Kuzey düğüm görünümü, kadersel planda yer alan ve hayrınıza olan, sizi geliştiren, geçmişi geride bırakıp yeni bir sayfadan hayata bakmanızı sağlayan bir ilişkiyi armağan edicidir. Karşınıza çıkan kişi veya devam eden ilişkinizde şefkat ve sevgiyle birbirinize yaklaşmanın da göstergesidir.

İş ve Kariyer

1-8 Kasım arası: 2 Kasım-20 Kasım tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Akrep geçişinde, yaşadığımız ortam, şehir ve ülkenin meseleleri, eğitim ve uzmanlık, ticaret, maddi ve manevi değerlerimiz, inancımız bir hayli önem taşıyacaktır. Bunlara özel bir şekilde odaklanacağız. Kendimizi, ailemizi, ilişkilerimizi gözden geçireceğiz. Bunca sene elde ettiğimiz tecrübeleri, öğrenmemiz ve geliştirmemiz gerekenleri tespit edeceğiz. Birilerine rehberlik edeceğiz veya birileri bize rehberlik ederek hayatımızda kilit rol oynayacak. Evrensel yolumuza bakacağız. Biz kimiz, kimlerle bağımız var, ailemizle aramızdaki sorunlar, ilişki ve iş ortaklıklarında özlediğimiz nedir bütün bunlar üzerinde düşüneceğiz.

Finansal Durum

1-8 Kasım arası: 8 Kasım-5 Aralık tarihleri arasında Venüs-Terazi burcunda ilerleyecek. Bu süreç, maddi gelirlerin genelde eş kanalıyla olabileceğini işaret ediyor. Bekar Balıklar için hoş bir etki diyebiliriz. Finansal açıdan beklediğiniz destekleri görürsünüz. Ancak küçük bir uyarıda bulunayım. Bu geçiş ilişkilerinizi parasal yönüyle ele alarak değerlendirmenize neden olabilir. Bir de kredi kartlarımıza yine de yüklenmemeye çalışalım. Sanatsal aktiviteler gelir getirici olabilir.

Kasım 2015 aylık burç yorumunuzu okumak için tıklayın!

/


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön